Kategórie produktov

Odber noviniek

Adaptogén Stop Stress glycerínový extrakt 100 ml PEPDR Cannabis Zväčšiť

Adaptogén Stop Stres extrakt 100 ml PEPDR Cannabis

Ass10c

Prírodný ručne vyrábaný glycerínový extrakt z adaptogénnych rastlín ako sibírsky ženšen, parcha saflorová, schisandra, kozinec blanitý, rozchodnica ružová, šišiak bajkalský, huba reishi a ženšen pravý. Ľahko vstrebateľný tekutý extrakt s príjemnou bylinkovou a sladkou chuťou (glycerín je prirodzene sladký) na zmiernenie negatívneho dopadu každodenného stresu na organizmus v dnešnom uponáhľanom svete a dodanie energie. Výťažky z adaptogénnych rastlín zvyšujú celkovú odolnosť organizmu.

 

Viac detailov

11,50 €

Pridať do obľúbených

Táto verzia produktu je vypredaná

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,55 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Adaptogén Stop Stres extrakt 100 ml PEPDR Cannabis

  Adaptogén Stop Stres extrakt 100 ml PEPDR Cannabis

  Prírodný ručne vyrábaný glycerínový extrakt z adaptogénnych rastlín ako sibírsky ženšen, parcha saflorová, schisandra, kozinec blanitý, rozchodnica ružová, šišiak bajkalský, huba reishi a ženšen pravý. Ľahko vstrebateľný tekutý extrakt s príjemnou bylinkovou a sladkou chuťou (glycerín je prirodzene sladký) na zmiernenie negatívneho dopadu každodenného stresu na organizmus v dnešnom uponáhľanom svete a dodanie energie. Výťažky z adaptogénnych rastlín zvyšujú celkovú odolnosť organizmu.

   

  Názory zákazníkov

 • Slovenský produkt Adaptogén Stop Stress je ručne vyrábaný glycerínový extrakt (bez alkoholu) zo zmesi adaptogénnych rastlín na prirodzené zmiernenie stresu, ktorý pomáha posilňovať schopnosť organizmu zvládať denné stresory. V modernom uponáhľanom svete je stres súčasťou každodenného života, či už je to práca, domov, starostlivosť a výchovávanie detí alebo riešenie chronických zdravotných problémov. Z dlhodobého hľadiska môže neustály stres ovplyvňovať kvalitu života a vzťahov. A práve na zníženie negatívnych účinkov stresu, jeho transformáciu môžete využiť silu rastlín. Adaptogénne rastliny sa používajú na podporu výživy, nervového systému, upokojujú vo chvíli, keď si budujú svoju odolnosť voči stresu v priebehu času. To znamená, že stresory vás časom ovplyvnia menej.​​ To všetko môžeme urobiť pomocou adaptogénnych bylín. Výhodou adaptogénov je, že ich dlhodobým užívaním sa ich účinnosť neznižuje a nie sú návykové.

  Čo sú to adaptogény?

  Adaptogény sú prírodné látky, ktoré sú netoxické a pritom pomáhajú organizmu adaptovať sa na stresové podmienky, posilujú schopnosť odolávať stresu. Je to činiteľ zvyšujúci schopnosť tela prispôsobiť sa environmentálnym a vnútorným stresovým podmienkam prostredníctvom posilnenia imunitného systému a neuroendokrinnej sústavy. Posilňujú nešpecifickú rezistenciu tela voči vonkajším stresovým podmienkam či nepriaznivým vplyvom fyzikálneho, chemického či biologického charakteru. Zaisťujú správnu reakciu organizmu na akútny i chronický stres. Obnovujú rovnováhu endokrinných hormónov a normalizujú funkcie imunitného systému.
   
  Adaptogénne rastliny prirodzene rastú v oblastiach s náročnou klímou (vo vysokých nadmorských výškach) či veľmi chladných oblastiach napr. na Sibíri. Pravdepodobne preto, že sú schopné sami sa prispôsobiť náročným podmienkam, disponujú látkami zodpovednými za ich adaptogénne účinky na človeka ako aj na niektoré zvieratá, ktoré prirodzene adaptogénne rastliny vyhľadávajú a konzumujú.

  Odporúčané použitie: Pred použitím pretrepať. 1 čajová lyžička 2-3x denne, priamo prehltneme a zapijeme troškou vody (alebo zmiešame s vodou), alebo iným nealkoholickým nápojom. Z našich skúseností odporúčame užívať 2x denne s tým, že poslednú dávku max. do 17:00 hod aby ste v noci nemali problém so zaspávaním.

  Extrakt je vhodný užívať priebežne po celý rok, pôsobí ako účinná prevencia a posilňuje imunitu. Konopa siata a zázvor napomáhajú absorpcii bylín a synergizuje formuláciu.

  Ak ste tehotná, dojčíte, alebo užívate lieky, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

  Obsah/zloženie: 100 ml tekutý rastlinný extrakt v tmavej sklenenej fľaške. Adaptogénne sušené byliny (Eleutherokok /Sibírsky ženšen/, Parcha saflorová, Schisandra čínska, Kozinec blanitý /Astragalus/, Rozchodnica ružová /Rhodiola rosea/, Šišiak bajkalský, Leskokôrka lesklá /huba Reishi/, Ženšen pravý), listy a kvety z konopy siatej /odroda Futura 75/, koreň zázvor, rastlinný glycerín, kojenecká pramenitá voda. 100% prírodný produkt bez pridaného cukru, konzervantov a farbív. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

  Vyrobené na Slovensku

  Produkt nemá schválené liečivé účinky, nejedná sa o liek a nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí, nie je vhodný pre deti do 3 rokov, dojčiace ženy. Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Forma extrakt (tinktúra)
  Vegan áno
  Objem 100 ml

14 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...