Kategórie produktov

Odber noviniek

Protektin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

Používa sa pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, žalúdkom, slezinou a pankreasom. Protektin krém má silný antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Je veľmi vhodný na ekzémovú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok, najmä pri akné, lupienke, lišajach, oparoch, alergických vyrážkach, zápalových stavoch kože a pri zle sa hojacich ranách. Upokojuje kožu pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní. Je vhodným doplnkom pri liečbe vitiliga. Zvyšuje ochranu kože voči rôznym druhom žiarenia, napríklad pri ožarovaní u onkologicky chorých ľudí a pri návšteve solária.

 

Viac detailov

16,80 €

 • 50ml
 • 250ml

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 21.11.2025

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 52 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 52 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,60 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Protektin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Protektin regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Používa sa pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, žalúdkom, slezinou a pankreasom. Protektin krém má silný antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Je veľmi vhodný na ekzémovú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok, najmä pri akné, lupienke, lišajach, oparoch, alergických vyrážkach, zápalových stavoch kože a pri zle sa hojacich ranách. Upokojuje kožu pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní. Je vhodným doplnkom pri liečbe vitiliga. Zvyšuje ochranu kože voči rôznym druhom žiarenia, napríklad pri ožarovaní u onkologicky chorých ľudí a pri návšteve solária.

   

  Názory zákazníkov

 • PROTEKTIN je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Protektin a ostatné bioinformačné krémy firmy Energy sú bez chemickej konzervácie. Vďaka vysokému podielu výlučne prírodných a osvedčených látok má Protektin jedinečné regeneračné účinky na kožu. Základom je termálna voda žriedla Podhájska. Táto treťohorná morská voda má vysoký obsah prvkov a minerálov. Má stabilnejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. Obsahuje soľ, ktorá má pri vonkajšej aplikácii antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Ďalej obsahuje harmonickú skladbu kyseliny bóritej a kremičitej, horčíka, zinku, jódu, lítia, vápnika, chrómu, draslíka, brómu, fluóru, stroncia, rubídia, titánu, železa, medi a ďalších prvkov a minerálov. Sú to predovšetkým tie prvky a minerály, ktoré majú overený pozitívny efekt pri rôznych ekzémoch, vyrážkach a kožných ochoreniach. Pri aplikácii tejto vody sú známe prípady ústupu najrôznejších kožných chorôb. Protektin jej obsahuje až 50%. Množstvo prvkov a minerálov sa v  kréme navyšuje o ďalšie, vyextrahované z rastlín. Rastliny macerované v tejto vode obohacujú Protektin o ďalšie zaujímavé látky, ktoré sú takisto známe svojimi pozitívnymi účinkami pri kožných problémoch.

  Zloženie krému je zostavené veľmi precízne, takže nikoho neprekvapí, že i parfém hrá svoju úlohu pri regenerácii pokožky. Úplne jedinečné účinky na rôzne druhy mikroorganizmov a na regeneráciu buniek pokožky má jantárový olej. Rovnako ako kyselina jantárová má výrazný vplyv na regeneráciu.

  Protektin obsahuje vínny ocot. Táto výlučne prírodná látka dobre odstraňuje za veľmi krátku dobu svrbenie pri rôznych vyrážkach. Prispievajú k tomu takisto niektoré silice s chladivým účinkom, ktoré sú súčasťou parfému. Vínny ocot má veľmi dobré antibakteriálne a protizápalové účinky. Bráni rozvoju plesní a pomáha obnoviť správne pH pokožky. Prispieva k rýchlejšiemu hojeniu zápalov a je možné ho použiť primerane nariedený aj pre veľmi citlivú a problematickú pleť. Obsahuje tzv. AHA komplex s priaznivým vplyvom na regeneráciu pokožky. Protektin obsahuje celý rad informácií, preto je ho možné použiť aj pri homeopatickej liečbe na zmiernenie reverzných príznakov, kedy mnohokrát dochádza k prechodnému zhoršeniu stavu pokožky formou rôznych vyrážok. Pritom nepôjde o potláčanie symptómov choroby. V niektorých prípadoch tak môžeme znížiť prudké reakcie organizmu na používanú terapiu. Pri rýchlejšom odstraňovaní vyrážok a zlepšovaní stavu problematickej pokožky, napr. pri akné, podporujú hojivý proces biologicky vysoko aktívne látky vyvinuté laboratóriami Energy Biotechnology.

  Ide predovšetkým o energíny, čo je špeciálny druh polysacharidov. Tie majú, okrem iného, aj protektívny účinok voči rôznym druhom žiarenia. Urýchľujú regeneráciu pri oparoch a napadnutí kože vírusmi herpes. V literatúre sú popísané priame účinky na tento vírus a celý rad ďalších. Pri tom tiež pomáhajú výťažky z kalifornských dažďoviek a kaviárového slimáka. Protektin obsahuje taktiež humínové látky, výťažky z treťohorných rastlín a rašeliny, u ktorých sú tiež známe protektívne účinky voči rôznym druhom žiarenia a pozitívny vplyv na likvidáciu vírusov herpes. Ďalej má tento krém výhodu, že ho môžeme ľahko umyť vodou.

  Máloktorá firma zaoberajúca sa výrobou “prírodnej kozmetiky” sa môže pochváliť až 50% obsahom originálne zostaveného bylinného komplexu. Protektin obsahuje živice, po stáročia používané na rany, ktoré sa zle hojili a na mumifikáciu, čo svedčí o ich antibakteriálnych, antimikrobiálnych a protiplesňových účinkoch. Myrha a kadidlo, ktoré sa vyvažovalo zlatom, sa používali už v starom Egypte, dračia krv zase na Kanárskych ostrovoch. Novodobé výskumy potvrdili už známe účinky týchto živíc a boli objavené ďalšie, ako napríklad protizápalové, protinádorové, antioxidačné a imunostimulačné. Ďalšia živica je známa pod názvom damar. Tá veľmi dobre bráni rozvoju plesní. Získava sa buď čerstvá z kmeňov stromov damara, ktoré patria medzi araukáriá, alebo sa nachádza v zemi podobne ako jantár. Veľmi príjemne vonia.

  Všetky tieto skvelé ingrediencie sú zmiešané originálnym postupom a môžete vyskúšať ich blahodárny vplyv pri regenerácii pokožky. Doprajte si Protektin ako čistič pokožky spolu s regeneračnými prípravkami Pentagramu. Kvalita pleti - pevnosť, pružnosť, elasticita - je závislá na tom, ako nám fungujú pľúca. Tie môžeme povzbudiť prípravkami VIRONAL a DROSERIN. Urobíte pre svoju pokožku mnoho. RENOL vám pomôže odstrániť alebo zmierniť akné. S vyrážkami, ekzémami a lupienkou pomôže REGALEN a RENOL.

  Komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií je možné využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, žalúdkom, slezinou a podžalúdkovou žľazou. Je veľmi vhodný na ekzematickú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok. Ukľudňuje pokožku pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní. Regeneračné účinky termálnej vody, prírodných živíc, jantárového oleja je možné využiť pri akné, psoriáze, lišajoch, oparoch, alergických vyrážkach, zápalových stavoch pokožky, zle sa hojacich ranách a ako doplnok pri liečbe vitiliga. Výťažky z rašeliny a energíny zvyšujú ochranu kože voči rôznym druhom žiarenia, napr. pri ožarovaní u onkologicky chorých ľuďí a pri návšteve solárií.

   

  Energetické pôsobenie Protektinu podľa princípov TČM - tradičnej čínskej medicíny: Protektin ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhy riadiacu, opasku, jangovú spojivovú, a tým stavy spojené s disharmóniou týchto dráh.

   

  Význam používania krému Protektin:

  • pomáha pri ekzémoch, najrôznejších svrbivých a hnisavých kožných ochoreniach, vyrážkach, lupienke, lišajoch, akné a nečistej pleti
  • pôsobí proti rozvoju plesní
  • pomáha pri liečbe zapálených a zle sa hojacich rán
  • je vhodným doplnkom pri liečbe vitiliga (strata kožného pigmentu)
  • upokojuje alergické vyrážky (žihľavka, reakcie na bodnutie hmyzom) a začervenané a pigmentové kožné škvrny
  • uplatňuje sa pri liečbe bradavíc a kurích ôk
  • pri poruchách trávenia či podráždení žlčníka sa aplikuje na pravú stranu pod rebrami
  • chráni pred účinkami škodlivého žiarenia (UV, rádioterapia ...), je vhodný na potieranie materských znamienok
  • zmierňuje bolesti hlavy (aplikácie v oblasti spánkov), psychické napätie a stres
  • zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov
  • pomáha uvoľneniu vajíčka z folikulu (ovulácia)
  • napomáha funkcii štítnej žľazy
  • zlepšuje funkciu hlasiviek pri vyčerpaní z rozprávania - možno použiť preventívne (prednášajúci, sudcovia)

   

  Použitie z hľadiska psychiky:

  • podporuje kreativitu, tvorivosť a originálne myslenie
  • je vhodný najmä pre študentov a ostatných, ktorí namáhajú svoje oči
  • zmierňuje pocity hnevu, impulzívnosť, zúrivosť, podráždenosť
  • je vhodný pre problematické osobnosti, pri psychickej nevyrovnanosti a v ťažkých životných situáciách
  • spúšťa liečebné a ochranné procesy a zameriava sa vždy na to najslabšie miesto

   

  Bylinné zloženie Protektinu:

  Pyštek obyčajný - obsahuje kyselinu mravčiu, jablčnú a octovú. Má vynikajúce účinky na rôzne druhy vyrážok a hnisavé rany.

  Lastovičník väčší - veľmi priaznivo ovplyvňuje rôzne kožné problémy, bradavice, alergie, plesne a používa sa pri ťažkých chorobách pečene a žlčníka.

  Bôľhoj lekársky - obsahuje flavonoidy a je vynikajúci pri zle sa hojacich ranách, na zlomeniny, omrzliny, preležaniny, spáleniny a kožné zápaly.

  Praslička roľná - obsahuje kyselinu kremičitú a flavonoidy. Používa sa pri krvácaní, zle sa hojacich ranách a ekzémoch.

  Lipkavec syridlový - kladne ovplyvňuje činnosť lymfatického systému, sleziny, pečene a obličiek. Pôsobí dobre na opuchy, kožné zápaly a vredy. Obsahuje saponíny, živice a enzýmy.

  Fialka trojfarebná - obsahuje sliz, rutín a ďalšie flavonoidy. Zvonku pôsobí dobre na ekzémy a alergické vyrážky.

  Kostihoj lekársky - obsahuje sliz, alantoín, ktorý je vynikajúci na regeneráciu poškodených tkanív. Urýchľuje hojenie zlomenín, zápalov svalov a kĺbov.

  Lopúch väčší - sa používa sa pri dne, reumatizme, chronických ekzémoch, pri rôznych zápalových stavoch, pri akné a nečistej pleti.

  Hamamel virgínsky - je stará indiánska rastlina s obsahom flavonoidov. Odstraňuje svrbenie pri ekzémoch, mierni zápaly a má sťahujúci účinok na pokožku.

  Puškvorec obyčajný - podporuje hojenie ekzémov, posilňuje nervovú sústavu, prekrvuje pokožku a má protialergický účinok.

  Pakost smradľavý - obsahuje triesloviny, kyselinu jablčnú a fenol s protivírusovými účinkami. Užíva sa na mokvavé vyrážky a rôzne druhy ekzémov.

  Zemedym lekársky - posilňuje pečeň, pôsobí proti kŕčom a je jednou z najlepších rastlín na kožné ochorenia. Tíši migrenózne bolesti.

  Sofora japonská - je vynikajúca rastlina na kožné choroby, vrátane psoriázy. Má s vysoký obsahom rutínu. Má pozitívny vplyv aj na alergie.

  Šišak bajkalský - má veľmi pozitívny účinok na pečeň. Pôsobí sedatívne a obsahuje steroidné saponíny, flavonoidy a organické kyseliny. Celkovo posilňuje organizmus.

  Jastrabina lekárska - obbsahuje fytohormóny a má pozitívny vplyv na rôzne druhy ekzémov a regeneráciu pokožky.

  Sedmokráska obyčajná - obsahuje flavonoidy, saponíny, sliz a organické kyseliny. Zvonku sa používa na rôzne lišaje, vyrážky, lupienku a akné.

  Sladkovka hladkoplodá - obsahuje fytohormóny podobné kortikoidom. Má silný regeneračný účinok na pokožku, hojí zápaly a pôsobí protialergicky.

  Vres obyčajný - sa užíva sa pri ochorení obličiek. Obsahuje mnoho minerálnych látok a má pozitívny vplyv na rôzne kožné vyrážky a akné.

  Aralka mandžurská - obsahuje saponíny, celkovo posilňuje organizmus, pôsobí proti plesniam a do určitej miery má aj protirakovinové účinky.

  Dračinec dračí (Draceana draco) - obsahuje živicu nazývanú dračia krv. Má silné antioxidačné, protizápalové a antimikrobiálne účinky. Zlepšuje činnosť imunitného systému a srdca.

  Protektin ďalej obsahuje vitamín A, E, lecitín, peruánsky balzam, rastlinné oleje (pupalkový, ľanový, ricínový, sójový, podzemnicový), silice (levanduľová, gerániová, čajovníková, ďumbierová) a bioinformácie nerastov a ďalších prírodných látok.

   

  Objem:

  50 ml

  Hlavné miesta aplikácie krému Protektin

  Zóny pre aplikáciu Protektinu - špičky prstov, oblasť medzi obočím, hlboké kruhy pod očami, vlasová línia čela, spánky, oblasť za ušami a nad nimi, oblasť nad očné zuby, stredná časť hrudnej chrbtice a oblasť žlčníka.

  Hlavné miesta aplikácie krému Protektin Energy

  Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Ľahko sa rozotiera a zmýva vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh. Na nečistú a zanedbanú pleť aplikujte Protektin pravidelne.

  Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. Pre presné určenie je možné použiť prístroje pracujúce na princípe EAV alebo iné metódy.

  Odporúčame kombináciu s prípravkami REGALEN a RENOL spoločnosti Energy.

 • Forma krém
  Obsah 50ml / 250ml

4 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...