Kategórie produktov

Odber noviniek

Doprava a platba

Doručenie je možné v rámci Slovenska (Pošta, kuriér GLS, Packeta) a Českej republiky (Packeta). V prípade záujmu o zaslanie tovaru do iného členského štátu EÚ nás pred vytvorením objednávky kontaktujte, aby sme vopred vypočítali výšku prepravných nákladov podľa váhy zásielky a sadzobníka Slovenskej pošty, GLS kuriéra alebo Packety.

Slovenská pošta

1. Slovenská pošta - doporučene 1. trieda

Doručenie v nasledujúci alebo druhý pracovný deň odo dňa odoslania. Večer v deň odoslania obdržíte od nás notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 40 Eur40 - 70 Eurnad 70 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 4,90 € 3,90 € 1,50 €
Platba vopred 3,70 € 2,70 € zdarma

V prípade ak Vás poštový doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese alebo z kapacitných dôvodov fyzicky nevezme zásielku na doručenie (čo je celkom bežné), zásielka bude uložená na oblastnej pobočke Slovenskej pošty a v schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní.

GLS kuriér

2. Kuriér GLS

Doručenie v nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania. V objednávke je potrebné uviesť telefónne číslo kde Vás bude kuriér kontaktovať v deň doručenia. V ďeň odoslania obdržíte od nás notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál GLS kuriéra.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 40 Eur40 - 70 Eurnad 70 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 4,50 € 3,50 € 1,50 €
Platba vopred 3,50 € 2,50 € zdarma

Výhody GLS kuriéra

  • doručenie do 24 hodín odo dňa odoslania na ľubovoľnú adresu (domov, do práce,...)
  • zásielku si môžete presmerovať pre pohodlné vyzdvihnutie do výdajných miest Parcel Shop alebo Balíkomatov
  • SMS a e-mailová notifikácia v deň odoslania, aj v deň doručovania
  • 3 pokusy o doručenie (1 - 3 - 5. deň)
  • môžete zmeniť adresu a dátum doručenia

Packeta

3. Packeta

Doručenie do 1 až 3 pracovných dní odo dňa odoslania na Vami zvolené výdajné miesto Packety. V deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál Packeta. Po doručení na výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom k vyzdvihnutiu zásielky. Zásielku si môžete prevziať do 7 dní.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 40 Eur40 - 70 Eurnad 70 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 5,20 € 4,20 € 1,50 €
Platba vopred 3,70 € 2,70 € zdarma
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 40 Eur40 - 70 Eurnad 70 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 5,80 € 4,80 € 2,00 €
Platba vopred 4,30 € 3,30 € 0,50 €

Výhody Packety

  • nemusíte celý deň čakať doma na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete kedy Vám to bude vyhovovať
  • SMS a e-mailová notifikácia
  • úložnú dobu zásielky si môžete predĺžiť až na 21 dní
  • ak si z nejakého dôvodu nemôžete zásielku vyzdvihnúť osobne, môžete poslať inú osobu (kamaráta, kolegu alebo rodinného príslušníka), ktorej prezradíte heslo na vyzdvihnutie zásielky

Čo je Packeta? - logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EÚ. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

4. Osobný odber v Prievidzi

Osobný odber je možný len po uhradení objednávky vopred (prevod cez internetbanking alebo platobnou kartou cez platobnú bránu). Následne sa môžete dohodnúť (telefonicky alebo e-mailom) na termíne prevzatia v Prievidzi (orientačný bod Kaufland na Bojnickej ceste).

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre Vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre Vašu objednávku sa Vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.

1. GP Webpay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP webpay (poskytovateľ Global Payments Europe) je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP webpay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP webpay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP webpay. V platobnej bráne si môžete zvoliť slovenský jazyk v prípade, že sa Vám zobrazuje v anglickom jazyku. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile.

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu (cez internetbanking) alebo vkladom vo Fio banke na náš bankový účet číslo 2901781552 / 8330 (IBAN: SK12 8330 0000 0029 0178 1552, SWIFT: FIOZSKBA) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol a číslo účtu.

3. Na dobierku - platba pri doručení

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky.

4. Ahoj platby - kúp teraz, zaplať o 30 dní

Ide o novinku na Slovensku. Túto platobnú metódu sme spustili v našom eshope len nedávno koncom augsta 2021. Tovar si jednoducho objednáte a zaplatíte až o 30 dní bez navýšenia (ani cent navyše, služba je pre zákazníka zadarmo, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov). Nákup je rovnako rýchly a bezpečný ako platba kartou. Na využitie Ahoj platby poskytovateľ tejto služby od Vás vyžaduje overenie osoby vyplnením čísla občianskeho preukazu, rodného čisla a adresy ako je uvedená na občianskom preukaze. Ubezpečujeme Vás, že tieto údaje my ako prevádzkovateľ eshopu nevidíme ani sa tieto dáta v našej databáze neukladajú.

Pre viac informácií navštívte tento odkaz - https://ahoj.shopping/nakupy