Kategórie produktov

Odber noviniek

Doprava a platba

Doručenie je možné v rámci Slovenska (Pošta, kuriér GLS, Packeta) a Českej republiky (Packeta len pri platbe vopred). V prípade záujmu o zaslanie tovaru do iného členského štátu EÚ nás pred vytvorením objednávky kontaktujte, aby sme vopred vypočítali výšku prepravných nákladov podľa váhy zásielky a sadzobníka Slovenskej pošty, GLS kuriéra alebo Packety.

Slovenská pošta

1. Slovenská pošta - doporučene 1. trieda

Doručenie v nasledujúci alebo druhý pracovný deň odo dňa odoslania. Večer v deň odoslania obdržíte od nás notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,30 € 2,30 € 1,20 €
Platba vopred 2,50 € 1,50 € zdarma

V prípade ak poštový doručovateľ Vás nezastihne na uvedenej adrese alebo z kapacitných dôvodov fyzicky nevezme zásielku na doručenie, zásielka bude uložená na oblastnej pobočke Slovenskej pošty a v schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní.

GLS kuriér

2. Kuriér GLS

Doručenie v nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania. V objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, na ktorý Vás kuriér v deň doručovania bude kontaktovať. V ďeň odoslania obdržíte od nás notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál GLS kuriéra.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,80 € 2,80 € 1,50 €
Platba vopred 2,80 € 1,80 € zdarma

Výhody GLS kuriéra

 • doručenie do 24 hodín odo dňa odoslania na ľubovoľnú adresu
 • SMS a e-mailová notifikácia v deň odoslania, aj v deň doručovania
 • 3 pokusy o doručenie (1 - 3 - 5. deň)
 • možnosť zmeny adresy a dátumu doručenia
 • v deň doručenia SMS a e-mailová notifikácia s predpokladaným časom doručenia
 • dobierku môžete uhradiť okrem hotovosti aj platobnou kartou
 • presmerovanie zásielky pre pohodlné vyzdvihnutie v odbernom mieste ParcelShop alebo Balíkomat

Packeta

3. Packeta

Doručenie do 1 až 3 pracovných dní odo dňa odoslania na Vami zvolené výdajné miesto Packety. V deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál Packeta. Po doručení na výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom k vyzdvihnutiu zásielky. Zásielku si môžete prevziať do 7 dní.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,80 € 2,50 € 1,50 €
Platba vopred 2,80 € 1,50 € 0,50 €
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 5,80 € 4,50 € 3,40 €
Platba vopred 4,80 € 3,50 € 2,40 €

Výhody Packety

 • SMS a e-mailová notifikácia
 • nemusíte celý deň čakať doma na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete kedy Vám to bude vyhovovať
 • doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať
 • úložnú dobu zásielky si môžete predĺžiť až na 21 dní alebo prezradíte heslo inej osobe (komu veríte), ktorá vyzdvihne zásielku za Vás

Čo je Packeta? - logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EÚ. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

4. Osobný odber v Prievidzi

Osobný odber je možný len po uhradení objednávky vopred (prevod cez internetbanking alebo platobnou kartou cez platobnú bránu). Následne sa môžete dohodnúť (telefonicky alebo e-mailom) na termíne a mieste prevzatia v Prievidzi.

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre Vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre Vašu objednávku sa Vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.

1. GP Webpay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP webpay (poskytovateľ Global Payments Europe) je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP webpay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP webpay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP webpay. V platobnej bráne si môžete zvoliť slovenský jazyk v prípade, že sa Vám zobrazuje v anglickom jazyku. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile.

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu cez internetbanking alebo vkladom vo Fio banke na náš bankový účet číslo 2901781552 / 8330 (IBAN: SK12 8330 0000 0029 0178 1552, SWIFT: FIOZSKBA) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol a číslo účtu.

3. Na dobierku - platba pri doručení

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi/kuriérovi alebo pri prevzatí na príslušnej pobočke Slovenskej pošty na základe ponechaného  oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok v schránke)  v prípade Vašej neprítomnosti na adrese v čase doručenia.

4. Ahoj platby - kúp teraz, zaplať o 30 dní

Ide o novinku na Slovensku. Túto platobnú metódu sme spustili v našom eshope len nedávno koncom augsta 2021. Tovar si jednoducho objednáte a zaplatíte až o 30 dní bez navýšenia (ani cent navyše, služba je pre zákazníka zadarmo, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov). Nákup je rovnako rýchly a bezpečný ako platba kartou. Na využitie Ahoj platby poskytovateľ tejto služby od Vás vyžaduje overenie osoby vyplnením čísla občianskeho preukazu, rodného čisla a adresy ako je uvedená na občianskom preukaze. Ubezpečujeme Vás, že tieto údaje my ako prevádzkovateľ eshopu nevidíme ani sa tieto dáta v našej databáze neukladajú.

Pre viac informácií navštívte tento odkaz - https://ahoj.shopping/nakupy