Kategórie produktov

Odber noviniek

Droserin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

Droserin krém je vhodný na harmonizáciu energetických dráh pri chrípkach, angínach, nachladnutí, sínusitídach a zachladnutí čelných dutín. Ďalej sa používa pri kašli, bolestiach v oblasti srdca, pri niektorých mikrobiálnych a plesňových ochoreniach kože a vredoch predkolenia. Aplikuje sa pri infektoch miechy, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, pri zníženej imunite, problémoch s pľúcami, prieduškami a dýchaním, a pri zápaloch stredného ucha. Osvedčil sa aj pri bolestiach krčnej a hrudnej časti chrbtice, ramien a úponov kľúčnych kostí.

 

Viac detailov

52,80 €

 • 50ml
 • 250ml

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 52 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 52 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,60 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Droserin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Droserin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Droserin krém je vhodný na harmonizáciu energetických dráh pri chrípkach, angínach, nachladnutí, sínusitídach a zachladnutí čelných dutín. Ďalej sa používa pri kašli, bolestiach v oblasti srdca, pri niektorých mikrobiálnych a plesňových ochoreniach kože a vredoch predkolenia. Aplikuje sa pri infektoch miechy, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, pri zníženej imunite, problémoch s pľúcami, prieduškami a dýchaním, a pri zápaloch stredného ucha. Osvedčil sa aj pri bolestiach krčnej a hrudnej časti chrbtice, ramien a úponov kľúčnych kostí.

   

  Názory zákazníkov

 • DROSERIN je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Jedna z hlavných zložiek Droserinu je silne energeticky nabitá voda z treťohorného mora žriedla Podhájska. Vďaka jedinečnému zloženiu má  blahodarný vplyv na pľúca. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt ako voda z Mŕtveho mora a unikátne zloženie minerálov. Vyznačuje sa vysokým obsahom cenných minerálnych látok, ktoré sú v kréme zosilnené ďalšími minerálmi z rastlín. V konečnej podobe Droserin obsahuje veľké množstvo draslíka, vápnika, sodíka, síry, horčíka, fosforu, kremíka, bóru, stroncia, lítia, železa a stopové množstvá rubídia, zinku, cézia, mangánu a ďalších prvkov. Je známy najmä dobrý vplyv kremíka na pľúcne tkanivo, upokojujúci vplyv lítia na nervový systém a vplyv slanej vody na rôzne zápalové stavy kože. Vitamín E a jablčný ocot (ktorý je doslova balzamom na unavené telo a ochabnutú kožu) zrýchľujú regeneračný proces. Jablčný ocot je v podstate vynikajúci prírodný komplex AHA kyselín a minerálne látky termálnej vody slúžia ako dokonalý prírodný peeling. Krém s komplexom prírodných látok a bioinformácií má kladný vplyv na niektoré ekzémy (vytvorené po silnom prepotení) v slabinách.

  Silnejší kašeľ spojený s dýchavičnosťou, bolesťami v jamke medzi kľúčnymi kosťami, zahlienením nosa je typickým príznakom poruchy na dráhe pľúc. Príčinou kašľa môže byť ale i oslabenie na dráhe obličiek. Je slabší, sú pri ňom bolesti srdca, krátky dych, človek je bojazlivý a ustrašený. Podľa čínskej medicíny pľúca súvisia s pokožkou tela. Kto má dostatok energie pľúc, má pevné a vláčne ochlpenie a pokožku. Kto dbá na správne dýchanie a regeneráciu pľúc, zlepšuje si i kvalitu kože. Človek, ktorý sa o seba stará a kozmetický salón, ktorému záleží na spokojnosti zákazníkov, by mali začínať regeneračnú kúru prípravkami VIRONAL a Droserin. Spojenie medzi povrchom tela a pľúcami súvisí s ich rozptyľovacou funkciou; práve energia pľúc dopravuje na povrch tela výživu a tekutiny, krv atď. Vďaka tomu je pokožka patrične vyživovaná, prekrvená, pružná a primerane vlhká. Ako taká dokáže chrániť telo pred vonkajšími vplyvmi. Spolu s pľúcami dýcha i celý povrch tela. Tým sa i obnovuje hydratácia pleti. Hydratačný krém rieši tento problém iba dočasne. Časť tajomstva ako dobre vyzerať, tkvie teda v správnej funkcii pľúc.

  Hybnú silu celému kolobehu energie dáva štvrté energetické centrum (čakra) v oblasti hrudnej kosti. Tu je uložený týmus, ktorého správna funkcia má vplyv na imunitný systém. Droserin veľmi dobre ovplyvňuje štvrtú čakru. Táto oblasť krásne vyniká na farebných snímkach aurakamery. Vylučovanie moču má vzťah k obličkám a vylučovanie potu k pľúcam. Poruchy vylučovania obvykle súvisia s týmito dvoma orgánmi. Oslabenosť pľúc znamená oslabenosť povrchu tela. Prejavom je samovoľné potenie, oslabenie dychu, vysušovanie pleti. Môže nastať i opačný prejav, upchatie potných otvorov a blokovanie potenia. Keď sú pľúca v harmónii, dokáže i náš nos lepšie rozoznávať pachy a vône, hlas sa stáva zvučným a jasným. Dobrý hlas je prejav správnej funkcie obličiek. Upchaté nosné dutiny svedčia o nesprávnej činnosti pľúc. Jedinec s vrodenou slabosťou pľúc a nedostatkom ich energie je v živote viac náchylný oddávať sa pocitom zármutku a žiaľu. Nezabúdajte na regeneráciu pľúc - krehkého orgánu, ktorý riadi a reguluje energiu v celom tele!

