Kategórie produktov

Odber noviniek

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň (mladá jačmenná tráva)

Pod názvom zelený jačmeň alebo mladý jačmeň sa skrýva mladá zelená tráva starodávnej obilniny jačmeňa siateho, ktorá obsahuje bohaté spektrum vitamínov, minerálov, antioxidantov (napríklad pre telo významný chlorofyl - prírodné zelené farbivo), vlákniny, bielkovín, enzýmov a mnoho iných látok na výživu organizmu, posilnenie imunity, podporu detoxikácie tela, chudnutia a celkového zdravia.

Mladé zelené listy (výhonky) jačmeňa sa zberajú v skorom štádiu rastu keď dosahujú výšku okolo 17 až 25 cm, kedy obsahujú vrchol nutričných hodnôt. Vysušené a pomleté na prášok predstavujú koncentrovaný zdroj živín a sú skvelým zdrojom vlákniny (až 3 gramy vlákniny na 10 gramov prášku). Zelený jačmeň ako aj zelená pšenica sa radia medzi základné zelené superpotraviny, ktoré by nemali chýbať v jedálničku každého človeka ako súčasť zdravého životného štýlu.

Konzumácia zelených potravín je jedným z najlepších spôsobov ako doplniť organizmu životne dôležité nutričné látky, z ktorých mnohé majú silné antioxidačné a detoxikačné účinky.

Zelený jačmeň Počet produktov v kategórii: 2

 • 19,50 € Skladom / min. trvanlivosť 31.5.2025, posledné 3 kusy

  Extra jemný prášok zo sušených mladých lístkov jačmeňa z podmanivej čistej prírody Nového Zélandu je oveľa zelenší a chutnejší než mladý jačmeň z Európy alebo Číny. Prírodný rastlinný multivitamín, koncentrovaný zdroj širokého spektra výživných látok prospešných pre...

  19,50 € Skladom / min. trvanlivosť 31.5.2025, posledné 3 kusy
  Skladom / min. trvanlivosť 31.5.2025, posledné 3 kusy
 • 35,60 € Skladom / min. trvanlivosť 2.11.2024, posledný 1 kus

  Tekutý výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov z chlorelly, zeleného jačmeňa a lucerny, s pridaním chlorofylínu a mätového oleja. Určený pre všetkých, ktorí sa starajú o dobrú kondíciu a mladý vzhľad. Synergická zmes rastlinných extraktov na podporu fungovania...

  35,60 € Skladom / min. trvanlivosť 2.11.2024, posledný 1 kus
  Skladom / min. trvanlivosť 2.11.2024, posledný 1 kus
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek