Kategórie produktov

Odber noviniek

Vironal kvapky 30ml Energy - vírusové a bakteriálne infekcie, dýchacie cesty Zväčšiť

Vironal kvapky 30 ml Energy

Vironal

Vironal je vhodný pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách, pri oslabenej imunite, vredoch, kolitíde, crohnovej chorobe, detských chorobách - ovčie kiahne, rubeola a podobne. Harmonizuje imunitný systém, podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami. Používa sa pri dýchacích ťažkostiach, kašli, dýchavičnosti a bolesti v krku. Kvapky Vironal neobsahujú alkohol.

 

Viac detailov

23,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 15.9.2025

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Vironal kvapky 30 ml Energy

  Vironal kvapky 30 ml Energy

  Vironal je vhodný pri akútnych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách, pri oslabenej imunite, vredoch, kolitíde, crohnovej chorobe, detských chorobách - ovčie kiahne, rubeola a podobne. Harmonizuje imunitný systém, podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami. Používa sa pri dýchacích ťažkostiach, kašli, dýchavičnosti a bolesti v krku. Kvapky Vironal neobsahujú alkohol.

   

  Názory zákazníkov

 • Kvapky Vironal od Energy bez alkoholu sú bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Pomáha pri širokom okruhu akútnych a chronických infekčných a zápalových ochorení, najmä dýchacích ciest a tráviaceho systému, podporuje imunitu. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30ml sa rovná 400ml bežného extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Vironal má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

  Vironal významne posilňuje imunitu a schopnosť tela brániť sa voči prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov. Dá sa využiť ako účinná obranná bariéra proti širokému spektru patogénov vírusového a bakteriálneho pôvodu, ktoré sa šíria vzduchom a prenášajú kvapôčkovou infekciou alebo potravinami. Je vhodné preventívne ho použiť pri styku s väčším počtom ľudí, najmä v obdobiach vírusových epidémií, a rovnako pri akútnom ochorení. Vironal posilňuje práve tie orgánové systémy, ktoré sa s vonkajšími patogénmi stretávajú ako prvé – dýchací systém, tráviaci systém a kožu. Iba podpora a ochrana ohrozeného terénu znamená správny prístup v boji proti infekčným chorobám.

  Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Pre lepšie pochopenie a viac informácií ohľadom pôsobenia bylinných extraktov Energy a harmónie odporúčame prečítať si tento článok - Regenerácia v Pentagrame 1.časť - harmónia, princíp a elementy Pentagramu.

  Energetické pôsobenie Vironalu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny a troch žiaričov.

  Použitie Vironalu z hľadiska psychiky: Smútok, melanchólia a uzavretosť, emocionálna otupenosť, pocit neslobody a strach z chybného rozhodnutia, sebepodceňovanie a neschopnosť udržať v živote poriadok, alibizmus, ľpenie na poriadku, vyžadovanie pozornosti a neprirodzenej autority, rozprávanie zo spánku, nočné mory, príp. nespavosť, fóbie. Vironal prináša istotu založenú na pocite, že sme schopní ubrániť svoj životný priestor, posilňuje vôľu a zodpovednosť za vlastný život.

  Na dosiahnutie lepšieho účinku odporúčame kombinovať Vironal s regeneračným krémom DROSERIN z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

  Význam užívania kvapiek Vironal:

  • podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
  • pôsobí preventívne proti prenosu infekcií
  • stimuluje činnosť pľúc, pomáha pri dýchacích ťažkostiach (zadúšavosť, skracovanie dychu)
  • stimuluje činnosť hrubého čreva a sleziny
  • pomáha pri prevencii a počas vírusových a bakteriálnych ochorení (choroby z nachladnutia, nádcha, viróza, chrípka, stavy horúčky, kašeľ, zápaly priedušiek, bolesti v krku, zápaly nosohltana, angína, zápal dutín, zápal pľúc a žalúdočno-črevné ťažkosti)
  • vyvoláva potenie, znižuje horúčku a dá sa kombinovať s antibiotikami
  • vhodný doplnok liečby a rekonvalescencie detských chorôb (osýpky, šarlach, ovčie kiahne, rubeola)
  • znižuje možnosť návratu chronických infekcií urogenitálneho systému, dýchacích ciest, tráviaceho traktu a kože
  • posilňuje imunitný a lymfatický systém
  • podporuje činnosť kostnej drene
  • je vhodný pri poruchách trávenia, pocitoch plnosti, nadúvaní, žalúdočných a dvanástnikových vredoch spôsobených baktériou Helicobacter pylori, pri chronickom zápale čriev, hnačkách, Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde a divertikulóze čriev
  • zlepšuje vzhľad a elastickosť kože, je vhodný pri suchej pokožke, podporuje hojenie popálenín a epitelizáciu tkaniva

  Bylinné zloženie Vironalu:

  Krvavec lekársky: Užíva sa ako prostriedok proti horúčkam, pri ochoreniach pľúc, krvácaní a hnačkách. Má veľmi dobré antivírusové a antibakteriálné účinky, pôsobí proti prvokom.

  Lipa srdcovolistá: Obsahuje látky podobné vitamínu E, má účinky potopudné, močopudné, spazmolytické a žlčopudné. Užíva sa pri horúčkach a chorobách z nachladnutia.

