Kategórie produktov

Odber noviniek

Stimaral 30ml bylinný extrakt Energy Zväčšiť

Stimaral kvapky 30 ml Energy

Stimaral

Stimaral je prípravok s tonizujúcim a adaptogénnym účinkom (zvyšuje odolnosť organizmu), stimuluje, harmonizuje a šetrí telo. Je vhodný na tonizovanie organizmu, upokojenie, sústredenie, na lepšiu činnosť mozgu a zmiernenie problémov spojených so starobou. Pôsobí ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu. Dá sa využiť ako životabudič pri stavoch po opici, pri nedostatku energie a vtedy, keď potrebujeme byť fit dlho do noci.

 

Viac detailov

19,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 19 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 19 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,95 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Stimaral kvapky 30 ml Energy

  Stimaral kvapky 30 ml Energy

  Stimaral je prípravok s tonizujúcim a adaptogénnym účinkom (zvyšuje odolnosť organizmu), stimuluje, harmonizuje a šetrí telo. Je vhodný na tonizovanie organizmu, upokojenie, sústredenie, na lepšiu činnosť mozgu a zmiernenie problémov spojených so starobou. Pôsobí ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu. Dá sa využiť ako životabudič pri stavoch po opici, pri nedostatku energie a vtedy, keď potrebujeme byť fit dlho do noci.

   

  Názory zákazníkov

 • Foto produktu dočasne neaktuálne, nakoľko výrobca zmenil grafický dizajn etikety. Čoskoro zaktualizujeme v eshope.

  STIMARAL je bioinformačný prípravok s tonizačným a adaptogénnym účinkom obsahujúci komplex látok, ktoré vyvolávajú regeneračný proces riadiacich centier nervového systému. Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiaci impulz podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Hlavnou zložkou Stimaralu je zlatý koreň - rozchodnica ružová. Stimaral zvyšuje odolnosť organizmu, fyzickú a duševnú výkonnosť, odstraňuje únavu a vracia energiu. Stimuluje, harmonizuje a šetrí telo. Jeho obrovskou výhodou je, že neobsahuje kofeín, nie je návykový a jeho stimulačné účinky sú o 40–60 % vyššie než u prípravkov na báze kofeínu, ktoré zaťažujú telo. Obsahuje vysoko biologicky aktívne a ochranné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na zvýšenie imunity. Komplex bylín a informačné zložky možno využiť na lepšie prispôsobenie organizmu v novom prostredí, pri prudkom striedaní teplôt, zvýšenej fyzickej a psychickej námahe (stres, depresia, úzkosť). Je vhodné užívať ho na dosiahnutie maximálnych telesných a duševných výkonov, zbystrenie zmyslov, pamäti, zraku, sluchu a citu.

  Rozchodnica ružová rastie v horskom pásme Vysokých Tatier, Krkonôš, Karpát a na Ďalekom východe. Patrí medzi kráľovné tzv. tonizujúcich bylín. Má výraznejší efekt než ženšen, eleuterokok, guarana a iné rastliny. Zvyšuje odolnosť a prispôsobivosť organizmu na extrémne podmienky. Ochraňuje pečeň, zlepšuje pamäť. Obsahuje veľké množstvo organických kyselín, za zmienku stojí napríklad kyselina jantárová s omladzujúcim vplyvom na bunky. Ďalšou významnou zložkou sú flavonoidy, ktoré majú vysoké antioxidačné účinky, a steroidné látky, ako napríklad beta-sitosterol.

   

  Dá sa využiť:

  • ako životabudič
  • pri stavoch po opici, resp. alkoholovom dyskomfrote
  • na tonizáciu organizmu, upokojenie, sústredenie a lepšiu činnosť mozgu
  • na zmiernenie problémov spojených so starnutím
  • ako ľahké afrodiziakum pri pohlavnej impotencii psychického pôvodu

   

  Energetické pôsobenie Stimaralu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Stimaral harmonizuje predovšetkým riadiacu energetickú dráhu, dráhu pečene a sleziny, ďalej dráhu žlčníka, troch žiaričov (troch ohnísk) a dráhu srdca a pľúc.

   

  Význam užívania Stimaralu:

  • podporuje imunitu a má antioxidačné a detoxikačné účinky
  • zlepšuje adaptáciu organizmu na nové prostredie alebo životné podmienky a zmierňuje účinky stresu
  • dodáva energiu pri zvýšenej fyzickej alebo psychickej námahe, zvyšuje výkonnosť
  • zlepšuje činnosť mozgu, podporuje sústredenie, pamäť, vnímavosť, matematické schopnosti, dobre pôsobí na autistické deti
  • zmierňuje stavy vyčerpanosti, pomáha pri únavovom syndróme
  • je účinný pri neurózach, podráždenosti, úzkosti, neurasténii, depresiách a nespavosti
  • vhodný prípravok pre starých ľudí ako prevencia stareckej senility, na podporu zmyslov a duševných funkcií, doplnok pri liečbe Parkinsonovej choroby a roztrúsenej sklerózy
  • uplatňuje sa pri ochorení pečene a sleziny, nadobličiek, štítnej žľazy
  • podporuje srdce a krvný obeh, normalizuje nízky krvný tlak
  • pôsobí ako ľahké afrodiziakum u oboch pohlaví
  • vhodný prostriedok na riešenie niektorých gynekologických a sexuálnych problémov životabudič, ktorý tlmí následky požitia alkoholu

   

  Použitie z hľadiska psychiky:

  Prípravok môžete užívať aj podľa momentálnej nálady a psychického stavu, ktorý je spojený s disharmóniou energetických dráh. Stimaral ich harmonizuje. Ide napríklad o precitlivenosť na hluk, svetlo, silné vône a chute, impulzívne konanie, výbuchy zúrivosti, o ustavičnú výbušnosť, nezadržateľný smiech, smútok, hystériu, depresiu, nepružné myslenie a zábudlivosť, nedostatočné sústredenie neschopnosť naučiť sa spamäti text alebo vyriešiť matematickú úlohu. Ďalej je to napríklad zvýšená pozornosť voči detailom (puntičkárstvo), netrpezlivosť alebo hyperaktivita.

