Kategórie produktov

Odber noviniek

Bylinné koncentráty

Základným pilierom produktovej ponuky firmy Energy je päť prírodných bylinných koncentrátov tvoriacich ucelený systém Regenerácie v Pentagrame. Tento systém je založený na princípe bioinformačnej terapie a na holistickom prístupe k človeku, ktorý berie do úvahy, že telo a myseľ sú navzájom prepojené. Bioinformačné prípravky účinkujú v ľudskom organizme v dvoch hlavných úrovniach - prírodné substancie ovplyvňujú priamo telesné orgány a bioinformácie pôsobia vďaka princípe biorezonancie na riadiace podkôrové centra v mozgu. Prostredníctvom bioinformácií dochádza k zosilneniu liečebného účinku a harmonizáciu celého energetického systému človeka.

Päť bylinných koncentrátov je navrhnutých tak, aby korešpondovali s energiou piatich základných prvkov, ktorých vzájomná súčinnosť je podľa tradičnej čínskej medicíny (TČM) kľúčom ku zdraviu. VIRONAL - kov / REGALEN - drevo / RENOL - voda / GYNEX - zem / KOROLEN - oheň.

Tento systém prípravkov pokrýva svojimi účinkami všetkých dvanásť základných energetických dráh - meridiánov, prostredníctvom ktorých pôsobí na harmonizáciu, detoxikáciu a regeneráciu celého organizmu. Tieto prípravky je možné užívať postupne ako celkovú detoxikačnú kúru na preventívne posilnenie zdravia, a aktivovať tak celý energetický systém organizmu, alebo cielene jednotlivo podľa povahy konkrétneho zdravotného problému.

Bylinné koncentráty Počet produktov v kategórii: 7

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Nové produkty

Zľavnený tovar

Najnovšie články