Kategórie produktov

Odber noviniek

Regalen kvapky 30 ml Energy

Regalen

Pre vysoký obsah horčín sa Regalen odporúča na zažívacie ťažkosti, poruchy trávenia a regeneráciu pečene. Je nápomocný pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch a pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza. Pomáha telu zbavovať sa odpadových látok, vhodný na alergie, astmu, kožné problémy (ekzémy, lupienka), veľmi sa hodí pri jarných očistných kúrach. Kvapky Regalen neobsahujú alkohol.

 

Viac detailov

23,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 7.5.2026

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Regalen kvapky 30 ml Energy

  Regalen kvapky 30 ml Energy

  Pre vysoký obsah horčín sa Regalen odporúča na zažívacie ťažkosti, poruchy trávenia a regeneráciu pečene. Je nápomocný pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch a pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza. Pomáha telu zbavovať sa odpadových látok, vhodný na alergie, astmu, kožné problémy (ekzémy, lupienka), veľmi sa hodí pri jarných očistných kúrach. Kvapky Regalen neobsahujú alkohol.

   

  Názory zákazníkov

 • Regalen kvapky od Energy bez alkoholu sú bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonance. Detoxikuje organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30ml sa rovná 400ml bežného extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom synergicky pôsobiacom komplexe. Regalen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

  Dá sa využiť pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave). Vďaka vysokému obsahu horčín výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Zároveň sa tento prípravok dá použiť na celkovú dôkladnú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen stimuluje činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry. Zlepšením činnosti pečene priaznivo ovplyvňuje aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Regalen je súčasne veľmi vhodný pri riešení všetkých alergických stavov (kožné a systémové prejavy), ktoré sú spôsobené práve nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka a zhoršenou schopnosťou tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha pri celkovej regenerácii buniek a tkanív, pretože odstraňuje toxické zaťaženie organizmu.

  Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Pre lepšie pochopenie a viac informácií ohľadom pôsobenia bylinných extraktov Energy a harmónie odporúčame prečítať si tento článok - Regenerácia v Pentagrame 1.časť - harmónia, princíp a elementy Pentagramu.

  Energetické pôsobenie Regalenu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, troch žiaričov a dráhu hrubého čreva.

  Použitie Regalenu z hľadiska psychiky: Podráždenosť a impulzívne konanie, prchkosť, výbuchy hnevu a zúrivosti, chronická nespokojnosť spojená s pocitmi nespravodlivosti, plačlivosť a časté stavy neadekvátneho dojatia, precitlivenosť na hluk a potláčanie emócií. Regalen pomáha človeku uvoľniť sa a slobodne vyjadriť svoje naozajstné pocity, búra vnútorné zábrany a zároveň učí rozpoznávať hranice.

  Na dosiahnutie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Regalen s regeneračným krémom PROTEKTIN z Pentagramu krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

  Význam užívania kvapiek Regalen:

  • vykazuje silné detoxikačné a antioxidačné účinky; vďaka vysokému obsahu horčín ovplyvňuje metabolizmus a zažívanie, odstraňuje z tela jedy, parazity, plesne a odpadové látky
  • upravuje zažívacie procesy, trávenie a správne vstrebávanie živín, vitamínov a minerálov, pomáha pri nechutenstve, pálení záhy, pocitoch plnosti, nadúvaní, dráždivom tračníku, pri žalúdočnej nevoľnosti a zápachu z úst
  • účinne regeneruje pečeň po žltačke, infekčnej mononukleóze, pri poškodení alkoholom, toxínmi alebo liekmi, je vhodný pri  steatóze  pečene – stukovatení pečene
  • stimuluje činnosť žlčníka a tvorbu žlče, slúži ako prevencia zápalov žlčníka a tvorby žlčových kameňov
  • pomáha pri problémoch kože – ekzémy, kožné vyrážky, akné, lupienka (psoriáza)
  • pôsobí priaznivo pri alergiách – prachových, peľových a pri astme
  • zlepšuje činnosť srdca a krvného obehu, čistí krv
  • znižuje hladinu cholesterolu a upravuje jeho metabolizmus
  • osvedčuje sa pri únavovom syndróme, psychickom a fyzickom vyčerpaní, pri migrénach, bolesti hlavy v oblasti čela, spánkov a vlasových korienkov
  • zmierňuje príznaky premenštruačného syndrómu a upravuje menstruačný cyklus (hlavne pri vynechávaní menštruácie)
  • podporuje obnovu a výživu chrupaviek a väziva (šľachy a väzy)
  • pomáha pri únave a ochorení očí
  • podporuje imunitu a pôsobí preventívne proti nádorovým ochoreniam

  Bylinné zloženie Regalenu:

  Repík lekársky: Používa sa pri zápaloch pečene, žalúdka, čriev a žlčníka, pri srdcovej slabosti a únave. Pomáha pri poruchách metabolizmu a trávenia.

  Lastovičník väčší: Osvedčuje sa pri ťažkých chorobách pečene a žlčníka, pri ekzémoch, alergiách, žlčových kameňoch a astme. Uvoľňuje kŕče, tlmí hnačky a preukázali sa u neho protirakovinové a protiplesňové účinky.

  Lipkavec krížatý: Kladne ovplyvňuje lymfatický systém, činnosť sleziny, pečene a obličiek. Užíva sa ako diuretikum a spazmolytikum.

  Horec žltý: Podporuje tvorbu červených a bielych krviniek, užíva sa pri nadúvaní, zlej činnosti žlčníka a ako neurostimulans a stomachikum.

  Byliny - repík lekársky, lastovičník väčší, lipkavec krížatý, horec žltý

  Bedrovník lomikameňový: Podporuje trávenie a tvorbu žalúdočných štiav, užíva sa pri bronchitíde, močových kameňoch a pri zápale slizníc hrtana.

  Skorocel kopijovitý: Užíva sa pri chorobách pečene, pri žltačke, žlčových kameňoch, zápche alebo pri chronickom katare priedušiek. Urýchľuje hojenie. Obsahuje germánium, ktoré pôsobí proti plesniam.

  Nátržník vzpriamený: Je vhodný pri zápale žalúdka, tenkého čreva, pri hnačkách a vnútornom krvácaní. Rozpúšťa žlčníkové a obličkové kamene, podporuje činnosť pečene, pôsobí antibakteriálne a antivírusovo.

  Silymarín z pestreca mariánskeho: Silymarín je zmes flavonoidov s vynikajúcim účinkom pri liečbe takmer všetkých chorôb pečene. Regeneruje a ochraňuje pečeňové bunky proti prenikaniu niektorých pečeňových jedov.

  Byliny - bedrovník obyčajný, skorocel kopijovitý, nátržník vzpriamený, pestrec mariánsky

  Púpava lekárska: Aplikuje sa pri chorobách pečene, pankreasu, žlčníka a obličiek. Čistí krv a črevá, podporuje trávenie. Je veľmi účinná pri cukrovke, žltačke a kožných chorobách. Obsahuje betaglukány s protirakovinovým účinkom.

  Veronika lekárska: Je účinné diuretikum, čistí krv, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, užíva sa pri chorobách pečene, obličiek a sleziny, blahodárne pôsobí na ekzémy.

  Lomikameň zrnitý: Užíva sa pri kameňoch žlčníka a obličiek, pri plesniach, akné, regenerácii buniek, pri narušenom metabolizme a chorobách pečene, sleziny a kože. Pôsobí diureticky.

  Jablčník obyčajný: Je účinný pri vnútorných hnisavých procesoch, pri peptickom vrede, srdcovej arytmii, pri zápche, ochoreniach dýchacích ciest, žlčníka a pečene.

  Byliny - púpava lekárska, veronika lekárska, lomikameň zrnitý, jablčník obyčajný

  Palina abrotská (božie drievko): Podporuje vylučovanie žalúdočných štiav, zlepšuje metabolizmus, činnosť pečene a je účinná pri horúčkach, plesniach a ochoreniach srdca.

  Zanthoxylum piperitum (sečuánske korenie): Rastlina z čeľade rutovitých so širokým spektrom pôsobenia, najmä na oblasť pečene, pľúc, sleziny, pankreasu a CNS. Má tonizujúce, antimikrobiálne, antivírusové účinky, pôsobí proti parazitom v črevách.

  Byliny - palina abrotanová, zanthoxylum piperitum - sečuánske korenie

  Regalen ďalej obsahuje éterické oleje (napr. kardamómový, škoricový a gerániový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu a bizmutu).

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Pred použitím dôkladne pretrepte približne 21 krát, informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

  Dospelí: 2-7 kvapiek 1-3x denne

  Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

  Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň

  Užívajte 30 minút pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín.

  Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!

  Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  Objem: 30 ml

  Zloženie: Bylinný extrakt 82,6% (Nátržník vzpriamený /Potentilla erecta/, Púpava lekárska /Taraxacum officinale/, Skorocel kopijovitý /Plantago lanceolata/, Veronika lekárska /Veronica officinalis/, Lastovičník väčší /Chelidonium majus/, Bedrovník lomikameňový /Pimpinella saxifraga/, Zantoxyl - sečuánske korenie /Zanthoxylum piperitum/, Palina abrotská /Artemisia abrotanum/, Horec žltý /Gentiana lutea/, Jablčník obyčajný /Marrubium vulgare/, Lipkavec syridlový /Galium verum/, Repík lekársky /Agrimonia eupatoria/, Lomikameň zrnitý /Saxifraga granulata/), sorbitol (náhradné sladidlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), voda, xantánová guma (zahusťovadlo), grepový extrakt, sorban draselný (konzervačná látka), zmes silíc 0,12% (mätová silica, afrikánová silica, kardamomová silica, levanduľová silica, silica Nardostachis jatamansi, majoránková silica, vetiverová silica, kasiová silica, gerániová silica), silymarín 0,10%.

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.

16 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...