Kategórie produktov

Odber noviniek

Bioinformačné produkty Energy

Spoločnosť Energy bola založená na začiatku 90. rokov, dnes predstavuje nadnárodné zoskupenie združujúce pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Významné postavenie v odbore potravinových doplnkov a kozmetiky dosiahla predovšetkým produkciou čisto prírodných preparátov novej generácie založených na moderných bioinformačných technológiách, ktoré pochádzajú výhradne z vlastných výskumných a vývojových zdrojov. Všetky produkty zo sortimentu Energy predstavujú novú filozofiu v prístupe k ľudskému zdraviu. Všetky produkty Energy sú čisto prírodné, všetky suroviny a bioinformácie použité pri výrobe sú získavané z najčistejšej prírody na celom svete. Navyše, každý prípravok prechádza dôkladným systémom kontrol akosti tak, aby sa dostal k zákazníkovi v kvalite vysokého štandardu, ktorú spoločnosť Energy garantuje.

Všetky produkty Energyvyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky priamo ovplyvňujú orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu. Sortiment spoločnosti Energy je postavený na myšlienke piatich elementov čínskej medicíny, tzv. Pentagramu. Prostredníctvom tohto systému si konzument dokáže ľahko zvoliť vhodnú kombináciu prípravkov a ich postupnosť pri užívaní. Vďaka tejto myšlienke môže každý človek veľmi ľahko získať dokonalý prehľad o celej šírke ponuky.

Bioinformačné produkty Energy Táto kategória neobsahuje žiadne produkty

Podkategórie

 • Bylinné koncentráty

  Základným pilierom produktovej ponuky firmy Energy je päť prírodných bylinných koncentrátov tvoriacich ucelený systém Regenerácie v Pentagrame. Tento systém je založený na princípe bioinformačnej terapie a na holistickom prístupe k človeku, ktorý berie do úvahy, že telo a myseľ sú navzájom prepojené. Bioinformačné prípravky účinkujú v ľudskom organizme v dvoch hlavných úrovniach - prírodné substancie ovplyvňujú priamo telesné orgány a bioinformácie pôsobia vďaka princípe biorezonancie na riadiace podkôrové centra v mozgu. Prostredníctvom bioinformácií dochádza k zosilneniu liečebného účinku a harmonizáciu celého energetického systému človeka.

  Päť bylinných koncentrátov je navrhnutých tak, aby korešpondovali s energiou piatich základných prvkov, ktorých vzájomná súčinnosť je podľa tradičnej čínskej medicíny (TČM) kľúčom ku zdraviu. VIRONAL - kov / REGALEN - drevo / RENOL - voda / GYNEX - zem / KOROLEN - oheň.

  Tento systém prípravkov pokrýva svojimi účinkami všetkých dvanásť základných energetických dráh - meridiánov, prostredníctvom ktorých pôsobí na harmonizáciu, detoxikáciu a regeneráciu celého organizmu. Tieto prípravky je možné užívať postupne ako celkovú detoxikačnú kúru na preventívne posilnenie zdravia, a aktivovať tak celý energetický systém organizmu, alebo cielene jednotlivo podľa povahy konkrétneho zdravotného problému.

 • Doplnky stravy

  Ponuka doplnkov stravy firmy Energy je veľmi pestrá a stále sa rozširuje na základe požiadaviek našich zákazníkov. Tieto preparáty sa vyznačujú unikátnymi kombináciami účinných prírodných látok, ktoré sa na trhu inak nevyskytujú. S výnimkou preparátu Flavocel, ktorý sa necháva voľne rozpustiť v ústach, sú plnené výhradne do želatínových kapsúl, čo má pozitívny vplyv na ich konzumovateľnosť. Svojimi účinkami pokrývajú hlavné zdravotné oblasti (imunita, zažívanie, kardiovaskulárny systém, mozog, kĺby a alergie) a uplatnia sa pri riešení ako akútnych zdravotných problémov (Grepofit, Probiosan, Peralgin, Flavocel), tak civilizačných ochorení chronického rázu (Vitamarin, Probiosan, Skeletin, Vitaflorin). Mnohé z nich zlepšujú mozgové funkcie (Vitamarin, Celitin), iné sa podieľajú na dlhodobej podpore imunitného systému (Grepofit, Probiosan, Vitamarin, Flavocel, Peralgin, Vitaflorin).

