Kategórie produktov

Odber noviniek

Doručenie je možné v rámci Slovenska (Pošta, kuriér DPD, Zásielkovňa) a Českej republiky (Zásielkovňa, DPD kuriér len pri platbe vopred). V prípade záujmu o zaslanie tovaru do iného členského štátu EÚ, doručenie dohodou.

Slovenská pošta

1. Slovenská pošta - doporučene 1.trieda

Doručenie na nasledujúci alebo druhý pracovný deň odo dňa odoslania. Večer v deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,30 € 2,30 € 1,20 €
Platba vopred na účet 2,50 € 1,50 € zdarma

V prípade ak poštový doručovateľ Vás nezastihne na uvedenej adrese, zásielka bude uložená na oblastnej pobočke Slovenskej pošty a v schránke Vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní.

DPD kuriér

2. Kuriér DPD

Doručenie na nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania. V objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, na ktorý Vás kuriér v deň doručovania bude kontaktovať. V ďeň odoslania obdržíte sms a notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál DPD kuriéra.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,80 € 2,80 € 1,50 €
Platba vopred na účet 2,80 € 1,80 € zdarma
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Platba vopred na účet 5,50 € 3,50 € 1,50 €

Výhody DPD kuriéra

 • SMS a mailová komunikácia
 • doručenie do 24 hodín odo dňa odoslania domov alebo do práce
 • deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka
 • v deň doručenia ste informovaný cez SMS alebo mailom o presnom hodinovom intervale, v ktorom kuriér privezie zásielku
 • dobierku môžete uhradiť okrem hotovosti aj platobnou kartou
 • tri pokusy o doručenie
 • máte možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky www.mojbalik.sk alebo zákazníckeho servisu DPD na adrese dpd@dpd.sk

Zásielkovňa

3. Zásielkovňa

Doručenie do 1 až 3 pracovných dní odo dňa odoslania na Vami zvolené výdajné miesto Zásielkovne. V deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál Zásielkovne. Po doručení na výdajné miesto, obdržíte SMS a e-mail s heslom k vyzdvihnutiu zásielky. Zásielku si môžete prevziať do 7 dní.

Doručenie v rámci Slovenska
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 2,50 € 1,50 € 0,70 €
Platba vopred na účet 1,80 € 0,80 € zdarma
Doručenie do Českej republiky
Pri celkovej hodnote tovaru:do 30 Eur30 - 50 Eurnad 50 Eur
Dobierka (platba pri doručení) 3,50 € 2,50 € 1,50 €
Platba vopred na účet 2,80 € 1,80 € 0,50 €

Výhody Zásielkovne

 • SMS a e-mailová notifikácia
 • nemusíte celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď Vám to bude vyhovovať
 • doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať
 • úložnú dobu zásielky si môžete predĺžiť až na 21 dní alebo prezradíte heslo inej osobe (komu veríte), ktorá vyzdvihne zásielku za Vás

Čo je Zásielkovňa? - logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EÚ. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

4. Osobný odber v Prievidzi

Pre mimoriadny stav kvôli koronavírusu momentálne neponúkame možnosť osobného odberu.

Osobný odber je možný len po uhradení objednávky vopred (prevod cez internetbanking, platobnou kartou cez GP Webpay alebo vklad na účet vo Fio banke). Následne sa môžete dohodnúť (telefonicky alebo e-mailom) na termíne a mieste prevzatia (pri Kauflande - Bojnická cesta).

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre Vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre Vašu objednávku sa Vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.

1. GP Webpay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP webpay (poskytovateľ Global Payments Europe) je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP webpay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP webpay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP webpay. V platobnej bráne si môžete zvoliť slovenský jazyk v prípade, že sa Vám zobrazuje v anglickom jazyku. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile.

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu cez internetbanking alebo vkladom vo Fio banke na náš bankový účet číslo 2901781552 / 8330 (IBAN: SK12 8330 0000 0029 0178 1552, SWIFT: FIOZSKBA) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol a číslo účtu.

3. Na dobierku - platba pri doručení

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi/kuriérovi alebo pri prevzatí na príslušnej pobočke Slovenskej pošty na základe ponechaného  oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok v schránke)  v prípade Vašej neprítomnosti na adrese v čase doručenia.