  Pri problémoch so žlčníkom možno použiť kombináciu Droserin zvonka na oblasť pľúc a REGALEN vnútorne. Asi by málokto hľadal súvislosť medzi žlčníkovými, či obličkovými kameňmi a nedostatočnou funkciou pľúc. Známy český jasnovidec páter Ferda zdôrazňoval, že ak nie sú v poriadku pľúca, hneď sa zhorší funkcia pečene. Tradičná čínska medicína hovorí, že keď je škodlivosť v pľúcach a srdci, jej energia ostáva v ohyboch lakťov; keď je škodlivosť v pečeni, vteká do podpazušia; keď je škodlivosť v slezine, jej energia zotrváva v stehnách a keď je škodlivosť v obličkách, jej energia zotrváva v zákolení. Podľa týchto skúseností možno aplikovať i príslušné krémy spoločnosti Energy.

  Panenské rastlinné oleje vhodne dopĺňajú prírodný základ prípravku Droserinu a vyživujú pokožku. Príjemná upokojujúca vôňa parfumu po ružiach, zharmonizuje myseľ a pomôže odstrániť vnútorné napätie.

  Komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií možno využiť na harmonizáciu energetických dráh pri chrípkach, angínach, prechladnutí, sinusitídach, pri prechladnutých čelových a prínosových dutinách, kašli, bolestiach v oblasti srdca, infektoch miechy, niektorých mikrobiálnych a plesňových ochoreniach kože, pečene, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, vredoch predkolenia, na aktiváciu štvrtej čakry a týmusu pri zníženej imunite, pri problémoch s pľúcami, prieduškami, dýchaním a zápaloch stredného ucha.

  Energetické pôsobenie Regalenu podľa princípov TČM - tradičnej čínskej medicíny: Droserin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva, srdca, pečene, žalúdka a tým i stavy, ktoré sa spájajú s nedostatočnou funkciou týchto dráh.

  Význam používania krému Droserin:

  • pôsobí pri chorobách z prechladnutia, pomáha pri kašli, chrapote, škrabaní v krku, nádche, zápaloch horných ciest dýchacích a stredného ucha
  • zlepšuje funkciu hlasiviek, uľahčuje dýchanie a priechodnosť tvárových dutín; najlepšie pôsobí hneď na začiatku infekcie
  • posilňuje imunitu
  • regeneruje pľúca poškodené cigaretovým dymom
  • je účinný pri liečbe oparov
  • upokojuje zapálenú začervenanú pokožku a mierni prejavy lupienky, ekzémov a akné (v zápalovej fáze)
  • je vhodný ako univerzálny podkladový krém a krém na ruky, pre suchú pokožku, pri zanášaní kožných pórov
  • zmierňuje a skracuje priebeh detských vírusových ochorení (kiahne, ružienka, mumps ...), znižuje horúčku
  • osvedčuje sa pri kožných alergických prejavoch a astme
  • pôsobí proti plynatosti, pri črevných problémoch a bolestiach dolnej časti brucha
  • má ochranný vplyv na srdce a cievny systém
  • uplatňuje sa pri liečbe hnisavých vyrážok a mokvavých ekzémov, pôsobí tiež účinne proti plesniam a pigmentovým škvrnám
  • pri masáži veľmi dobre relaxuje šijové svalstvo

  Použitie Droserinu z hľadiska psychiky:

  • harmonizuje srdcovú čakru a je vhodný pri psychických stavoch sprevádzaných smútkom, nepokojom, plačom a úzkosťou
  • zvyšuje psychickú pevnosť, zlepšuje schopnosť vyjadrenie sa (asertivita) a posilňuje sebavedomie
  • podnecuje chuť do života a byť sám sebou
  • zvyšuje sebadôveru a samostatnosť
  • neaplikovať vo veľkej ploche, inak zosilňuje pocity osamelosti a izolácie

  Bylinné zloženie Droserinu:

  Pľúcnik lekársky - obsahuje kyselinu kremičitú v rozpustnej a nerozpustnej forme, saponíny, alantoín, minerálne látky. Zvonka má adstringentný a zmäkčujúci účinok, pôsobí protizápalovo, užíva sa pri kataroch priedušiek.

  Pamajorán obyčajný - obsahuje silice, flavonoidy, triesloviny a horčiny. Užíva sa pri pľúcnych chorobách, pôsobí proti kŕčom, posilňuje nervy, zlepšuje činnosť srdca a prekrvenie periférnych ciev.

  Skorocel kopijovitý - obsahuje triesloviny, sliz, enzýmy, vitamín C, kyselinu kremičitú, vápnik a draslík. Zvonka pôsobí priaznivo na špatne sa hojacie rany a kožné problémy. Má protiplesňový účinok. Užíva sa pri astme a kašli

  Divozel veľkokvetý - obsahuje saponíny, triesloviny flavonoidy a sliz. Tlmí kŕče priedušiek, podporuje vykašliavanie, užíva sa pri bronchiálnej astme.

  Sladkovka hladkoplodá - obsahuje protizápalové látky a fytohormóny s podobným účinkom ako kortikoidy. Pôsobí protikŕčovo a rozpúšťa hlieny.

  Sofora japonská - obsahuje rutín, má pozitívny vplyv na cievy, alergie a kožné choroby. Pôsobí protizápalovo.

  Podbeľ liečivý - obsahuje veľké množstvo zinku a draslíka, sliz, flavonoidy a triesloviny. Užíva sa pri astme, kašli a kataroch horných ciest dýchacích.

  Kapucinka siata - obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré i v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov stafylokokov a na ďalšie druhy baktérií.

  Kurkuma pravá - obsahuje farbivo, ostré horčiny a silicu. Má silné antibakteriálne účinky a znižuje horúčku. Zvonka sa aplikuje na nehojacie sa vredy. Užíva sa pri bolestiach v krku, pri zápaloch pečene a spojoviek. Zmierňuje svrbenie kože.

  Yzop lekársky - obsahuje silice, organické kyseliny a triesloviny. Pôsobí antibioticky, užíva sa pri prieduškových kataroch, bolestiach v krku a astme.

  Chinínovník lekársky - obsahuje látky s antibiotickým účinkom. Užíva sa pri malárii a pri podobných infekciách spojených s horúčkou a zimnicou.

  Lišajník islandský - obsahuje sliz, horčiny a tzv. lišajníkové kyseliny. Užíva sa pri kataroch horných ciest dýchacích a pri TBC.

  Dúška tymianová - obsahuje silicu, triesloviny, organické kyseliny, horčiny a saponíny. Má antibakteriálne a protiplesňové účinky, tlmí kŕče. Užíva sa tiež pri bronchitíde.

  Konopnica žltkastobiela - obsahuje kyselinu kremičitú, saponíny, triesloviny a silice. Je to rastlina s mimoriadnym účinkom, používa sa pri kolagenózach, TBC a pri zápalových stavoch.

  Ruža stolistá - obsahuje sliz, flavonoidy, silicu, antokyány a triesloviny. Užíva sa pri TBC, bolestiach v krku, pri kašli, nádche a bronchitíde.

  Arália mandžuská - obsahuje aralozidy, silicu, alkaloidy a saponíny. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu, zlepšuje činnosť imunitného systému a pozitívne pôsobí na celý organizmus.

  Ďumbier lekársky - obsahuje silicu, fosfor, vitamín C a má silné antibakteriálne účinky. In vitro ničí vaginálnu trichomonádu. Bráni kinetóze, zlepšuje prekrvenie periférnych ciev a stimuluje pľúca pri infekciách.

  Praslička roľná - obsahuje kyselinu kremičitú, flavonoidy, saponíny. Zvonka sa aplikuje na špatne sa rany a vyrážky. Vďaka obsahu kremíka má silný regeneračný účinok na tkanivá.

  Topoľovka ružová - obsahuje sliz, triesloviny, antokyánové glykozidy a fytohormóny. Tlmí kašeľ, zjemňuje kožu, užíva sa pri kožných ochoreniach a bronchiálnych zápaloch.

  Krém obsahuje aj silice (napríklad čajovníkovú, gerániovú, kajeputovú, myrhovú, cédrovú), oleje (sezamový, ricínový, ľanový, konopný, makový), bioinformácie rastlín (rosička okrúhlolistá - Drosera rotundifolia L.), húb, kameňov (antimonitu, ruženínu, purpuritu), medi atď.

  Objem: 50 ml

  Hlavné miesta aplikácie krému Droserin

  Zóny pre aplikáciu Droserinu - okolie nosa, tváre, oblasť hlavy nad ušami, krk, prvé štyri krčné stavce, čelo, spánky, spodnú peru, posledné bedrové stavce, hrudná kosť (uloženie týmusu), dlane.

  Hlavné miesta aplikácie krému Droserin Energy

  Krém aplikujeme lokálne vo veľmi tenkej vrstve 1 až 3 x denne. Je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou. Krém možno aplikovať nad miesta uloženia orgánov, alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.

  Pri nachladnutí aplikujeme na oblasť hrdla, šije, hrudníka, na nos, tvár a ohyby lakťov, pri srdcových ťažkostiach aplikujeme krém do ohybov lakťov.

  Pri zápaloch stredoušia aplikujeme krém zvonka okolo ucha spolu s prípravkom Audiron.

  Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. Na presné určenie možno použiť prístroje pracujúce na princípe EAV alebo iných metód.

  Odporúčame kombináciu s prípravkom VIRONAL spoločnosti Energy.

 • Forma krém
  Obsah 50ml / 250ml

4 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...