   

  Bylinné zloženie Stimaralu:

  Rozchodnica ružová (ľudovo - zlatý koreň) je kráľovnou tonizačných rastlín. Má výraznejšie účinky ako ženšen, eleuterokok, gaurana a iné rastliny. Zvyšuje odolnosť a prispôsobivosť organizmu na extrémne podmienky, ochraňuje pečeň, zlepšuje pamäť a má mnoho ďalších vynikajúcich účinkov. Nie je návyková a neobsahuje kofeín. 

  Aralka čínska stimuluje a tonizuje CNS(centrálny nervový systém), zvyšuje odolnosť, imunitu, vitálnu kapacitu pľúc a fyzickú silu. Má anabolický efekt, odstraňuje únavu, depresie, znižuje krvný tlak a cholesterol, ochraňuje telo pred rôznymi chemickými vplyvmi. Po predávkovaní alkoholom uľahčuje vytriezvenie z opilosti.

  Maralí koreň (Leuzea), ktorá má anabolický efekt. Tonizuje organizmus, zlepšuje odbúravanie tukov a zásobovanie mozgu kyslíkom, ochraňuje pečeň, zlepšuje pamäť, výkonnosť, odolnosť a detoxikáciu organizmu. Zvyšuje hladinu glykogénu v srdci, pečeni a svaloch, znižuje hladinu cukru v krvi.

  Schizandra čínska obsahuje kyselinu citrónovú, jablčnú a vínnu. Urýchľuje metabolizmus tukov, brzdí vývoj aterosklerózy, zvyšuje odolnosť organizmu, ochraňuje žalúdok a regeneruje pečeň.  Zvyšuje ostrosť nočného videnia a citlivosť na červenú farbu. Odstraňuje únavu, je silnejšia ako cola, pričom nemá žiadne vedľajšie účinky ako cola.

  Šišiak bajkalský má ešte väčší ochranný efekt na pečeň ako pestrec mariánsky. Pomáha pri liečbe opuchov a pri chorobách žlčníka. Zastavuje krvácanie, znižuje horúčku a uľahčí odkašlávanie. Pôsobí na široké spektrum mikróbov – napr. na Staphylococcus aureus (pri rezistencii na penicilín), Streptococcus pneumoniae, Pseudomonas aeruginosa, Neisseria meningitidis. Má silné antialergické účinky.

  Škoricovník cejlónsky, ktorý je známy svojimi antibakteriálnými, antimikrobiálnymi a tonizačnými účinkam. Prináša úľavu pri problémoch s pankreasom a slezinou, močovým mechúrom a s obličkami. Zlepšuje celkový metabolizmus a zmierňuje nadúvanie.

  Ginko dvojlaločné obsahuje flavonoidy s antioxidačným účinkom. Zlepšuje periférne prekrvenie a pamäť. Má veľmi dobrý vplyv na činnosť a regeneráciu mozgu a zmierňuje prejavy senility.

  Palina pontická obsahuje horčiny a má dobrý vplyv na krvný obeh, pečeň, žlčník a celú tráviacu sústavu. Detoxikuje a zároveň aj tonizuje organizmus. Priaznivo ovplyvňuje činnosť lymfatického systému a pomáha pri alergiách.

  Fenikel obyčajný obsahuje fytohormóny. Pomáha pri problémoch s pankreasom, pri zápale tenkého čreva a žalúdka, pri zahlienení. Zmierňuje nadúvanie a má blahodarný vplyv na celý organizmus.

  Puškvorec obyčajný, ktorý má afrodiziakálny účinok a zlepšuje trávenie. Okrem toho znižuje horúčku a hladinu cukru v krvi. Urýchľuje rekonvalescenciu po ťažkých chorobách, vrátane onkologických, zlepšuje pamäť a má priaznivý vplyv na pľúca a psychiku.

  Pamajorán obyčajný má silné protikŕčové účinky. Posilňuje srdcový sval a zlepší periférne prekrvenie. Pomáha pri niektorých bolestiach hlavy, poruchách pankreasu, srdca, žlčníka, pečene a pri epilepsii. Odstraňuje depresie a zlepší náladu.

  Chuť a účinky Stimaralu dolaďuje množstvo éterických olejov, ako napríklad grepový, kardamomový, litseový a ďalšie. Silu a účinnosť prípravku podstatne zvyšujú aj bioinformácie nerastov krištáľu, antimonitu, azuritu, galenitu a ďalších.
   

  ODPORÚČANÉ dávkovanie:

  Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

  Dávkovanie: Pre dospelých 2-7 kvapiek 1-3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 1-2 kvapky denne. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela zvýšte pri regeneračnej kúre príjem tekutín.

  Poslednú dávku užite maximálne 4 hodiny pred spaním. Ak potrebujete byť bdelí aj večer, užite Stimaral podľa potreby bez časového obmedzenia.

   
  Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

  Prípravok neobsahuje kofeín a nie je návykový. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada celodennej stravy. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu pri teplote 10–25°C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

16 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...