Kategórie produktov

Odber noviniek

Gynex kvapky 30ml Energy - gynekologické problémy, hormonálny systém Zväčšiť

Gynex kvapky 30 ml Energy

Gynex

Gynex pôsobí priaznivo na ženské orgány, rieši problémy s menštruáciou, poruchami cyklu, premenštruačné tenzie, vaječníkové cysty. Je nápomocný pri osteoporóze, v klimaktériu, pri návaloch, uzlinách v prsiach, bolestiach prsníkov. Je mimoriadne účinný pri ženskej neplodnosti hormonálneho a psychického pôvodu. Kvapky Gynex neobsahujú alkohol.

 

Viac detailov

23,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 18.6.2026

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Gynex kvapky 30 ml Energy

  Gynex kvapky 30 ml Energy

  Gynex pôsobí priaznivo na ženské orgány, rieši problémy s menštruáciou, poruchami cyklu, premenštruačné tenzie, vaječníkové cysty. Je nápomocný pri osteoporóze, v klimaktériu, pri návaloch, uzlinách v prsiach, bolestiach prsníkov. Je mimoriadne účinný pri ženskej neplodnosti hormonálneho a psychického pôvodu. Kvapky Gynex neobsahujú alkohol.

   

  Názory zákazníkov

 • Bylinný koncentrát GYNEX bez obsahu alkoholu je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Upravuje predovšetkým činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa v prípade gynekologických ťažkostí a ďalších porúch súvisiacich so žľazami s vnútorným vylučovaním, stabilizuje psychiku. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30ml sa rovná 400ml bežného extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. Gynex má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

  Gynex celkovo vyrovnáva výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni, u mužov aj žien. Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu (žľaza, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných). Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive. Takto pôsobí na organizmus dlhodobo. Fytohormóny ďalej pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze. Gynex zlepšuje funkciu a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrch vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím a celkovo zvyšuje imunitu. Gynex má veľmi dobrý vplyv na podporu plodnosti oboch pohlaví.

  Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Pre lepšie pochopenie a viac informácií ohľadom pôsobenia bylinných extraktov Energy a harmónie odporúčame prečítať si tento článok - Regenerácia v Pentagrame 1.časť - harmónia, princíp a elementy Pentagramu.

  Energetické pôsobenie Gynexu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka.

  Použitie Gynexu z hľadiska psychiky: Ťažké adaptovanie sa na zmeny, lenivosť a nezáujem, sebaľútosť, emocionálna labilita, pomalé myslenie, priveľká starostlivosť, uviaznutie v kruhu nekonečných obáv a pochybností, poruchy pamäti a sústredenia. Gynex vedie človeka k prijatiu samého seba, jeho dobrých aj zlých stránok, učí vyrovnanému prijímaniu životných okolností s vedomím, že k životu patrí dobré aj zlé.

  Na dosiahnutie lepšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Gynex s regeneračným krémom CYTOVITAL z Pentagramu® krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

  Význam užívania kvapiek Gynex:

  • podporuje detoxikovanie tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
  • harmonizuje hormonálny systém (hypofýzu, štítnu žľazu, pankreas, nadobličky a vaječníky) a tým pôsobí na posilňovanie imunity
  • je vhodný pri ženskej neplodnosti hormonálneho a psychického pôvodu
  • upravuje menštruačný cyklus, predchádza bolestivej, nepravidelnej alebo silnej menštruácii a predmenštruačnému syndrómu
  • pomáha pri gynekologických zápaloch, kvasinkových infekciách, cystách na vaječníkoch a ochoreniach prsníkov, preventívne pôsobí proti rakovine prsníka a maternice
  • v období menopauzy stabilizuje psychiku, pôsobí proti nervozite, znižuje návaly horúčavy a potenia
  • je prevenciou pri rozvoji osteoporózy a zubného kazu
  • normalizuje činnosť štítnej žľazy a pôsobí proti vypadávaniu vlasov
  • je perspektívny ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy
  • zlepšuje zdravotný stav diabetických pacientov
  • stabilizuje psychiku, eliminuje negatívne účinky stresu a zlepšuje energetický stav organizmu
  • posilňuje organizmus pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, pri žalúdočných neurózach, depresii a problémoch s adaptovaním sa na nové podmienky
  • zlepšuje stav kože, slizníc a pľúc, a má ochranný vplyv na cievny systém
  • u detí s LMD pomáha pri poruchách reči (dysfázia, oneskorený vývoj reči)

  Bylinné zloženie Gynexu:

  Agát biely: Užíva sa ako spazmolytikum, pri kŕčoch žalúdka a hladkého svalstva čriev, má výrazné močopudné vlastnosti. Zvyšuje tvorbu prírodných enzýmov, užíva sa na lepšie trávenie bez zvyšovania chute do jedla.

  Nátržník husí: Uvoľňuje kŕče pri kolikách, pri bolestivej menštruácii, má žlčopudný, protizápalový a zvieravý účinok, užíva sa pri krvavých hnačkách. Obsahuje značné množstvo lítia.

