Kategórie produktov

Odber noviniek

Imunosan 90 kapsúl Energy, huba Reishi, Agaricus blazej murill, na imunitu Zväčšiť

Imunosan 90 kapsúl Energy

Imun90e

Vysoký obsah betaglukánov z húb reishi a agaricus s trikomplexom bylín tradičnej čínskej medicíny Fu Zhen. Produkt pozostáva z kombinácie najúčinnejších prírodných látok na podporu nešpecifickej aj špecifickej obranyschopnosti organizmu. Uplatňuje sa pri poruchách imunity, infekčných chorobách, ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému a pri prevencii civilizačných chorôb. Odstraňuje únavu, posilňuje organizmus.

 

Viac detailov

27,40 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 48 hodín

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 27 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 27 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,35 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Imunosan 90 kapsúl Energy

  Imunosan 90 kapsúl Energy

  Vysoký obsah betaglukánov z húb reishi a agaricus s trikomplexom bylín tradičnej čínskej medicíny Fu Zhen. Produkt pozostáva z kombinácie najúčinnejších prírodných látok na podporu nešpecifickej aj špecifickej obranyschopnosti organizmu. Uplatňuje sa pri poruchách imunity, infekčných chorobách, ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému a pri prevencii civilizačných chorôb. Odstraňuje únavu, posilňuje organizmus.

   

  Názory zákazníkov

 • Imunosan je bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Uplatňuje sa pri poruchách imunity, infekčných chorobách, ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému a pri prevencii civilizačných chorôb. Odstraňuje únavu, posilňuje organizmus. Kombinácia prírodných extraktov v Imunosane pôsobí pozitívne na široké spektrum civilizačných chorôb, vrátane ich prevencie. Zvyšuje odolnosť organizmu proti infekčným chorobám, zlepšuje reaktivitu imunitného systému pri ochorení a urýchľuje rekonvalescenciu. Veľmi výhodné je jeho užívanie v prípade chronických ochorení a opakujúcich sa infekcií.

  Protizápalové účinky Imunosanu pôsobia na organizmus ako celok - mimoriadne dobre sa dá využiť u zápalových ochorení respiračného a gastrointestinálneho traktu. Pôsobením na párové orgány pľúca - hrubé črevo má veľmi dobrý vplyv aj na kožné choroby, ďalej pri zápalovom ochorení sleziny, pankreasu, pečene a obličiek. Imunosan má nespornú výhodu v tom, že podporuje vlastnú obranyschopnosť a mobilizáciu prirodzených zbraní imunitného systému. Počas choroby teda vedie k akémusi „vycvičeniu“ imunity a zvýšeniu odolnosti proti opakovanej infekcii. Tento efekt podporuje schopnosť extraktov v Imunosane stimulovať produkciu T-lymfocytov – imunitných buniek s pamäťovým efektom.

  Pri zaťažení organizmu chemickými látkami (zlá životospráva, fajčenie, drogy, pobyt v znečistenom prostredí, manipulácia s toxickými a rádioaktívnymi látkami, užívanie veľkého množstva chemických liekov, antibiotík, a podobne) pôsobí Imunosan proti poškodzovaniu buniek tela, podporuje funkciu pečene a odbúravanie toxických látok. Imunosan zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť pri záťaži stresom a efektívne pomáha odstraňovať únavu. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu.

  Energetické pôsobenie Imunosanu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Význam užívania a použitie Imunosanu:

  • pri zníženej obranyschopnosti organizmu, poruchy imunity
  • akútne a chronické zápalové ochorenia (vírusy, baktérie), opakované infekcie
  • choroby respiračného a tráviaceho systému
  • zápaly a ďalšie ochorenia čriev, nadúvanie, opakované užívanie antibiotík – podpora prirodzenej mikroflóry hrubého črev
  • účinky chemických látok a žiarenia (vrátane protinádorovej terapie), dlhodobé užívanie liekov – posilnenie činnosti pečene a obličiek
  • ochorenia pečene – žltačka a mononukleóza
  • alergie, alergické kožné prejavy, astmy
  • ekzémy, vyrážky, lupienka
  • hojenie, regenerácia a rekonvalescencia po chorobe alebo chirurgickej liečbe
  • zvýšená hladinu cukru v krvi
  • zvýšená hladinu cholesterolu a tukov - riziko kardiovaskulárnych chorôb (artériosklerózy, infarktu myokardu, mozgovej mŕtvice)
  • vysoký krvný tlak
  • strata kondície, nedostatok energie, celková slabosť, fyzická či psychická vyčerpanosť, vystavenie sa stresu a nadmernej záťaži
  • oslabené libido, poruchy plodnosti

  Zloženie Imunosanu:

  Kozinec blanitý: Posilňuje imunitu, ochraňuje srdce a cievy, urýchľuje hojenie, čistí pečeň a obličky, dodáva životnú energiu a odstraňuje únavu.

  Lesklokôrovka obyčajná - Reishi: Posilňuje imunitu a pôsobí proti nádorovému bujneniu, detoxikuje a obnovuje pečeňové bunky, pôsobí proti zápalom a alergiám, ochraňuje srdce a cievy, pôsobí proti starnutiu.

  Atraktylový koreň: Posilňuje činnosť sleziny a žalúdka, zvyšuje energiu organizmu, pôsobí proti opuchom a zadržiavaniu vody v organizme, zabraňuje nadmernému poteniu.

  Sibírsky ženšen - Všehojivec štetinatý: Tonizuje organizmus a zvyšuje jeho kondíciu (silný adaptogén), stimuluje činnosť pohlavných žliaz, ochraňuje srdce a cievy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickú kondíciu.

  Vtáčí zob: Má protizápalové a dezinfekčné účinky, pôsobí proti voľným radikálom, posilňuje činnosť žalúdka.

  Ďatelina lúčna: Pôsobí proti nádorovému bujneniu, odstraňuje toxické látky z tela, ochraňuje srdce a cievy, upravuje hladinu ženských hormónov.

  Pečiarka mandľová: Výrazne posilňuje imunitu, predchádza civilizačným ochoreniam a pôsobí proti nádorovému bujneniu, znižuje alergiu, ochraňuje pečeň, srdce a cievy.

  Zelený čaj: Má antioxidačné a protinádorové pôsobenie, posilňuje imunitu, chráni srdce a cievy, zlepšuje trávenie a odstraňuje únavu.

  Dangšen: Podporuje imunitu a vitalitu, zlepšuje odolnosť proti stresu, odstraňuje únavu, pôsobí proti nespavosti a zlepšuje chuť do jedla.

  Zloženie v 1 kapsule:

  • Astragalus - Kozinec blanitý (extrakt) 91 mg
  • Reishi - Lesklokôrovka obyčajná (extrakt) 78 mg
  • Atraktylový koreň (extrakt) 78 mg
  • Sibírsky ženšen - Všehojivec štetinatý (extrakt) 65 mg
  • Vtáčí zob plod (extrakt) 52 mg
  • Ďatelina lúčna vňať (extrakt) 52 mg
  • Zelený čaj (extrakt) 39 mg
  • Agaricus blazei Murill - Pečiarka mandľová (extrakt) 39 mg
  • Dangshen - Pazvonček lianovitý koreň (extrakt) 26 mg
  • leucín 26 mg
  • želatína

  Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2-3x denne, najlepšie po jedle. Po troch týždňoch užívania odporúčame 1 týždeň prestávku. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

  Obsah balenia: 90 kapsúl

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-25°C. Chráňte pred mrazom.

10 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...