Kategórie produktov

Odber noviniek

Drags Imun kvapky 30 ml Energy - čistá živica stromu Croton tzv. dračia krv Zväčšiť

Drags Imun kvapky 30 ml Energy

Drgi30e

Prírodná čistá živica z amazonského stomu Croton lechleri nazývaná ako dračia krv (Sangre de Drago) bez konzervačných látok, obohatená o bioinformácie. Pôsobí proti množstvu infekčných a zápalových ochorení, používa sa pri hojení rán a podpore imunitného systému. Veľmi priaznivo pôsobí pri respiračných, chrípkových, horúčkových ochoreniach a pri ďalších infekčných chorobách. Osvedčil sa pri hojení rán, tkanív a kože, áft, vredov a zápalových stavov, najmä v ústnej dutine, v hltane, hrtane. Podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu a zvyšuje jeho imunitu.

 

Viac detailov

26,00 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 15.6.2025

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 26 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 26 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,30 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Drags Imun kvapky 30 ml Energy

  Drags Imun kvapky 30 ml Energy

  Prírodná čistá živica z amazonského stomu Croton lechleri nazývaná ako dračia krv (Sangre de Drago) bez konzervačných látok, obohatená o bioinformácie. Pôsobí proti množstvu infekčných a zápalových ochorení, používa sa pri hojení rán a podpore imunitného systému. Veľmi priaznivo pôsobí pri respiračných, chrípkových, horúčkových ochoreniach a pri ďalších infekčných chorobách. Osvedčil sa pri hojení rán, tkanív a kože, áft, vredov a zápalových stavov, najmä v ústnej dutine, v hltane, hrtane. Podporuje regeneráciu a obranyschopnosť organizmu a zvyšuje jeho imunitu.

   

  Názory zákazníkov

 • Drags Imun je širokospektrálny bioinformačný prípravok obsahujúci čistú živicu zo stromu Croton lechleri, nazývanú aj Sangre de Drago „dračia krv“. Drags Imun má vedecky preukázané silné antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky. Ide o prípravok určený na vnútorné aj vonkajšie použitie. Živica z Croton lechleri má svoje pevné miesto v tradičnej medicíne Latinskej Ameriky a v súčasnosti je predmetom intenzívneho vedeckého výskumu. V živici je veľké množstvo antioxidantov (proanthokyanidíny), ďalej alkaloid taspín, tanín a ďalšie látky, ktoré zodpovedajú za jej výnimočné protizápalové, hojivé a protirakovinové účinky.

  Prípravky so základom živice zo stromov druhu Croton spp. sú schválené na predaj a použitie ako potravinové doplnky v mnohých krajinách Strednej a Južnej Ameriky, v USA, Rusku a Európe. Už po stáročia sa táto živica používa na rôzne spôsoby v ľudovej medicíne. Aplikuje sa orálne, rektálne, vaginálne, zvonka a používa sa na ovplyvnenie veľmi širokého spektra ochorení. Napríklad zastavuje krvácanie, urýchľuje hojenie a uzatvorenie rán a chráni ich pred infekciami. Živica veľmi rýchlo zasychá a vytvára druhotnú ochrannú vrstvu. V domorodej medicíne sa často aplikuje pri úplavici, črevnej horúčke, žalúdočných vredoch, hemoroidoch, ale aj pri vaginálnych kúpeľoch pred pôrodom a na zastavenie krvácania po pôrode, pri kožných ťažkostiach a svrbení po uštipnutí hmyzom.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná – v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru majú prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

  Energetické pôsobenie Drags imunu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, žalúdka, troch žiaričov, tenkého a hrubého čreva.

  Význam užívania kvapiek Drags imun:

  • má silné a vedecky preukázané antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky
  • účinný proti vírusom: chrípkovým (vírusy A, B), adenovírusom, retrovírusom a vírusom parainfluenzy (PIV), vírusom herpes (HSV, EBV, CMV), vírusom hepatitídy A a B, cytomegalovírusmi (infekčná mononukleóza)
  • zastavuje krvácanie (hemostatické vlastnosti) – je teda vhodný na ošetrenie všetkých povrchových rán
  • protizápalové, hojivé a adstringentné vlastnosti (rýchlejšie hojenie kožných poranení a sliznicových defektov v ústnej dutine, hltane, hrtane a inde)
  • hojivé a protizápalové vlastnosti pri gastroenterologických ochoreniach: žalúdočné vredy a vredy dvanástnika (spôsobené Helicobacter pylori), Crohnova choroba a ulcerózna kolitída, hemoroidy (aplikácia zvonka aj zvnútra)
  • výrazné protihnačkové účinky (účinné aj na cestovateľské hnačky a hnačkové ataky u pacientov s AIDS)
  • detoxikácia čriev a hnačkové ochorenia (E. coli, Enterobacter, Salmonella)
  • zlepšenie kvality kostí a kĺbov (artróza, artritída)
  • roztrúsená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vplyv na CNS
  • dodanie energie pri únave a stavoch vyčerpania
  • aktivuje kostnú dreň, priaznivo ovplyvňuje regeneráciu krvných elementov pri anémii a leukémii
  • prevencia kardiovaskulárnych chorôb a „civilizačných“ degeneratívnych chorôb
  • pre svoje cytostatické účinky pôsobí podporne aj v onkológii. Vzhľadom na silný antivírusový efekt je vhodný ako doplnok terapie u HIV pozitívnych osôb a na elimináciu možných karcinogénnych vírusov. V oboch prípadoch je nevyhnutný lekársky dohľad
  • podpora činnosti sleziny, pankreasu a štítnej žľazy
  • v zubnom lekárstve sa dá využiť pri parodontóze, krvácaní ďasien, pri zvýšenej kazivosti zubov a po ich extrakcii (adstringentné účinky)
  • má výrazné protistresové, afrodiziakálne a tonizačné účinky. Regeneruje organizmus a zvyšuje jeho imunitnú odpoveď
  • jeho antioxidačné pôsobenie ochraňuje celý organizmus, vrátane kožných buniek, pred poškodením UV žiarením
  • vnútorne pomáha proti zvýšenej tvorbe hematómov

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Drags Imun je prípravok určený na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pred použitím ľahko pretrepať, vytvárajúci sa sediment nie je prekážkou.

  Na vnútorné použitie: dospelí - maximálne 10 kvapiek 1-3x denne, zapiť vodou; deti - maximálne 1 kvapka na 10 kg telesnej hmotnosti 1-3x denne.

  Akútne ťažkosti: 9 kvapiek 3x denne

  Chronické ťažkosti: 3 kvapky 3x denne

  Ako kloktadlo: dať 3-5 kvapiek do pohára vody. Aplikovať na zubnú kefku v prípadoch zápalu a krvácania ďasien.

  Na vonkajšie použitie: pri poranení aplikovať priamo na ranu

  Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Na podporu detoxikácie tela je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín!

  Obsah balenia: 30ml prírodnej čistej živice zo stromu Croton lechleri, bez konzervačných látok.

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Drags Imun nie je vhodné užívať spolu s liekmi znižujúcimi imunitnú odpoveď (imunosupresíva). Ukladajte mimo dosahu detí!V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C, chráňte pred mrazom.

2 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...