 • Prírodné mydlá
  Ponuka prírodných produktov Energy je opäť bohatšia o bezkonkurenčné produkty. Ide o päticu bioinformačných mydiel, ktoré nesú identické názvy ako krémy Pentagramu ale s prívlastkom mydlo: DROSERIN mydlo, PROTEKTIN mydlo, ARTRIN mydlo, CYTOVITAL mydlo a RUTICELIT mydlo so spoločným poetickým podtónom Herbal ritual. Všetky mydlá obsahujú bylinné extrakty (v ešte koncentrovanejšej forme ako samotné krémy - to preto, že čas aplikácie samotného mydla s jeho následným opláchnutím, je kratší ako pôsobenie krému po nanesení na pokožku). Ďalej sú v nich obsiahnuté čisté prírodné silice a termálna minerálna voda zo žriedla Podhájska. Základ tvorí jemné glycerínové mydlo.
 • Regeneračné krémy

  Systém Regenerácie v Pentagrame® je doplnený o päť bioinformačných krémov, ktoré tiež korešpondujú s piatimi elementami Pentagramu: PROTEKTIN - drevo / RUTICELIT - oheň / CYTOVITAL - zem / DROSERIN - kov / ARTRIN - voda. Dostupné sú v 50ml a 250ml baleniach, Artrin a Ruticelit aj v 500ml balení s pumpičkou. Tieto krémy obsahujú 50% bylinných extraktov a vysoko energeticky nabitú minerálnu vodu z treťohorného žriedla Podhájska (zo Slovenska). Je možné používať ich ako v kombinácii s bylinnými koncentrátmi, tak samostatne na miesta, kde prechádzajú príslušné energetické dráhy, na oblasti reflexných zón alebo nad miesta uloženia orgánov, ktoré príslušné dráhy ovplyvňujú. Pomocou bioinformačných krémov Pentagramu® je možné harmonizovať nielen telo, ale aj nálady, emócie a spôsob správania. Ideálne je striedať jednotlivé krémy a vyberať si intuitívne. Vzhľadom k tomu, že všetky krémy Pentagramu® majú čistiace, vyživujúce a UV ochranné vlastnosti, je možné používať ich namiesto bežných i luxusných krémov dennej potreby. Koža je v pohotovosti každý deň a každý deň starne. Je vystavená devastujúcemu vplyvu slnečných lúčov, chemických látok, poveternostných zmien a našich prehreškov voči zdravému životu. Preto je veľmi dôležité ošetrovať pokožku pravidelne krémami s obsahom látok s antioxidačnými schopnosťami. Práve také substancie nájdete v bioinformačných krémoch Pentagramu®.

 • Prírodné zdroje
  Medzi produkty pochádzajúce z unikátnych prírodných zdrojov patria tri preparáty s univerzálnym využitím, ktoré sa osvedčili ako k vnútornému užívaniu, tak k aplikácii zvonka. Fytominerál je tekutý prípravok s obsahom viac ako 60 minerálnych prvkov v ľahko vstrebateľnej koloidnej forme, ťažený v centrálnom Utahu. Pretože nedostatok minerálnych látok sprevádza valnú väčšinu chronických zdravotných ťažkostí, je práve Fytominerál ich cenným zdrojom. Prípravok Drags Imun je surová živica, získavaná z juhoamerického stromu rastúceho v oblasti Amazónie, kde je už po stáročia neoddeliteľnou súčasťou ľudového liečiteľstva domorodých obyvateľov. Produkt Cytosan je výnimočný obsahom humátu, získavaného z ruského Primorsku. Má široké využitie vďaka hlbokým detoxikačným účinkom. Tip na unikátnu regeneračnu masku: Zmiešajte obsah jednej kapsule Cytosanu s niekoľkými mililitrami Fytominerálu, pridajte cca 3 kvapky Drags imun a všetko starostlivo premiešajte. Získate zmes pastovitej konzistencie, ktorú môžete naniesť na akúkoľvek časť tela, pre regeneráciu pohybového aparátu (artróza, artritída, opuchy končatín,poúrazové stavy), úľavu od bolesti (kĺbov, zubov, hlavy) a čistenie a vyživenie pleti.
 • Zelené potraviny
  Ponukou zelených potravín vychádza firma Energy v ústrety všetkým, ktorí vyznávajú filozofiu návratu k prirodzenému životnému štýlu a chcú konzumovať prirodzenú plnohodnotnú stravu vysokej biologickej hodnoty. Samozrejme nie je možné konzumovať iba riasy a výhonky, ale zaradením práve takých zelených potravín do každodenného jedálnička možno výrazne zvýšiť kvalitu prijímanej potravy, získať lepšie stravovacie návyky a preventívne pôsobiť proti civili-začným chorobám. Zelené potraviny obsahujú všetky základné nutričné ​​látky (aminokyseliny, enzýmy, minerály, vita- míny) potrebné pre zdravé fungovanie organizmu v prirodzenej, dobre vstrebateľnej forme, a na- viac veľké množstvo zeleného rastlinného farbiva - chlorofylu, ktorý podporuje regeneráciu tka- nív, tvorbu krvných buniek a chráni telo pred nežiaducimi účinkami všadeprítomných chemických látok a ionizujúceho žiarenia. Zelené potraviny všeobecne spomaľujú bunkové starnutie a celkovo zlepšujú fyzickú i psychickú kondíciu.
 • Prírodné šampóny

  Vo chvíľach, keď nám starosti a stres takmer prerastajú cez hlavu, keď potrebujeme obnoviť svoj pokoj a vnútornú rovnováhu, nachádza pre nás cestu nový Pentagram® šampónov. Ide o čisto prírodný koncept bylinných extraktov, prírodných silíc a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Tieto účinné látky dávajú našim šampónom významný dar: dokážu pracovať s emóciami a zharmonizovať nepokojnú myseľ. Esencie piatich prvkov aktivujú naše zmysly, zbystrujú vnímanie a uvoľňujú emócie. Záleží iba na nás, či si zvolíme cielenú pomoc prenikavého veterného Dreva, veselého Ohňa, charizmatického Kovu či hlbokej Vody, alebo sa dáme len tak unášať upokojujúcou náručou vlahej Zeme.

  Ako u všetkých prírodných produktoch, aj u šampónov platí, že pri dlhodobom používaní jedného typu sa môže stratiť jeho schopnosť regenerovať. Preto je vhodné šampón raz za čas striedať. Rovnako ako emócie prichádzajú a odchádzajú, menia sa aj potreby našich vlasov. Odporúčame kombinovať s výrobkami Pentagramu® koncentrátovkrémov a mydiel. Umocnite prírodný účinok spojením vnútornej a vonkajšej starostlivosti o vaše telo a myseľ.

 • Bylinné zubné pasty

  Bioinformačné zubné pasty Energy v mnohých smeroch predbiehajú komerčné výrobky. Ide napríklad o prítomnosť bylinných extraktov. Bylinná zložka pást zabezpečuje silné čistiace, dezinfekčné a protizápalové účinky. Podstatný je jej prínos pri ošetrení mäkkého tkaniva a závesného aparátu chrupu. Pôsobí proti zápalom v ústnej dutine, aftám a najmä proti obávanej a devastujúcej parodontóze. Byliny posilňujú aj imunitný systém organizmu, a to svojou schopnosťou vstrebávať sa cez sliznicu ústnej dutiny do celého obehu. Výrazné účinky bylinného koncentrátu zosilňuje špecifický technologický proces, tzv. macerovanie bylín v termálnej vode z Podhájskej. Tento unikátny slovenský žriedelný prameň môžeme vďaka jeho zloženiu prirovnať k vode z Mŕtveho mora. Obsahuje až 50 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy. Ide o európsky unikát. Vysokým obsahom prírodných a dobre vstrebateľných minerálov, ako sú horčík, vápnik, fluór, fosforečnany, kyselina kremičitá a ďalšie, dáva táto voda základ pre zdravý a krásny chrup. Prítomná soľ má vynikajúce čistiace schopnosti. Zubné pasty Energy majú jemnú, nedráždivú chuť, veľmi dobrý čistiaci efekt a v ústach na dlhý čas zanechávajú príjemný pocit.

 • Prírodná pleťová...
 • Antiseptické produkty
 • Regeneračné kúpele