Kategórie produktov

Odber noviniek

Renol kvapky 30ml Energy - močový systém, kĺby a chrupavky Zväčšiť

Renol kvapky 30 ml Energy

Renol

Renol ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch. Má svoje uplatnenie aj pri liečbe chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Kvapky Renol neobsahujú alkohol.

 

Viac detailov

23,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 26.3.2026

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Renol kvapky 30 ml Energy

  Renol kvapky 30 ml Energy

  Renol ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch. Má svoje uplatnenie aj pri liečbe chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Kvapky Renol neobsahujú alkohol.

   

  Názory zákazníkov

 • Bylinný koncentrát RENOL bez obsahu alkoholu je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Pomáha riešiť predovšetkým ťažkosti s urogenitálnym systémom a ochorenia kĺbov. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfu. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30ml sa rovná 400ml bežného extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom synergicky pôsobiacim komplexe. Renol má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

  Ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi a udržiavanie optimálneho pH krvi. So správnou funkciou obličiek súvisí aj riadenie tvorby červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku, ďalej prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfa) a udržiavanie rovnováhy vo vnútornom prostredí organizmu. S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý podporný systém tela (kosti a kĺby) a Renol má svoje uplatnenie aj pri liečbe chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Renol ďalej udržiava správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobí proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivým orgánom, ktorý sa pri poškodení veľmi zložito regeneruje, je v nich uložená vrodená energia. Ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Činnosť obličiek je preto vhodné posilňovať, inak prichádza predčasné starnutie.

  Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Pre lepšie pochopenie a viac informácií ohľadom pôsobenia bylinných extraktov Energy a harmónie odporúčame prečítať si tento článok - Regenerácia v Pentagrame 1.časť - harmónia, princíp a elementy Pentagramu.

  Energetické pôsobenie Renolu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, sleziny a troch žiaričov.

  Použitie Renolu z hľadiska psychiky: Neschopnosť uvoľniť sa, nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom, nesmelosť, nerozhodnosť, rezignácia, nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia, hyperaktivita CNS, predovšetkým u detí s LMD a ADHD. Renol prináša dôveru k životu, pocit, že všetko je tak, ako má byť, odvahu postupovať dopredu a nechať veciam ich prirodzený priebeh.

  Na docielenie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Renol s regeneračným krémom ARTRIN z Pentagramu® krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

  Význam užívania kvapiek Renol:

  • podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
  • je určený na regeneráciu obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému
  • pôsobí preventívne a liečebne pri zápaloch močového mechúra a močových ciest, pri ťažkostiach s močením, ochorení obličiek, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických problémov (zápal krčka maternice a pošvy)
  • v detstve pôsobí okrem iného proti nočnému pomočovaniu
  • pomáha riešiť problémy s prostatou, ťažkosti s močením v dôsledku jej bujnenia a mužskú neplodnosť; celkovo prospieva dobrému stavu mužských pohlavných orgánov
  • harmonizuje funkciu nadobličiek, pomáha regulovať krvný tlak a množstvo červených krviniek
  • je účinný pri ochorení pohybového ústrojenstva – bolesti kĺbov a chrbtice, artróze, artritíde, reumatizme, dne a Bechterevovej chorobe
  • pôsobí preventívne aj liečebne pri osteoporóze
  • pôsobí proti migrénam a iným bolestiam hlavy (spánok a čelo) a proti poruchám sluchu
  • stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému, zbavuje telo ťažkých kovov, eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok
  • je vhodný pre alergikov a astmatikov
  • predchádza opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha
  • pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné
  • zlepšuje kvalitu zubov, nechtov a vlasov; zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov
  • prospieva pri nedostatku energie a chronickej únave
  • pri neznášanlivosti chladu

  Bylinné zloženie Renolu:

  Ihlica tŕnitá: Používa sa pri poruchách látkovej výmeny, pri močových kameňoch a piesku, pri dne, vodnatieľke a reumatizme.

  Vres obyčajný: Má dezinfekčné a močopudné vlastnosti, užíva sa pri obličkových kameňoch a piesku, pri zápaloch močového mechúra v spojení so zväčšením prostaty, pri reumatizme, kĺbových bolestiach a opuchoch.

