Kategórie produktov

Odber noviniek

Energy Fytomineral koloidný roztok minerálov Zväčšiť

Fytomineral koloidný roztok minerálov 100ml Energy

Fytm10e

Silne koncentrovaný koloidný roztok minerálov, viac než 60 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, obohatený o bioinformácie. Koloidný roztok minerálov sa považuje za najdokonalejšiu formu minerálov pre 98% využiteľnosť a nulovú toxicitu. Minerálne látky pomáhajú telu udržať optimálnu bioenergetickú rovnováhu, zvyšujú schopnosť využiť vitamíny, pomáhajú regulovať činnosť endokrinného systému, zúčastňujú sa na syntéze enzýmov a DNA. Množstvo prvkov Fytomineralu pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v organizme detoxikačne.

 

Viac detailov

25,40 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 25 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 25 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,25 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Fytomineral koloidný roztok minerálov 100ml Energy

  Fytomineral koloidný roztok minerálov 100ml Energy

  Silne koncentrovaný koloidný roztok minerálov, viac než 60 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, obohatený o bioinformácie. Koloidný roztok minerálov sa považuje za najdokonalejšiu formu minerálov pre 98% využiteľnosť a nulovú toxicitu. Minerálne látky pomáhajú telu udržať optimálnu bioenergetickú rovnováhu, zvyšujú schopnosť využiť vitamíny, pomáhajú regulovať činnosť endokrinného systému, zúčastňujú sa na syntéze enzýmov a DNA. Množstvo prvkov Fytomineralu pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v organizme detoxikačne.

   

  Názory zákazníkov

 • FYTOMINERAL je silno koncentrovaný koloidný roztok minerálov (64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy) v prírodnej forme obohatený o bioinformácie. Minerály v koloidnej forme sa získavajú originálnym procesom z pozostatkov dažďového pralesa, ktorý rástol na Zemi pred 100 miliónmi rokov. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná – v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru majú prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

  Minerálne látky tvoria približne 4% celkovej telesnej hmotnosti človeka. A hoci minerály, stopové prvky a vitamíny nie sú nositeľmi energie, sú absolútne nevyhnutnou zložkou našej stravy. Slúžia na výstavbu tkanív v tele, reguláciu pochodov látkovej premeny a zúčastňujú sa aj na procese vedenia nervových vzruchov. Minerálne látky hrajú dôležitú úlohu pri spomaľovaní artériosklerotických zmien v cievach a majú vplyv na hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Keďže naše telo si ich nedokáže vytvoriť samo, sme odkázaní na ich prijímanie prostredníctvom potravy a vody.

  Napriek tomu, že väčšinu minerálov v dostatočnom množstve obsahujú adekvátne potraviny, príjem istých minerálnych látok nie je dostatočný – vzhľadom na bežnú, „modernú“ stravu plnú tukov, cukrov a solí. Na druhej strane, pri užívaní niektorých farmaceutických prípravkov sa môže vyskytnúť predávkovanie alebo nerovnováha prijímaných minerálnych látok. Tento problém sa pri užívaní Fytomineralu eliminuje, pretože minerálne látky sú v koloidnom stave netoxické a nemôže sa vyskytnúť ich predávkovanie ani nerovnováha. Telo si krátkodobo dokáže udržať rovnováhu minerálnych látok. Nedostatok, nadbytok či nesprávny pomer minerálnych látok môžu viesť k zdravotným problémom. Ak je príjem minerálov dlhodobo nízky, organizmus čerpá zo zásob uložených vo svaloch, pečeni a kostiach.

  Energetické pôsobenie Fytominerálu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Fytomineral ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu troch žiaričov, sleziny, pankreasu, žalúdka, pečene, žlčníka, močového mechúra a dráhu ústrednú, spojivovú, počatia a riadiacu dráhu.

