Kategórie produktov

Odber noviniek

Premium Stevia sladká prášok 250g Zdravovýživa

Stv25z

Sušené mleté lístky stévie sladkej sa už po stáročia používajú v Južnej Amerike a Japonsku ako prírodné sladidlo.

 

Viac detailov

12,90 €

Pridať do obľúbených

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,60 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Premium Stevia sladká prášok 250g Zdravovýživa

  Premium Stevia sladká prášok 250g Zdravovýživa

  Sušené mleté lístky stévie sladkej sa už po stáročia používajú v Južnej Amerike a Japonsku ako prírodné sladidlo.

   

  Názory zákazníkov

 • Stévia (Stevia rebaudiana) nazývaná ako stévia sladká alebo stévia cukrová je bielo kvitnúca svetlomilná tropická rastlina, ktorej pôvodná oblasť výskytu sú tropické a subtropické oblasti Južnej a Strednej Ameriky. Na prášok rozdrvené listy stévie používali ako prví na sladenie nápojov ľudia z kmeňa Guaraní v Paraguaji. Odborníci na rastliny už dlhé roky poznajú jej výhody a v podobe sušených lístkov ju využívajú ako prírodné sladidlo. Pre svoju vysokú sladivosť sa zo stévie vyrába čistený extrakt, ktorý sa používa ako náhrada cukru vhodný aj pre diabetikov, nespôsobuje zakyslenie organizmu a neprispieva k tvorbe zubného kazu ako priemyselne vyrábaný cukor a je takmer bez akýchkoľvek kalórií.

  Stévia sladká - lístky

  Použitie: surovina na individuálne použitie

  Obsah: 250g sušených mletých lístkov Stévie sladkej (lat. Stevia rebaudiana). 100% jednozložkový produkt bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahuje lepok (glutén).

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 278 kcal /1154 kJ, bielkoviny 14.44g, tuky 6.75g (z toho nasýtené mastné kyseliny 2.38g), sacharidy 21.10g (z toho cukry 1.14g), vláknina 37.56g, sodík 0.026g.

  Krajina pôvodu: Čína

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma prášok
  Vegan áno
  Obsah 250 g
  Krajina pôvodu Čína

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...