  Palina dračia: Obsahuje jód, zlepšuje metabolizmus, užíva sa pri dráždivom hrubom čreve, pôsobí ako tonikum a antisklerotikum.

  Baza čierna: Obsahuje rutín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cievne steny, užíva sa pri chorobách čriev a močového mechúra. Ovplyvňuje kontaktné ekzémy, obsahuje vitamín C.

  Byliny - ihlica tŕnitá, vres obyčajný, palina dračia, baza čierna

  Lopúch väčší: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri chronických ekzémoch, zápalových stavoch v tráviacom trakte a pri urolitiáze.

  Kapucínka väčšia: Obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré i v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus. Užíva sa pri infekciách močových ciest.

  Ríbezľa čierna: Podporuje metabolizmus, obsahuje soli horčíka a vitamíny skupiny B, užíva sa pri reumatizme, pri zápaloch močových ciest a močového mechúra.

  Pakost smradľavý: Aplikuje sa pri krvi v moči, pri zápaloch čriev, urolitiáze, pri chorobách obličiek, zápaloch nervov, ischiase, pri opuchoch, ekzémoch a neplodnosti.

  Byliny - lopúch väčší, kapucínka väčšia, ríbezľa čierna, pakost smradľavý

  Dvojzub trojdielny: Urýchľuje metabolizmus, užíva sa pri chorobách pečene a obličiek, pri psoriáze, ekzémoch a alergiách. Stimuluje nadobličky.

  Stavikrv vtáčí: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri hnačkách, ekzémoch, bronchitíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Vyplavuje piesok a drobné kamienky.

  Zlatobyľ obyčajná: Jej doménou je používanie v urológii – pri chorobách obličiek, mužských pohlavných žliaz, prostaty a semenníkov, pri bielkovine v moči, dne, reumatizme, urolitiáze, pri opuchoch a artritíde.

  Turanec kanadský: Užíva sa pri dne a vnútornom krvácaní, pri zápaloch močového mechúra a obličiek, pri ekzémoch, reumatizme, nachladnutí, chorobách prostaty a pri onkologických ochoreniach.

  Byliny - dvojzub trojdielny, stavikrv vtáčí, zlatobyľ obyčajná, turanec kanadský

  Túžobník brestový: Užíva sa pri reumatizme, opuchoch, ekzémoch, polyartritíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Zabraňuje hnilobnému rozkladu v črevách.

  Železník lekársky: Ovplyvňuje funkciu pečene, obličiek a sleziny. Aplikuje sa pri kožných chorobách, bronchitíde a neuralgii trojklaného nervu.

  Vrbovka malokvetá: Má blahodárny vplyv na celý urogenitálny systém. Užíva sa pri zápaloch obličiek a močového mechúra, pri ťažkostiach s prostatou.

  Renol ďalej obsahuje éterické oleje (napr. citrónový, anízový, borievkový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu, vltavínu, fluoritu a striebra).

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Pred použitím dôkladne pretrepte približne 21 krát, informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

  Dospelí: 2-7 kvapiek 1-3x denne

  Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

  Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň

  Užívajte 30 minút pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín.

  Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!

  Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  Objem: 30 ml

  Zloženie: Bylinný extrakt 82,6% (Železník lekársky /Verbena officinalis/, Vres obyčajný /Calluna vulgaris/, Zlatobyľ obyčajná /Solidago virgaurea/, Palina dračia /Artemisia dracunculus/, Turica kanadská /Erigeron canadensis/, Ríbezľa čierna /Ribes nigrum/, Lopúch väčší /Arctium lappa/, Dvojzub trojdielny /Bidens tripartita/, Stavikrv vtáčí /Polygonum aviculare/, Baza čierna /Sambucus nigra/, Kapucínka väčšia /Tropaeolum majus/, Vŕbovka malokvetá /Epilobium parviflorum/, Túžobník brestový /Filipendula ulmaria/, Pakost smradľavý /Geranium robertianum/, Ihlica tŕnistá /Ononis spinosa/), sorbitol (náhradné sladidlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), voda, xantánová guma (zahusťovadlo), grepový extrakt, sorban draselný (konzervačná látka), zmes silíc 0,12% (kardamonová silica, citrónová silica, anízová silica, gáfrová silica, ďumbierová silica, grepová silica, železníková silica, guajaková silica, borievková silica, litseová silica, mandarínková silica).

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.

16 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...