Kategórie produktov

Odber noviniek

Korolen kvapky 30ml Energy - na cievy, srdce, nervový systém Zväčšiť

Korolen kvapky 30 ml Energy

Korolen

Korolen má pozitívny vplyv na cievny systém. Používa sa pri zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii. Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach. Kvapky Korolen neobsahujú alkohol.

 

Viac detailov

23,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 23.7.2026

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Korolen kvapky 30 ml Energy

  Korolen kvapky 30 ml Energy

  Korolen má pozitívny vplyv na cievny systém. Používa sa pri zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii. Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach. Kvapky Korolen neobsahujú alkohol.

   

  Názory zákazníkov

 • Bylinný koncentrát KOROLEN bez obsahu alkoholu je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Môže sa užívať nielen preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale aj pri liečbe akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou. Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30ml sa rovná 400ml bežného extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom synergicky pôsobiacom komplexe.

  Korolen má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň zlepšuje kvalitu krvi a podporuje tvorbu krvných buniek. Celkovo zlepšuje obranyschopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Korolen priaznivo účinkuje na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.). Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.

  Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Pre lepšie pochopenie a viac informácií ohľadom pôsobenia bylinných extraktov Energy a harmónie odporúčame prečítať si tento článok - Regenerácia v Pentagrame 1.časť - harmónia, princíp a elementy Pentagramu.

  Energetické pôsobenie Korolenu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy srdca, tenkého čreva, osrdcovníka, troch žiaričov, dráhu počatia a riadiacu dráhu.

  Použitie Korolenu z hľadiska psychiky: Poruchy správania, duševný nepokoj, netrpezlivosť, hystéria, citová labilnosť, neschopnosť nadviazať priateľské vzťahy, poruchy reči (unáhlené rozprávanie alebo naopak neschopnosť komunikovať), poruchy pamäte, poruchy spánku, zábudlivosť, strata motivácie a chuti do života.

  Na docielenie väčšieho liečebného účinku odporúčame kombinovať Korolen s regeneračným krémom Ruticelit z Pentagramu krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).

  Význam užívania kvapiek Korolen:

  • podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky, odstraňuje plesne a ťažké kovy z organizmu
  • predchádza vzniku kardiovaskulárnych chorôb, je prevenciou artériosklerózy, srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody; upravuje krvný tlak
  • zlepšuje prekrvenie končatín, stav kŕčových žíl a hemoroidov, zvyšuje elasticitu ciev a kapilár
  • harmonizuje hormonálny systém (najmä hypofýzu, epifýzu a týmus), minimalizuje problémy súvisiace s pubertou a prechodom
  • priaznivo pôsobí na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie
  • uplatňuje sa pri liečbe endometriózy
  • podporuje imunitu a tvorbu krvných buniek v kostnej dreni, je vhodný pri anémii
  • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
  • zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom, zlepšuje pamäť a koncentráciu, je vhodný pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, epilepsii, autizme a roztrúsenej skleróze
  • u detí s LMD a predčasne narodených detí prispieva k dozrievaní mozgu a jeho funkcií
  • urýchľuje rekonvalescenciu a pooperačné hojenie
  • pomáha proti stresu, prepracovaní, únave, proti neurotickým poruchám, nespavosti, depresii a úzkosti
  • pre diabetických pacientov sa odporúča ako prevencia cievnych komplikácií cukrovky (diabetická noha, postihnutie očí, obličiek)
  • komplexne posilňuje a tonizuje organizmus a spomaľuje jeho starnutie
  • uplatňuje sa pri prevencii a doplnkovej liečbe nádorových ochorení (predovšetkým leukémie)
  • pri zlej tolerancii horúčavy

  Bylinné zloženie Korolenu:

  Ginkgo dvojlaločné: Užíva sa pri chronickej nedostatočnosti mozgu, pri stratách pamäte, cievnych chorobách, pri bolestiach hlavy a senilite. Účinne pôsobí proti voľným radikálom a spomaľuje starnutie. Má výrazný vazodilatačný efekt.

  Lapacho: Starý indiánsky liek proti rakovine, leukémii a iným onkologickým chorobám, ktorý sa okrem iného užíva pri zaplesnení, poruchách pečene, anémii, pri zníženej imunite a poruchách endokrinného systému.

  Ľubovník bodkovaný: Je účinný pri nervových poruchách, nespavosti, pri migrénach, depresiách, žalúdočných vredoch, plynatosti, pri poruchách pečene a žlčníka a AIDS. Pôsobí protizápalovo, regeneruje tkanivo.

  Pagaštan konský: Zvyšuje pružnosť a pevnosť cievnych stien, podnecuje činnosť nadobličiek. Užíva sa pri hemoroidoch, vredoch predkolenia, zápaloch žíl a migrénach, pri liečbe sklerózy, mozgových príhod a pri poruchách periférneho prekrvenia.

  Ježibaba guľatohlavá: Obsahuje nejedovatý alkaloid echinopsín. Reguluje činnosť parasympatiku, posilňuje pamäť, sluch, zrak, obnovuje činnosť drobných nervov a nervových mozgových centier. Užíva sa pri obrnách, neuralgiách, zápaloch a poškodení miechy a ako kardiotonikum.

  Vachta trojlistá: Obsahuje fytoncídy, jód, železo a mangán. Užíva sa pri poruchách pečene, žlčníka a krvotvorby, pri bolestiach hlavy, reumatizme, pri horúčke, neuralgii trojklaného nervu, pri zápale žalúdka a celkovej vyčerpanosti.

  Krvavec lekársky: Užíva sa ako prostriedok proti horúčkam, zastavuje krvácanie rôzneho pôvodu, má veľmi dobré protizápalové a antibakteriálne účinky. Pôsobí proti prvokom, užíva sa pri chorobách pľúc a aktivuje životne dôležité centrá.

  Levanduľa lekárska: Obsahuje antokyany, ktoré chránia bunky pred vznikom rakoviny, znižuje krvný tlak, pôsobí antibioticky. Užíva sa pri neurologických a zažívacích ťažkostiach a sennej nádche. Povzbudzuje pankreas k vyššej tvorbe enzýmov.

  Lucerna siata: Obsahuje draslík, fosfor, železo, vápnik, betakarotén, vitamíny B1, B2, K, C, D. Je silne zásaditá, celkovo posilňuje. Užíva sa pri anémii a reumatizme, odstraňuje opuchy. Kladne ovplyvňuje činnosť štítnej žľazy, hypofýzy, obličiek, sleziny.

  Brusnica pravá: Má dezinfekčné účinky a obsahuje vitamín C. Užíva sa pri zápaloch, urologických, krvných a pohybových ochoreniach a pri cukrovke. Vylučuje soli z organizmu.

  Dub letný: Pôsobí antibioticky a detoxikačne. Pomáha po nadýchaní sa acetónu, užíva sa pri hnačke, zápaloch ďasien a tráviaceho ústrojenstva. Zabraňuje prestupu bakteriálnej nákazy z tráviaceho ústrojenstva do oblasti močových ciest a pohlavných orgánov.

  Rasca lúčna: Eliminuje účinky solanínu, pôsobí bakteriostaticky a proti črevným parazitom, užíva sa pri kŕčoch hladkého svalstva a nadúvaní. Povzbudzuje činnosť žalúdka a črevných žliaz.

  Kôpor voňavý: Prekrvuje srdce, užíva sa pri angíne pectoris, v prevencii a liečbe ischemickej choroby srdca, po infarktoch. Pôsobí spazmolyticky, močopudne a dezinfekčne v oblasti močových ciest, likviduje črevné parazity.

  Ďumbier lekársky: Stimuluje krvný obeh, zlepšuje periférne prekrvenie, zmierňuje nadúvanie a koliky. Navodzuje potenie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje kinetóze. Užíva sa pri celkovej vyčerpanosti, nedostatku energie, stimuluje pľúca pri infekciách.

  Fialka trojfarebná: Užíva sa pri alergiách, reumatizme, cievnych a kožných chorobách. Zlepšuje periférne prekrvenie a usadzovanie vápnika v kostiach, tlmí krvácanie do tkaniva a pôsobí proti opuchom, urýchľuje odplavovanie toxínov z tela.

  Nevädza siatinová: Eliminuje negatívny vplyv alkaloidov (najmä v námele), pôsobí močopudne a žlčopudne, užíva sa pri očných zápaloch, kladne ovplyvňuje lymfatický systém a metabolizmus.

  Cesnak kuchynský: Obsahuje selén a germánium, ktoré majú antikarcinogénne a protiplesňové účinky a pôsobia antibioticky. Užíva sa pri zníženej imunite, cukrovke, pri kardiovaskulárnych a onkologických ochoreniach. Eliminuje negatívne účinky plynov, fermeže, nafty, benzínu, znižuje cholesterol v krvi.

  Korolen ďalej obsahuje éterické oleje (napr. nardový, jazmínový a levanduľový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jantáru, zlata a krištáľu).

  Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania:

  Pred použitím dôkladne pretrepte približne 21 krát, informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku.

  Dospelí: 2-7 kvapiek 1-3x denne

  Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

  Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň

  Užívajte 30 minút pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je počas regeneračnej kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín.

  Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie neprejde, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestať užívať prípravok, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

  Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Počas tehotenstva neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.

  Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku. Vhodné pre diabetikov.

  Objem: 30 ml

  Zloženie: Bylinný extrakt 82,6% (Ľubovník bodkovaný /Hypericum perforatum/, Ginkgo dvojlaločné /Ginkgo biloba/, Lapačo červené /Tabebuia impetiginosa/, Krvavec lekársky /Sanguisorba officinalis/, Pagaštan konský /Aesculus hippocastanum/, Fialka trojfarebná /Viola tricolor/, Lucerna siata /Medicago sativa/, Ježibaba guľatohlavá /Echinops sphaerocephalus/, Nevädza poľná /Centaurea cyanus/, Vachta trojlistá /Menyanthes trifoliata/, Levanduľa lekárska /Lavandula officinalis/, Dub letný /Quercus robur/, Cesnak kuchynský /Aliium sativum/, Rasca lúčna /Carum carvi/, Brusnica pravá /Vaccinium vitis idaea/, Kôpor voňavá /Anethum graveolens/, Ďumbier lekársky /Zingiber officinalis/), sorbitol (náhradné sladidlo), mikrokryštalická celulóza (zahusťovadlo), voda, xantánová guma (zahusťovadlo), grepový extrakt, sorban draselný (konzervačná látka),  zmes silíc 0,12% (silica Nardostachis jatamansi, litseová silica, grepová silica, murayová silica, kardamonová silica, mätová silica, jastrabinová silica, kôprová silica, levanduľová silica, silica z ružovej palmy, rascová silica, silica Ylang-Ylang, rozmarínová silica).

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom alebo terapeutom. Vhodný pre diabetikov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.

14 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...