Kategórie produktov

Odber noviniek

Vitamarin 90 kapsúl Energy, unikátny rybí olej z morskej ryby Engraulis japonicus, zdroj Omega-3, EPA a DHA. Zväčšiť

Vitamarin 90 kapsúl Energy

Vitm90e

Obsahuje unikátny rybí olej z morskej ryby Engraulis japonicus obohatený o bioinformácie. Rybí olej je zdrojom nenasýtených mastných kyselín Omega 3, EPA, DHA, jódu a vitamínov A a D. Má priaznivý vplyv na srdcovocievny systém, metabolizmus tukov, posilnenie imunitného systému a podporuje mozgové funkcie. Vhodný pri zápalových a autoimunitných ochoreniach, na prevenciu a doplnok liečby kardiovaskulárnych chorôb, na vysoký cholesterol a pre ľudí trpiacich alergiami. Podporuje rast kostí, vlasov, kože, ďasien a priaznivo pôsobí na zrak.

 

Viac detailov

16,40 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 10.11.2025

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 16 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 16 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,80 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Vitamarin 90 kapsúl Energy

  Vitamarin 90 kapsúl Energy

  Obsahuje unikátny rybí olej z morskej ryby Engraulis japonicus obohatený o bioinformácie. Rybí olej je zdrojom nenasýtených mastných kyselín Omega 3, EPA, DHA, jódu a vitamínov A a D. Má priaznivý vplyv na srdcovocievny systém, metabolizmus tukov, posilnenie imunitného systému a podporuje mozgové funkcie. Vhodný pri zápalových a autoimunitných ochoreniach, na prevenciu a doplnok liečby kardiovaskulárnych chorôb, na vysoký cholesterol a pre ľudí trpiacich alergiami. Podporuje rast kostí, vlasov, kože, ďasien a priaznivo pôsobí na zrak.

   

  Názory zákazníkov

 • VITAMARIN je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus. Vyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodarný vplyv na celkový zdravotný stav. Pomáha pri kardiovaskulárnych ochoreniach - znižuje riziko infarktu a mozgovej príhody, je vhodný pri arytmii, artérioskleróze a vysokom krvnom tlaku. Znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi. Priaznivo pôsobí ako doplnok pri liečbe chronických zápalových ochorení ako je reumatoidná artritída, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, astma a lupienka. Svoje uplatnenie má aj pri znižovaní hmotnosti. Vitamarin pozitívne ovplyvňuje aj fungovanie mozgu, zlepšuje pamäť a pomáha pri stavoch úzkosti a depresie. Bioinformačné prípravky firmy Energy pôsobia na ľudský organizmus na niekoľkých úrovniach súčasne. Účinné prírodné látky ovplyvňujú orgány a pochody v tele a informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na príčinu ochorenia.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Pôsobením bioinformácií sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Energetické pôsobenie Vitamarinu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Vitamarin ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pečene, sleziny, hrubého čreva a močového mechúra. Vo Vollovom systéme meridiánov (používa sa v diagnostike pomocou EAV) sa Vitamarin zameriava na energetické dráhy, nervové, orgánové, tukové, väzivové a kĺbové degenerácie, ďalej na kožné problémy a alergiu.

  Význam užívania Vitamarinu

  • vhodný pri prevencii a liečbe kardiovaskulárnych chorôb - znižuje riziko infarktu a mozgovej príhody, pomáha pri liečbe arytmie, aterosklerózy a upravuje krvný tlak
  • uplatňuje sa pri liečbe zápalových a autoimunitných ochorení (reumatoidná artritída, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, astma a lupienka)
  • celkovo posilňuje imunitný systém
  • ovplyvňuje metabolizmus tukov a je vhodným doplnkom pri znižovaní hladiny cholesterolu a triglyceridov v krvi
  • pozitívne ovplyvňuje fungovanie mozgu, zlepšuje pamäť a sústredenie
  • pomáha pri úzkostných a depresívnych stavoch, schizofrénií, bipolárnej poruche, hraničnej poruche osobnosti, ADHD, Parkinsonovej chorobe a senilite
  • podporuje správnu činnosť sietnice oka
  • priaznivo ovplyvňuje kvalitu kostí, zubov, nechtov a vlasov
  • pomáha pri prevencii a liečbe rakoviny prsníka, hrubého čreva, prostaty a pľúc
  • je veľmi vhodný na prípravu tela na plánované tehotenstvo
  • pozitívne ovplyvňuje vývoj plodu a pomáha udržať tehotenstvo pri riziku predčasného pôrodu
  • zlepšuje celkový stav diabetických pacientov
  • podporuje prekrvovanie, chráni a zlepšuje pleť
  • zmierňuje menštruačné kŕče a príznaky predmenštruačného syndrómu
  • veľmi vhodný doplnok pre deti v rastovom období a pre starých ľudí

  Zloženie Vitamarinu:

  Olej z morskej ryby Engraulis japonicus - je dôležitým prírodným zdrojom predovšetkým omega-3 nenasýtených mastných kyselín, jódu a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri mnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmä na regulovaní krvného tlaku a zrážanlivosti krvi, ovplyvňujú obranyschopnosť a metabolizmus tukov. Majú protizápalové účinky a priaznivý vplyv na činnosť nervovej sústavy. Jód je prvok dôležitý pre správnu činnosť štítnej žľazy a vývoj CNS. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu v čreve a je nevyhnutný na stavbu a mineralizáciu kostí a zubov. Vitamín A posilňuje obranyschopnosť organizmu, je potrebný pre správny rast a vývoj kostí. Ovplyvňuje kvalitu kože, vlasov a všetkých slizníc, pôsobí priaznivo na zrak. Má preukázateľné protirakovinové účinky. Najmä v období rastu, dospievania a v starobe sa potreba týchto látok zvyšuje. Preto sa odporúča užívať vhodné výživové doplnky, medzi ktoré patrí aj Vitamarin.

  V čom je rybí tuk unikátny?

  Výnimočnosť rybieho tuku spočíva predovšetkým vo vysokom obsahu n-3 PUFA, ktoré patria medzi esenciálne látky (ľudské telo si ich nedokáže samo vyrobiť). Veľké množstvo n-3 PUFA v rybom oleji spôsobuje skutočnosť, že ryby konzumujú mnoho vodných rias, ktoré sú okrem ľanového oleja najbohatším zdrojom ALA. Táto kyselina sa potom premieňa v telách rýb práve na DHA a EPA. Ľudské telo dokáže enzymaticky premeniť ALA na EPA a v menšej miere aj na DHA, ale v niektorých obdobiach života (prenatálne obdobie, detstvo a staroba) a aj pri vysokom príjme n-6 PUFA tento systém dostatočne nepracuje. Pritom práve EPA a DHA sú biologicky najaktívnejšími mastnými kyselinami, ktoré hrajú v ľudskom organizme množstvo významných funkcií, zúčastňujú sa na prevencii a liečbe mnohých chorôb a umožňujú organizmu, aby správne fungoval. Treba zdôrazniť, že EPA a DHA sa okrem rybieho oleja nikde inde nevyskytujú!

  Zloženie v 1 kapsule (682 mg)

  • Olej z morskej ryby Engraulis japonicus 500 mg
  • EPA (eikosapentánová kyselina) min. 38%
  • DHA (dokosahexánová kyselina) min. 25%
  • Vitamín E (tokoferol) 2,5 mg
  • želatína, glycerín, voda

  Odporúčane dávkovanie:

  1 kapsula 1-3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

  Obsah: 90 želatínových kapsúl

  Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky nie sú náhradou za pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred mrazom.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

4 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...