  Všeliek hojivý: Povzbudzuje celý zažívací trakt, užíva sa pri menštruačných ťažkostiach, pri nádoroch maternice, chorobách pečene a obličiek, sleziny, močových ciest, nervovej sústavy. Zlepšuje krvný obeh a zvyšuje odolnosť proti stresu.

  Pakost smradľavý: Užíva sa pri mužskej a ženskej neplodnosti, pri urologických problémoch, zápaloch nervov, ekzémoch a vnútornom krvácaní. Obsahuje rádium.

  Byliny - agát biely, nátžník husí, všeliek hojivý, pakost smradľavý

  Jastrabina lekárska: Znižuje hladinu krvného cukru. Je veľmi vhodná pri zápaloch močových ciest a horúčkových ochoreniach spojených s vyrážkami, zvyšuje tvorbu mlieka.

  Fenikel obyčajný: Je výborné sekrétolytikum, uľahčuje vykašliavanie, tlmí kŕče, nadúvanie, zlepšuje trávenie a tvorbu mlieka. Obsahuje látky podobné ženským hormónom.

  Lipkavec pravý: Užíva sa pri zápaloch a kŕčoch, priaznivo ovplyvňuje lymfatický systém a činnosť štítnej žľazy, sleziny, pečene a obličiek.

  Chaluha bublinatá: Obsahuje prírodný jód a veľké množstvo minerálov, znižuje riziko výskytu nádoru prsníka a maternice. Užíva sa pri zníženej činnosti štítnej žľazy a obezite. Pôsobí antireumaticky.

  Byliny - jastrabina lekárska, fenikel obyčajný, lipkavec pravý, chaluha bublinatá

  Sladovka hladkoplodá (sladké drievko): Obsahuje látky podobné nadobličkovým hormónom kortikoidného typu. Užíva sa pri kašli, zápaloch, reumatizme, pri močových kamienkoch, žalúdočných vredoch a ako spazmolytikum.

  Nechtík lekársky: Je veľmi účinný pri gynekologických ochoreniach, pri zápaloch, chorobách slinivky, pečene, pri búšení srdca, astme. Zastavuje rast baktérií.

  Ďatelina lúčna: Užíva sa pri ekzémoch, chorobách pľúc, obličiek, pri reumatizme, astme, chudokrvnosti, pri zlej funkcii lymfatického systému, bolestivej menštruácii, pri zápaloch vaječníkov. Obsahuje látky podobné ženským hormónom (fytoestrogény), ktoré pôsobia preventívne proti rakovine ženských orgánov, a flavonoidy, ktoré pôsobia proti voľným radikálom.

  Hluchavka biela: Má upokojujúce účinky. Užíva sa pri nepravidelnej menštruácii, pri výtokoch, vredoch, kŕčových žilách, pri opuchoch, zápaloch. Uľahčuje odkašliavanie, podporuje látkovú výmenu.

  Byliny - sladovka hladkoplodá, nechtík lekársky, ďatelina lúčna, hluchavka biela

  Alchemilka žltozelená: Užíva sa pri všetkých ženských chorobách, črevných kataroch, pri cukrovke, vodnatieľke, chorobách pečene a obličiek, pri žalúdočných vredoch.

  Brusnica obyčajná: Je vhodná najmä pri cukrovke, zápaloch, črevných kolikách. Má antibakteriálne a dezinfekčné účinky.

  Krvavec lekársky: Pôsobí antisepticky, protihnačkovo, adstringentne. Zastavuje krvácanie rôzneho pôvodu, má veľmi dobré protizápalové a antibakteriálne účinky. Pôsobí proti prvokom a celkovo posilňuje organizmus.

  Byliny - alchemilka žltozelená, brusnica obyčajná, krvavec lekársky

  Gynex ďalej obsahuje éterické oleje (napr. mätový, anízový a rebríčkový olej) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu, fluoritu a granátu). 

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Pred použitím dôkladne pretrepte približne 21 krát, informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

  Dospelí: 2-7 kvapiek 1-3x denne

  Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

  Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň

  Užívajte 30 minút pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín.

  Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, pokiaľ zhoršenie nepominie, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestávať v užívaní prípravku, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravovanie!

  Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  Objem: 30 ml

  Zloženie: Bylinný extrakt 82,6% (Hluchavka biela /Lamium album/, Nátržník husí /Potentilla anserina/, Všeliek hojivý /Imperatoriae ostruthium/, Pakost smradľavý /Geranium robertianum/, Chaluha bublinatá /Fucus vesiculosus/, Sladké drievko /Glycyrrhiza glabra/, Nechtík lekársky /Calendula officinalis/, Ďatelina lúčna /Trifolium pratense/, Jastrabina lekárska /Galega officinalis/, Lipkavec syridlový /Galium verum/, Agát biely /Robinia pseudoacacia/, Fenikel obyčajný /Foeniculum vulgare/, Alchemilka obyčajná /Alchemilla vulgaris/), sorbitol (náhradné sladidlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), voda, xantánová guma (zahusťovadlo), grepový extrakt, sorban draselný (konzervačná látka),  zmes silíc 0,12% (badyánová silica, anízová silica, grepová silica, silica Nardostachis jatamansi, mätová silica, kardamonová silica, feniklová silica, majoránková silica, silica z rebríčka obyčajného).

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.

14 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...