Kategórie produktov

Odber noviniek

Celitin 90 kapsúl Energy

Celt90e

Originálna kombinácia lecitínu, extraktu z ginko biloba a gotu kola obohatená o bioinformácie. Príaznivo ovplyvňuje hlavne mozgovú činnosť, zloženie krvi a cievny systém. Pôsobí predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamäť, pôsobí proti stresu, vyživuje púzdra nervových vlákien, pomáha pri úzkostných a depresívnych stavoch, podporuje metabolizmus tukov, reguluje hladinu cholesterolu v krvi a predchádza únave a vyčerpaniu.

 

Viac detailov

20,00 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 25.5.2025, posledné 2 kusy

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 20 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 20 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,00 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Celitin 90 kapsúl Energy

  Celitin 90 kapsúl Energy

  Originálna kombinácia lecitínu, extraktu z ginko biloba a gotu kola obohatená o bioinformácie. Príaznivo ovplyvňuje hlavne mozgovú činnosť, zloženie krvi a cievny systém. Pôsobí predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamäť, pôsobí proti stresu, vyživuje púzdra nervových vlákien, pomáha pri úzkostných a depresívnych stavoch, podporuje metabolizmus tukov, reguluje hladinu cholesterolu v krvi a predchádza únave a vyčerpaniu.

   

  Názory zákazníkov

 • CELITIN je bioinformačný prípravok obsahujúci kombináciu Lecitínu (1000 mg) a Gingko biloby (40 mg). Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti, zloženie krvi a cievny systém. Jeho užívaním sa zlepšuje pamäť, účinkuje proti stresu a pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačné pole organizmu.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Energetické pôsobenie Celitinu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Celitin ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu srdca, osrdcovníka, troch žiaričov (troch ohnísk), pečene a hrubého čreva.

  Celitin Energy

  Význam užívania Celitinu

  • zlepšuje prietok krvi mozgom, okysličenie mozgových buniek a aktivuje mozgové funkcie – pamäť, plánovanie, sústredenie, pozornosť a učenie
  • chráni a vyživuje puzdrá nervových vlákien
  • pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu, zvyšuje odolnosť voči stresu a pomáha pri stavoch depresie a úzkosti
  • vhodný doplnok pri liečbe Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby, senility, demencie a porúch pamäti
  • pomáha pri migrénových bolestiach hlavy
  • zlepšuje kvalitu spánku
  • podporuje prekrvovanie, priaznivo pôsobí na srdce a krvný obeh
  • bráni vzniku krvných zrazenín, preventívne pôsobí proti artérioskleróze, trombóze, mŕtvici a infarktu, reguluje krvný tlak
  • upravuje hladinu cholesterolu v krvi, priaznivo ovplyvňuje metabolizmus tukov
  • priaznivo pôsobí na kvalitu nechtov a vlasov, pôsobí proti vypadávaniu vlasov a lupinám
  • zlepšuje kvalitu kože a slizníc
  • pôsobí pri poruchách sluchu, rovnováhy a zraku
  • pôsobí pri odbúravaní žlčových kameňov a chorobách pečene (vrátane stukovatenia pečene)
  • pomáha pri liečbe astmy
  • vhodný doplnok pri liečbe kĺbových ťažkostí

  Zloženie Celitinu:

  Lecitín - je látka tukovej povahy (fosfatidylcholín). Nachádza sa vo všetkých bunkách ľudského tela a zúčastňuje sa na životne dôležitých pochodoch. Významný je jeho vplyv na metabolizmus cholesterolu. Škodlivý cholesterol premieňa na neškodný, čím pomáha predchádzať artérioskleróze a srdcovému infarktu. Využíva sa pri liečbe cukrovky, porúch pečene, problémov so žlčníkovými kameňmi a glaukóme (zelený zákal oka). Aby si nervové a mozgové bunky zachovali svoju štruktúru a funkcie, vyžadujú veľké množstvo fosfatidylcholínu. Ten vyživuje puzdrá nervových vlákien a je hlavným zdrojom acetylcholínu - látky prenášajúcej nervové impulzy. Starnutie znamená, že sa oslabujú nervové spojivá a vetvy, a znižuje hladina takých neurotransmiterov, ako je acetylcholín, čo je jednou z príčin porúch pamäti. Pri užívaní lecitínu sa preukázalo zlepšenie pamäti, aktivácia mysle a spomalenie degeneratívnych procesov v mozgu. Väčšina cholínu v našej strave sa vyskytuje v podobe lecitínu, a to v olejoch lisovaných zo semien a v neupravovaných potravinách, ktoré obsahujú olej. Len veľmi málo ľudí získava dostatočné množstvo cholínu a fosfatidylcholínu výlučne zo svojej stravy. Preto sú lecitínové doplnky také populárne.

  Ginkgo biloba - je odnepamäti hlavnou rastlinou čínskej bylinnej medicíny. Štandardizovaný extrakt z ginkgo biloba je vysoko čistá zmes vyrobená z listov, plodov a vetiev stromu známeho pod slovenským názvom ginkgo dvojlaločné. Ginkgo zvyšuje prietok krvi v mozgu a umožňuje nervovým bunkám absorbovať viac kyslíka. Ochraňuje cievy pred kŕčmi a stratou pružnosti, má relaxačný účinok na cievne steny. Pôsobí ako bariéra proti abnormálnemu vzniku krvných zrazenín v tepnách a žilách. Znižuje krvný tlak. Jeho účinky sa využívajú pri množstve chorôb. Klinické využitie zahŕňa také indikácie ako senilita, hluchota, diabetické cievne choroby a niektoré očné poruchy, aj mužská impotencia. U zdravých jedincov, najmä pri vyššom dávkovaní, spôsobuje ginkgo výrazné zlepšenie ostražitosti a schopnosti mozgu reagovať na podnety.

  Gotu kola - zaujíma v tradičnej indickej a čínskej medicíne veľmi dôležité miesto. Zatiaľ čo v Číne má tisícročnú povesť omladzujúceho prípravku, v indickej ayurvéde je známa pod poetickým názvom bráhmí (kozmické vedomie) a je kultovou bylinou majstrov jogy a nevyhnutnou súčasťou meditácie brahmanov. Medzi účinné zložky gotu koly patria najmä tzv. triterpény, konkrétne asiatikozidy. Z lekárskeho hľadiska zlepšujú úroveň pamäti, sústredenia a pozornosti. Stimulujú centrum reči, vitalizujú myseľ a zlepšujú mentálne funkcie. Osvedčili sa ako regeneračný prostriedok po infarkte a mŕtviciach. Klinické štúdie preukázali pozitívny vplyv týchto látok na prekrvenie periférií a celkové zlepšenie krvného obehu. Pomáhajú zmierňovať prejavy úzkosti, depresie, atakov paniky a niektorých typov bolesti hlavy.

  Zloženie v 1 kapsule (1754 mg):

  • lecitín 1000 mg
  • gingko biloba extrakt (ginkgo dvojlaločné) 60 mg
  • gotu kola extrakt (pupočník ázijský) 20 mg
  • včelí vosk
  • želatínová kapsula, glycerol, sójový olej, voda, mono a diglyceridy mastných kyselín, karamel

  Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Pri užívaní Celitinu možno očakávať podstatné zvýšenie aktivity mozgu. Ak to chcete využiť počas dňa, užívajte 1 kapsulu ráno po raňajkách. Môžete však užívať aj na noc.

  Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

  Obsah: 90 kapsúl

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a na tmavom mieste pri teplote 10-25°C. Chráňte pred mrazom.

10 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...