  Vlastnosti minerálov v koloidnej forme

  Minerály v koloidnom roztoku sa považujú za najdokonalejšiu formu minerálov pre svoju až 98% využiteľnosť a nulovú toxicitu. Pomáhajú telu udržať perfektnú bioelektrickú rovnováhu, ktorá je základom pre dobré zdravie a dlhý život. Zvyšujú schopnosť využitia vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka. Minerály v koloidnej forme pomáhajú regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrajú dôležitú rolu pri syntéze DNA. Sú základnou časťou každého enzýmu alebo s nimi vzájomne pôsobia, takže použitie Fytomineralu pomáha produkovať v tele enzýmy, ktoré sa tvoria iba za prítomnosti stopových minerálnych látok. Zaujímavou a dôležitou vlastnosťou minerálov je ich vytesňovacia (nahradzovacia) funkcia. Napríklad nikel, báryum, hliník a ďalšie prvky Mendelejevovej sústavy v koloidnej forme dokážu vytesniť z tela iontovú, teda toxickú (odpadovú) formu toho istého prvku. Znamená to, že koloidný roztok minerálov pôsobí v ľudskom organizme detoxikačne.

  Účinky minerálov v koloidnej forme:

  • vyvolávajú a udržiavajú elektrickú rovnováhu v ľudskom tele
  • sú potrebné pre správny priebeh väčšiny biochemických pochodov
  • enzýmy sa v tele môžu tvoriť iba za prítomnosti minerálnych látok, ktoré sú v koloidnej forme
  • telo nemôže prijímať vitamín E bez určitej koloidnej formy zinku
  • zvyšujú schopnosť využitia vitamínov potrebných na výživu človeka
  • hrajú významnú úlohu pri syntéze DNA, ktorá je základom obnovovania a rozmnožovania štruktúr buniek
  • regulujú metabolizmus ľudských buniek a sú nevyhnutné na udržanie zdravia
  • regulujú hormonálnu činnosť endokrinného systému tela
  • detoxikujú organizmus a zabraňujú predčasnému starnutiu
  • urýchľujú regeneráciu pankreasu a podporujú tvorbu inzulínu

  Použitie Fytomineralu:

  • vírusové infekcie a znížená imunita
  • nedostatok životnej energie, stres a únava
  • ekzémy, vyrážky
  • svrbenie kože
  • regenerácia a oživenie celého tela, kostí, zubov, vlasov a nechtov
  • osteoporóza, cukrovka, zlá krvotvorba
  • zlepšenie funkcie mozgu a aktivovanie hormonálneho systému
  • poruchy centrálneho nervového systému
  • výživa svalov a odstránenie svalových kŕčov
  • doplnenie potrieb minerálov v rámci rekonvalescencie po ťažkých chorobách
  • detoxikácia organizmu a regenerácia buniek
  • zvýšenie využiteľnosti vitamínov z potravy

  Ďalšie využitie Fytomineralu:

  Minerálna voda – na prípravu minerálnej vody s prírodnou formou minerálov stačí 15 kvapiek do 1/2 litra kvalitnej vody.

  Iontový nápoj – po fyzickej záťaži či tréningu si do pohára vody primiešajte 15 kvapiek. Zlepší sa regenerácia, rast svalov a využitie vitamínov.

  Regenerácia vlasov – do 1/2 litra vody nakvapkajte 15 kvapiek Fytomineralu a touto minerálnou vodou si po umytí prevlhčite vlasy a vlasovú pokožku.

  Regenerácia nechtov – po každom odlakovaní alebo pri lámavosti a zlej kvalite nechtov aplikujte koncentrovaný koloidný roztok minerálov na každý necht. Oživíte ich vzhľad a štruktúru.

  Regenerácia pleti – pridaním 15 kvapiek do 1/2 litra vody získate minerálnu vodu na unavenú pleť. Zvonka tak môžete pôsobiť aj na rôzne druhy vyrážok a ekzémov, ak neznesiete na koži nič iné než čistú vodu. 3x denne potrite postihnuté miesta. Vodu si pripravujte vždy čerstvú. Fytomineral môžete pridávať aj do rôznych krémov a masiek.

  Výživa rastlín – do 1 litra vody dajte 4 kvapky koncentrátu.

  Objem:

  100 ml

  Odporúčané dávkovanie:

  Deti od 3-12 rokov: 15 kvapiek (2 ml) 1 x denne

  Deti od 12 rokov a dospelí: 30 kvapiek (4 ml) 1 x denne


  Vo všetkých prípadoch nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň prestávka. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím pretrepte. Prípadný sediment nie je prekážkou.

  UPOZORNENIE: Vhodné pre diabetikov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Výživový doplnok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na suchom mieste pri teplote 10–25°C a chráňte pred mrazom.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

2 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...