  Materina dúška (tymián): Pôsobí proti stafylokokom, streptokokom a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekčné účinky. Užíva sa pri pásovom opare a ochoreniach pľúc, priedušiek a pri kašli.

  Sladovka hladkoplodá: Účinné látky obsiahnuté v byline rozpúšťajú hlien a uľahčujú odkašliavanie. Užívajú sa pri žalúdočných vredoch, dne a reumatizme. Majú špeciálne protizápalové účinky, podobné ako glukokortikoidy.

  Byliny - krvavec lekársky, lipa srdcovolistá, materina dúška, sladovka hladkoplodá

  Benedikt lekársky: Má antibiotické a protivírusové účinky. Obsahuje soli vápnika, horčíka, draslíka, pôsobí silne dezinfekčne a antisepticky. Potláča kvasenie a hnilobné procesy v črevách.

  Betonika lekárska: Pôsobí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikajúca pri poruchách tráviaceho ústrojenstva so zapálenou a prekrvenou sliznicou, pri poruchách CNS a bakteriálnych zápaloch.

  Chren dedinský: Je silne fytoncídny, pôsobí antibioticky, normalizuje črevnú mikroflóru, výborne odhlieňuje priedušky.

  Oman pravý: Má fytoncídne účinky, užíva sa pri kašli, bronchitíde, pri zápaloch čriev, kŕčoch, nadúvaní, pri cukrovke a všetkých ťažkostiach so sliznicami.

  Byliny - benedikt lekársky, betonika lekárska, chren dedinský, oman pravý

  Potočnica lekárska: Obsahuje jód a množstvo vitamínov. Užíva sa pri ochoreniach pečene, žlčníka, sleziny, pri rôznych virózach a ako metabolikum.

  Chinínovník lekársky: Obsahuje plazmatický jed, ktorý poškodzuje pôvodcov rôznych infekčných chorôb. Užíva sa pri malárii a podobných infektoch, spojených s horúčkou a zimnicou.

  Kapucínka väčšia: Obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré aj v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus, ďalej na Proteus vulgaris, Escherichia coli, na salmonelu a ďalšie druhy baktérií.

  Divozel veľkokvetý: Tlmí kŕče priedušiek a priedušiniek, pôsobí protizápalovo a je vynikajúci pri astmatickej bronchitíde a kašli. Ovplyvňuje činnosť sleziny a týmusu.

  Byliny - potočnica lekárska, chinínovník lekársky, kapucínka väčšia, divozel veľkokvetý

  Konopáč obyčajný: Rastlina vysoko účinná pri liečbe chrípky a viróz, navodzuje potenie. Prvým obyvateľom Severnej Ameriky pomáhala úspešne liečiť závažné ochorenia podobné chrípke, nazývané „zlomeninová horúčka“.

  Myrhovník: Má stimulačné účinky, pôsobí protizápalovo ako expektorans a antiseptikum. Užíva sa pri bolestiach v krku, pri vredoch v ústnej dutine, kataroch a pri pľúcnych infekciách.

  Afromum melegueta: Označuje sa aj ako rajské bobule, pochádza z čeľade ďumbierovitých. Má antivírusové a protiplesňové účinky. Pozitívne ovplyvňuje CNS, regeneráciu buniek a imunitný systém.

  Citrus paradisi (grapefruit): Semená majú antimikrobiálne, antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Ich výťažok sa užíva pri žalúdočných a črevných infektoch, pri kolitíde a Crohnovej chorobe. Extrakt z jadier pôsobí úspešne aj v koncentrácii 1:1000 na baktériu Helicobacter pylori, ktorá spôsobuje vznik žalúdočných vredov.

  Byliny - konopáč obyčajný, myrhovník, afromum melegueta, grapefruit

  Vironal ďalej obsahuje éterické oleje (napr. myrhový, eukalyptový a gáfrový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu a antimonitu).

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Pred použitím dôkladne pretrepte približne 21 krát, informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

  Dospelí: 2-7 kvapiek 1-3x denne

  Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

  Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň

  Užívajte 30 minút pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín.

  Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!

  Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  Objem: 30 ml

  Zloženie: Bylinný extrakt 82,6% (Konopáč obyčajný /Eupatorium cannabinum/, Chren dedinský /Armoracia rusticana/, Benedikt lekársky /Cnicus benedictus/, Materina dúška /Thymus serpyllum/, Krvavec lekársky /Sanguisorba officinalis/, Betonika lekárska /Betonica officinalis/, Chinínovník lekársky /Cinchona officinalis/, Potočnica lekárska /Nasturtium officinale/, Lipa malolistá /Tilia cordata/, Kapucínka väčšia /Tropaeolum majus/, Divozel veľkokvetý /Verbascum thapsiforme/, Sladké drievko /Glycyrrhiza glabra/, Grapefruit /Citrus paradisi/, Oman pravý /Inula helenium/, Aframón rajský /Aframomum melegueta/), sorbitol (náhradné sladidlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), voda, xantánová guma (zahusťovadlo), grepový extrakt, sorban draselný (konzervačná látka), zmes silíc 0,30% (grepová silica, vetiverová silica, kasiová silica, eukalyptová silica, yzopová silica, kardamonová silica, guajaková silica, badyánová silica, feniklová silica, gáfrová silica, kajeputová silica, niaouliová silica, myrhová silica).

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.

14 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...