Kategórie produktov

Odber noviniek

Bioinformačné produkty Energy

Spoločnosť Energy bola založená na začiatku 90. rokov, dnes predstavuje nadnárodné zoskupenie združujúce pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Významné postavenie v odbore potravinových doplnkov a kozmetiky dosiahla predovšetkým produkciou čisto prírodných preparátov novej generácie založených na moderných bioinformačných technológiách, ktoré pochádzajú výhradne z vlastných výskumných a vývojových zdrojov. Všetky produkty zo sortimentu Energy predstavujú novú filozofiu v prístupe k ľudskému zdraviu. Všetky produkty Energy sú čisto prírodné, všetky suroviny a bioinformácie použité pri výrobe sú získavané z najčistejšej prírody na celom svete. Navyše, každý prípravok prechádza dôkladným systémom kontrol akosti tak, aby sa dostal k zákazníkovi v kvalite vysokého štandardu, ktorú spoločnosť Energy garantuje.

Všetky produkty Energyvyvinuté podľa princípov starej čínskej medicíny, s využitím najnovších technológií bioinformačnej medicíny a poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie, biorezonancie a psychotroniky. Pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky priamo ovplyvňujú orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu. Sortiment spoločnosti Energy je postavený na myšlienke piatich elementov čínskej medicíny, tzv. Pentagramu. Prostredníctvom tohto systému si konzument dokáže ľahko zvoliť vhodnú kombináciu prípravkov a ich postupnosť pri užívaní. Vďaka tejto myšlienke môže každý človek veľmi ľahko získať dokonalý prehľad o celej šírke ponuky.

Bioinformačné produkty Energy Počet produktov v kategórii: 6

Podkategórie

 • Doplnky stravy

  Tieto produkty od spoločnosti Energy sa vyznačujú unikátnymi kombináciami účinných prírodných látok, ktoré sa na trhu inak nevyskytujú. S výnimkou preparátu Flavocel (ktorý sa necháva voľne rozpustiť v ústach) sú plnené výhradne do kapsúl, čo má pozitívny vplyv na ich konzumovateľnosť.

  Svojimi účinkami pokrývajú hlavné zdravotné oblasti (imunita, zažívanie, kardiovaskulárny systém, mozog, kĺby a alergie) a uplatnia sa pri riešení ako akútnych zdravotných problémov (Grepofit, Probiosan, Peralgin, Flavocel), tak civilizačných chronických ochorení (Vitamarin, Probiosan, Skeletin, Vitaflorin).

  Mnohé z nich zlepšujú mozgové funkcie (Vitamarin, Celitin), iné sa podieľajú na dlhodobej podpore imunitného systému (Grepofit, Probiosan, Vitamarin, Flavocel, Peralgin, Vitaflorin).

 • Regeneračné krémy

  Systém Regenerácie v Pentagrame® je doplnený o päť bioinformačných krémov, ktoré tiež korešpondujú s piatimi elementami Pentagramu: PROTEKTIN - drevo / RUTICELIT - oheň / CYTOVITAL - zem / DROSERIN - kov / ARTRIN - voda. Dostupné sú v 50ml a 250ml baleniach, Artrin a Ruticelit aj v 500ml balení s pumpičkou. Tieto krémy obsahujú 50% bylinných extraktov a vysoko energeticky nabitú minerálnu vodu z treťohorného žriedla Podhájska (zo Slovenska). Je možné používať ich ako v kombinácii s bylinnými koncentrátmi, tak samostatne na miesta, kde prechádzajú príslušné energetické dráhy, na oblasti reflexných zón alebo nad miesta uloženia orgánov, ktoré príslušné dráhy ovplyvňujú. Pomocou bioinformačných krémov Pentagramu® je možné harmonizovať nielen telo, ale aj nálady, emócie a spôsob správania. Ideálne je striedať jednotlivé krémy a vyberať si intuitívne. Vzhľadom k tomu, že všetky krémy Pentagramu® majú čistiace, vyživujúce a UV ochranné vlastnosti, je možné používať ich namiesto bežných i luxusných krémov dennej potreby. Koža je v pohotovosti každý deň a každý deň starne. Je vystavená devastujúcemu vplyvu slnečných lúčov, chemických látok, poveternostných zmien a našich prehreškov voči zdravému životu. Preto je veľmi dôležité ošetrovať pokožku pravidelne krémami s obsahom látok s antioxidačnými schopnosťami. Práve také substancie nájdete v bioinformačných krémoch Pentagramu®.

 • Prírodné zdroje
  Medzi produkty pochádzajúce z unikátnych prírodných zdrojov patria tri preparáty s univerzálnym využitím, ktoré sa osvedčili ako k vnútornému užívaniu, tak k aplikácii zvonka. Fytominerál je tekutý prípravok s obsahom viac ako 60 minerálnych prvkov v ľahko vstrebateľnej koloidnej forme, ťažený v centrálnom Utahu. Pretože nedostatok minerálnych látok sprevádza valnú väčšinu chronických zdravotných ťažkostí, je práve Fytominerál ich cenným zdrojom. Prípravok Drags Imun je surová živica, získavaná z juhoamerického stromu rastúceho v oblasti Amazónie, kde je už po stáročia neoddeliteľnou súčasťou ľudového liečiteľstva domorodých obyvateľov. Produkt Cytosan je výnimočný obsahom humátu, získavaného z ruského Primorsku. Má široké využitie vďaka hlbokým detoxikačným účinkom. Tip na unikátnu regeneračnu masku: Zmiešajte obsah jednej kapsule Cytosanu s niekoľkými mililitrami Fytominerálu, pridajte cca 3 kvapky Drags imun a všetko starostlivo premiešajte. Získate zmes pastovitej konzistencie, ktorú môžete naniesť na akúkoľvek časť tela, pre regeneráciu pohybového aparátu (artróza, artritída, opuchy končatín,poúrazové stavy), úľavu od bolesti (kĺbov, zubov, hlavy) a čistenie a vyživenie pleti.
 • Prírodné šampóny

  Vo chvíľach, keď nám starosti a stres takmer prerastajú cez hlavu, keď potrebujeme obnoviť svoj pokoj a vnútornú rovnováhu, nachádza pre nás cestu nový Pentagram® šampónov. Ide o čisto prírodný koncept bylinných extraktov, prírodných silíc a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Tieto účinné látky dávajú našim šampónom významný dar: dokážu pracovať s emóciami a zharmonizovať nepokojnú myseľ. Esencie piatich prvkov aktivujú naše zmysly, zbystrujú vnímanie a uvoľňujú emócie. Záleží iba na nás, či si zvolíme cielenú pomoc prenikavého veterného Dreva, veselého Ohňa, charizmatického Kovu či hlbokej Vody, alebo sa dáme len tak unášať upokojujúcou náručou vlahej Zeme.

  Ako u všetkých prírodných produktoch, aj u šampónov platí, že pri dlhodobom používaní jedného typu sa môže stratiť jeho schopnosť regenerovať. Preto je vhodné šampón raz za čas striedať. Rovnako ako emócie prichádzajú a odchádzajú, menia sa aj potreby našich vlasov. Odporúčame kombinovať s výrobkami Pentagramu® koncentrátovkrémov a mydiel. Umocnite prírodný účinok spojením vnútornej a vonkajšej starostlivosti o vaše telo a myseľ.

 • Bylinné zubné pasty

  Bioinformačné zubné pasty Energy v mnohých smeroch predbiehajú komerčné výrobky. Ide napríklad o prítomnosť bylinných extraktov. Bylinná zložka pást zabezpečuje silné čistiace, dezinfekčné a protizápalové účinky. Podstatný je jej prínos pri ošetrení mäkkého tkaniva a závesného aparátu chrupu. Pôsobí proti zápalom v ústnej dutine, aftám a najmä proti obávanej a devastujúcej parodontóze. Byliny posilňujú aj imunitný systém organizmu, a to svojou schopnosťou vstrebávať sa cez sliznicu ústnej dutiny do celého obehu. Výrazné účinky bylinného koncentrátu zosilňuje špecifický technologický proces, tzv. macerovanie bylín v termálnej vode z Podhájskej. Tento unikátny slovenský žriedelný prameň môžeme vďaka jeho zloženiu prirovnať k vode z Mŕtveho mora. Obsahuje až 50 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy. Ide o európsky unikát. Vysokým obsahom prírodných a dobre vstrebateľných minerálov, ako sú horčík, vápnik, fluór, fosforečnany, kyselina kremičitá a ďalšie, dáva táto voda základ pre zdravý a krásny chrup. Prítomná soľ má vynikajúce čistiace schopnosti. Zubné pasty Energy majú jemnú, nedráždivú chuť, veľmi dobrý čistiaci efekt a v ústach na dlhý čas zanechávajú príjemný pocit.

 • Prírodná pleťová...
 • Antiseptické produkty
 • Regeneračné kúpele
 • 23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 15.9.2025

  Vironal je vhodný pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách, pri oslabenej imunite, vredoch, kolitíde, crohnovej chorobe, detských chorobách - ovčie kiahne, rubeola a podobne. Harmonizuje imunitný systém, podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami....

  23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 15.9.2025
  Skladom / min. trvanlivosť 15.9.2025
 • 23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 7.5.2026

  Pre vysoký obsah horčín sa Regalen odporúča na zažívacie ťažkosti, poruchy trávenia a regeneráciu pečene. Je nápomocný pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch a pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza. Pomáha telu...

  23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 7.5.2026
  Skladom / min. trvanlivosť 7.5.2026
 • 23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 26.3.2026

  Renol ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch. Má svoje uplatnenie aj pri liečbe...

  23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 26.3.2026
  Skladom / min. trvanlivosť 26.3.2026
 • 23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 18.6.2026

  Gynex pôsobí priaznivo na ženské orgány, rieši problémy s menštruáciou, poruchami cyklu, premenštruačné tenzie, vaječníkové cysty. Je nápomocný pri osteoporóze, v klimaktériu, pri návaloch, uzlinách v prsiach, bolestiach prsníkov. Je mimoriadne účinný pri ženskej neplodnosti...

  23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 18.6.2026
  Skladom / min. trvanlivosť 18.6.2026
 • 23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 23.7.2026

  Korolen má pozitívny vplyv na cievny systém. Používa sa pri zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii. Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových...

  23,50 € Skladom / min. trvanlivosť 23.7.2026
  Skladom / min. trvanlivosť 23.7.2026
 • 19,50 € Skladom do 2 dní

  Stimaral je prípravok s tonizujúcim a adaptogénnym účinkom (zvyšuje odolnosť organizmu), stimuluje, harmonizuje a šetrí telo. Je vhodný na tonizovanie organizmu, upokojenie, sústredenie, na lepšiu činnosť mozgu a zmiernenie problémov spojených so starobou. Pôsobí ako ľahké...

  19,50 € Skladom do 2 dní
  Skladom do 2 dní
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek