Kategórie produktov

Odber noviniek

ImunIQ 100 ml Ave Natura - imunita pre akútny stav Zväčšiť

ImunIQ 100 ml Ave Natura

Imq1av

Širokospektrálny tekutý extrakt s jedinečnou receptúrou 7 rastlín s vysokou vstrebateľnosťou vyvinutý na podporu imunity organizmu a pôsobenie proti mikroorganizmom spôsobujúcich ochorenia. Obsah prírodných zložiek a ich synergia podporujú protizápalové, antivirotické a antibiotické procesy. Významne podporuje obranyschopnosť organizmu, priaznivo pôsobí na dýchacie cesty, funkciu srdca a krvný obeh.

 

Viac detailov

29,90 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 29 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 29 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,45 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  ImunIQ 100 ml Ave Natura

  ImunIQ 100 ml Ave Natura

  Širokospektrálny tekutý extrakt s jedinečnou receptúrou 7 rastlín s vysokou vstrebateľnosťou vyvinutý na podporu imunity organizmu a pôsobenie proti mikroorganizmom spôsobujúcich ochorenia. Obsah prírodných zložiek a ich synergia podporujú protizápalové, antivirotické a antibiotické procesy. Významne podporuje obranyschopnosť organizmu, priaznivo pôsobí na dýchacie cesty, funkciu srdca a krvný obeh.

   

  Názory zákazníkov

 • ImunIQ od slovenského výrobcu Ave Natura je tekutý širokospektrálny extrakt novej generácie zameraný na podporu imunity a schopnosť pôsobiť proti mikroorganizmom spôsobujúcich ochorenia. Vznikol v spolupráci odborníkov z oblasti medicíny, fyziky a chémie. Vďaka vlastnej unikátnej technológií získavania extraktov z rastlín pod názvom AVE ACTIVE sa výsledný produkt môže pýšiť nadpriemerným obsahom účinných látok a vysokou vstrebateľnosťou.

  Synergia prírodných zložiek podporuje protizápalové, antivirotické a antibiotické procesy, významne podporuje obranyschopnosť organizmu. Symbióza účinných zložiek z gréckeho oregána (s vysokou koncentráciou karvakrolu) a kurkumy (obsahuje kurkumín) preukázateľne dosahuje antigenotoxické účinky. Kombinácia chrenu a kurkumy poskytuje mimoriadne protizápalové účinky.

  Slovenská revolučná technológia luhovania AVE ACTIVE

  Pod názvom AVE ACTIVE výrobca označuje vlastnú unikátnu technológiu luhovania rastlín bez alkoholu pri izbovej teplote (čím si zachovávajú zdraviu prospešné látky v pôvodnej forme) využívajúcu poznatky kvantovej fyziky na molekulárnej úrovni. Výsledný extrakt sa vyznačuje nadpriemerným obsahom účinných látok, najmä polyfenolov (rastlinné antioxidanty). Ich vstrebávanie a účinnosť umocňujú častice molekulárnych rozmerov (molekuly miniatúrnych rozmerov), roztok má vysokú homogenitu (hladkosť).

  Účinné zložky v ImunIQ Ave Natura

  • Grécke oregano - povzbudzuje imunitu, pre zdravie dýchacích orgánov, podporuje vykašliavanie
  • Kurkuma - podporuje normálnu funkciu pečene, prispieva k dobrému tráveniu, uľahčuje trávenie tukov
  • Zázvor - podporuje imunitu, zdravie srdca, protizápalové vlastnosti
  • Olivové listy - pôsobia blahodarne na horné dýchacie cesty, povzbudzujú obranyschopnosť organizmu
  • Chren - antibakteriálne vlastnosti, bohatý zdroj vitamínov (A, C aj E) a minerálov, obsahuje silný antioxidant luteín
  • Cibuľa - pre dobrú cirkuláciu krvi, zlepšenie vylučovania vody obličkami
  • Čierne korenie - antimikrobiálne a antiparazitické vlastnosti, prispieva k udržiavaniu priechodnosti dýchacích ciest, na lepšie trávenie

  Odporúčané dávkovanie: rozrieďte 2 ml (približne 2 pipety) v pohári vody (200 ml) 1x denne, najlepšie ráno.

  Po spotrebovaní celého balenia sa odporúča prestávka 2 až 4 týždne, dopriať organizmu priestor pre jeho prirodzené fungovanie a adaptáciu. Prípravok bol navrhnutý pre dlhodobú podporu zdravia.

  Produkt môžete užívať niekoľkými spôsobmi. Môžete ho riediť studenou alebo vlažnou vodou, ale aj zohriatou na 40-60 °C. Pri tejto teplote sa jeho účinné zložky podľa výrobcu neničia, ostávajú stabilné a takto pripravený nápoj Vás napríklad v zimnom období zahreje. Ak preferujete sladší nápoj, kľudne pridajte trošku medu (alebo iného sladidla) a citrón. Môžete ho zmiešať aj s džúsom, ovocnou šťavou. Veľmi dobre sa hodí aj do zeleného alebo bylinkového čaju.

  Výrobcove odporúčania: Pri zvýšených nárokoch na organizmus a chorobných príznakoch zvýšte počet dávok na 4-5x denne (najviac po dobu 2 dní). S výživovým doplnkom ImunIQ odporúča užívať zinok.

  Na dávkovanie preparátu je ideálna mäkká voda so zníženým obsahom chlóru (napríklad z filtračnej kanvice alebo prevarená voda).

  Obsah: 100 ml v sklenenej fľaške s pipetou

  Zloženie: voda, extrakt z listov gréckeho oregana (Origanum vulgare), extrakt z plodov kurkumy pravej (Curcuma longa), extrakt z koreňa ďumbiera (zázvora) lekárskeho (Zingiber Officinale), extrakt z listov olivovníka európskeho (Olea Europeae), extrakt z koreňa chrenu (dedinského) (Armoracia Rusticana), extrakt z cibulí cibule kuchynskej (Allium Cepa), extrakt z plodov čierneho korenia (Piper Nigrum). 100% prírodné zloženie, neobsahuje alkohol, syntetické farbivá, konzervanty, sladidlá, ani stopy ťažkých kovov, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén).

  Vyrobené na Slovensku

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma kvapky
  Vegan áno
  Objem 100 ml
  Krajina pôvodu Slovensko

16 ďalšie produkty v tej istej kategórii: