Kategórie produktov

Odber noviniek

Doručenie je možné v rámci Slovenska (Pošta, kuriér DPD, Zásielkovňa) a Českej republiky (Zásielkovňa, DPD kuriér len pri platbe vopred). V prípade záujmu o zaslanie tovaru do iného členského štátu EÚ, doručenie dohodou.

Slovenská pošta

1. Slovenská pošta - doporučene 1.trieda

Doručenie na nasledujúci alebo druhý pracovný deň odo dňa odoslania. Večer v deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,30 € 2,30 € 1,20 €
Platba vopred na účet 2,50 € 1,50 € zdarma

V prípade ak poštový doručovateľ Vás nezastihne na uvedenej adrese, zásielka bude uložená na oblastnej pobočke Slovenskej pošty a v schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní.

DPD kuriér

2. Kuriér DPD

Doručenie na nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania. V objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, na ktorý Vás kuriér v deň doručovania bude kontaktovať. V ďeň odoslania obdržíte sms a notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál DPD kuriéra.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 4,50 € 3,50 € 1,70 €
Platba vopred na účet 3,50 € 2,50 € zdarma
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Platba vopred na účet 5,50 € 3,50 € 1,50 €

Výhody DPD kuriéra

 • SMS a mailová komunikácia
 • doručenie do 24 hodín odo dňa odoslania domov alebo do práce
 • deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka
 • v deň doručenia ste informovaný cez SMS alebo mailom o presnom hodinovom intervale, v ktorom kuriér privezie zásielku
 • dobierku môžete uhradiť okrem hotovosti aj platobnou kartou
 • tri pokusy o doručenie
 • máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk

Zásielkovňa

3. Zásielkovňa

Doručenie do 1 až 3 pracovných dní odo dňa odoslania na Vami zvolené výdajné miesto Zásielkovne. V deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál Zásielkovne. Po doručení na výdajné miesto, obdržíte SMS a e-mail s heslom k vyzdvihnutiu zásielky. Zásielku si môžete prevziať do 7 dní.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 2,50 € 1,50 € 0,70 €
Platba vopred na účet 1,80 € 0,80 € zdarma
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,50 € 2,50 € 1,50 €
Platba vopred na účet 2,80 € 1,80 € 0,50 €

Výhody Zásielkovne

 • SMS a e-mailová notifikácia
 • nemusíte celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď Vám to bude vyhovovať
 • doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať
 • úložnú dobu zásielky si môžete predĺžiť až na 21 dní alebo prezradíte heslo inej osobe (komu veríte), ktorá vyzdvihne zásielku za Vás

Čo je Zásielkovňa? - logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EÚ. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

4. Osobný odber v Prievidzi

Osobný odber je možný len po uhradení objednávky vopred (prevod cez internetbanking, platobnou kartou cez GP Webpay alebo vklad na účet v ČSOB banke). Následne sa môžete dohodnúť (telefonicky alebo e-mailom) na termíne a mieste prevzatia (pri Kauflande - Bojnická cesta).

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre Vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre Vašu objednávku sa Vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.

1. GP Webpay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP webpay (poskytovateľ Global Payments Europe) je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP webpay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP webpay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP webpay. V platobnej bráne si môžete zvoliť slovenský jazyk v prípade, že sa Vám zobrazuje v anglickom jazyku. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile.

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu cez internetbanking alebo vkladom v banke ČSOB na náš bankový účet číslo 4025547609 / 7500 (IBAN: SK79 7500 0000 0040 2554 7609, SWIFT: CEKOSKBX) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol a číslo účtu.

3. Na dobierku - platba pri doručení

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi/kuriérovi alebo pri prevzatí na príslušnej pobočke Slovenskej pošty na základe ponechaného  oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok v schránke)  v prípade Vašej neprítomnosti na adrese v čase doručenia.