Kategórie produktov

Odber noviniek

Flavocel 150 tabliet Energy, ibištek sudánsky, stévia sladká a špeciálna zmes éterických olejov. Prírodný vitamín C. Zväčšiť

Flavocel 150 tabliet Energy

Flv150e

Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišteka sudánskeho obohateného o vitamín C, glykozidy zo stévie a špeciálnu zmes éterických olejov. Flavocel má protizápalové a imunostimulačné účinky, podporuje kvalitu spojivových tkanív a ciev. Je charakteristický svojim antimikrobiálnym, antibakteriálnym a antivírovým pôsobením. Je vhodným doplnkom pri rôznych chrípkových ochoreniach, nachladnutí, angínach a prieduškových problémoch, pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti, rekonvalescencii a na rýchle dodanie energie.

 

Viac detailov

22,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 22 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 22 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,10 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Flavocel 150 tabliet Energy

  Flavocel 150 tabliet Energy

  Obsahuje koncentrovaný extrakt z ibišteka sudánskeho obohateného o vitamín C, glykozidy zo stévie a špeciálnu zmes éterických olejov. Flavocel má protizápalové a imunostimulačné účinky, podporuje kvalitu spojivových tkanív a ciev. Je charakteristický svojim antimikrobiálnym, antibakteriálnym a antivírovým pôsobením. Je vhodným doplnkom pri rôznych chrípkových ochoreniach, nachladnutí, angínach a prieduškových problémoch, pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti, rekonvalescencii a na rýchle dodanie energie.

   

  Názory zákazníkov

 • Flavocel je bioinformačný prípravok vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka sudánskeho obohateného o vitamín C, glykozidy zo stévie sladkej a špeciálnu zmes éterických olejov. Zmes éterických olejov podporuje účinky ibišteka a súčasne pomáha činnosti pľúc a priedušiek. Skladá sa z výťažkov eukalyptu, grepu, kardamómu, kopajvy a guajaka a má antimikrobiálne, antivírusové a antibakteriálne účinky. Je bohatým zdrojom vitamínu C, organických kyselín, polysacharidov, fytosterolov a flavonoidov. Flavocel môže pomôcť v období chrípkových epidémií, pri rekonvalescencii organizmu, aj proti pôsobeniu oxidačného stresu v živote každého človeka. Má široké použitie nielen vďaka všeobecne uznávaným účinkom vitamínu C, ale aj vďaka obsahu rastlinných polyfenolov z ibišteka sudánskeho.

  Energetické pôsobenie Flavocelu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pľúc, srdca a sleziny. Pomáha tak riešiť problémy vzťahujúce sa k nedostatočnej funkciu príslušných orgánov. Ide o biologicky vysoko aktívny prípravok, ktorý sa dá veľmi dobre kombinovať s ostatnými produktmi Energy.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Význam užívania Flavocelu:

  • podporuje imunitu, celkovo osviežuje organizmus, má antioxidačné účinky, spomaľuje starnutie a preventívne chráni proti infekcii
  • pôsobí ako antivírusový a antibakteriálny prostriedok
  • má protialergické účinky
  • zlepšuje kvalitu všetkých spojivových tkanív, podporuje syntézu kolagénu, zlepšuje pružnosť cievnych stien
  • preventívne pôsobí proti artérioskleróze, znižuje riziko infarktu a mozgovej mŕtvice
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • dezinfikuje obličky a močové cesty, pôsobí diureticky, pomáha pri odbúravaní obličkových a močových kameňov, priaznivo pôsobí pri zápaloch prostaty a vylučovacieho ústrojenstva
  • dopĺňa vitamín C do organizmu

  Použitie:

  • znížená imunita, opakované infekcie, oslabenie organizmu
  • choroby z nachladnutia, chrípka, angína, zápaly nosohltana, priedušiek a pľúc
  • infekcia obličiek a močových ciest, obličkové a močové kamene
  • znížená kvalita spojivových tkanív (svaly, väzivo, chrupavka, kosti, zuby)
  • riziko artériosklerózy, infarktu a mozgovej mŕtvice
  • krvácavosť ďasien, krvácanie z nosa, zvýšená tvorba modrín a nadmerné menštruačné krvácanie
  • chudokrvnosť
  • alergia
  • únava a vyčerpanie organizmu
  • fajčenie
  • užívanie hormonálnej antikoncepcie

  Zloženie Flavocelu:

  Ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa): Je bohatým prírodným zdrojom vitamínu C, organických kyselín, polysacharidov, fytosterolov a flavonoidov. Extrakt z ibišteka má silný antibakteriálny efekt. Môže dokonca zastavovať aj rast baktérie spôsobujúcej tuberkulózu (Mycobacterium tuberculosis). Pôsobí proti horúčkam a kŕčovitým sťahom svalstva maternice a čriev, utišuje kašeľ a má mierne sedatívne účinky. Vo vyšších dávkach eliminuje črevné parazity a nežiadúce mikroorganizmy. Celkovo osviežuje organizmus, znižuje krvný tlak, zmierňuje opuchy a podporuje vylučovanie žlče. Rastlinné farbivá (flavonoidy) spolu s vitamínom c „vychytávajú“ voľné radikály, čím brzdia oxidačné procesy v bunke, ktoré vedú k jej starnutiu. Obsiahnuté fytosteroly znižujú hladinu cholesterolu v krvi, pomáhajú pri rozpade močových kameňov a rozpúšťajú artériosklerotické pláty v cievach. Vzhľadom na vysoký obsah ovocných kyselín má výťažok z ibišteka ľahko preháňavý a diuretický efekt. Priaznivo účinkuje proti zápalu močových ciest, močového mechúra, obličiek a prostaty. Posledné výskumy dokazujú ochranný vplyv na srdce a cievy.

  Flavonoidy: Patria do skupiny látok nazývaných polyfenoly, dávajú sa do súvislosti so znižovaním výskytu závažných chorôb (nádorové ochorenia, kardiovaskulárne choroby, diabetes a i.). Sú prakticky vo všetkých rastlinných bunkách a spravidla sprevádzajú vitamín C, pri ktorom plnia úlohu akéhosi osobného strážcu. Chránia ho nielen pred poškodením prostredníctvom oxidačných procesov, ale súčasne výrazne zvyšujú jeho schopnosť vstrebávania a účinnosť. Tieto dve látky sú názorným príkladom tzv. synergického pôsobenia, pretože ich spoločný účinok je mnohonásobne vyšší, než keby sa užívali každá zvlášť. Prírodné flavonoidy majú množstvo blahodárnych farmakologických vlastností, napríklad silné antivírusové, antioxidačné, antibakteriálne a protizápalové účinky. Pozitívne ovplyvňujú metabolizmus cholesterolu a tukov v organizme a znižujú riziko vzniku artériosklerózy, diabetes, infarktu a mozgovej mŕtvice. Niektoré štúdie navyše naznačujú, že príjem potravín obsahujúcich určité polyfenoly môže chrániť organizmus pred niektorými formami nádorov (predovšetkým rakoviny pľúc, tráviaceho traktu, rakoviny prsníka a sliznice maternice u žien a rakoviny prostaty u mužov)

  Vitamín C: Je dôležitým doplnkom stravy, pretože ľudské telo si ho nedokáže „vyrobiť“ samo. Vo Flavoceli je ľavotočivá (v prírode sa prirodzene vyskytujúca) forma vitamínu C s vysokou schopnosťou vstrebávania a priaznivým vplyvom na organizmus. Vitamín C sa zúčastňuje mnohých metabolických reakcií. Je nevyhnutný pre rast a regeneráciu zubov, ďasien, väziva, ciev a kostných buniek. Zvyšuje imunitu prostredníctvom stimulácie tvorby protilátok, pôsobí antioxidačne a umožňuje činnosť rôznych enzýmov v tele. Dokáže naviazať niektoré toxíny, čím obmedzuje ich negatívny dosah. Je potrebný aj pri hojení rán. Zlepšuje tvorbu hormónov nadobličiek a kolagénu, znižuje hladinu cholesterolu a pomáha pri vstrebávaní železa z potravy. Celkovo udržiava organizmus v dobrej kondícii. Pri chrípkových ochoreniach, v období rekonvalescencie a u fajčiarov sa vo všeobecnosti odporúča zvýšiť príjem vitamínu C. Nedostatok vitamínu C spôsobuje skorbut, anémiu a býva príčinou opuchov ďasien, slabosti, únavy a krvácania z nosa. Je výhodnejšie užívať vitamín C v niekoľkých menších dávkach, než ho konzumovať vo veľkom množstve naraz. Jeho nadbytok sa vylučuje močom bez využitia v organizme.

  Stévia sladká: Tropická rastlina používaná ako nekalorická náhrada cukru. Sladí na prírodnej báze, znižuje krvný tlak, reguluje činnosť pankreasu a pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi. Nemá vplyv na kazivosť zubov.

  Éterické oleje z eukalyptu, grepu, kardamómu, kopaivy a guajaka: Pridané éterické oleje obsahujú veľké množstvo látok stimulujúcich nervový systém. Svojím pôsobením môžu ovplyvniť emocionálne rozpoloženie jedinca a činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním. Éterické oleje pôsobia priamo alebo preventívne aj u samotných rastlín. Mnohé z účinných látok zaisťujú ochranu rastliny a jej povrchu proti škodcom, plesniam, baktériám, dokonca aj proti toxínom a chemickým látkam. Všetky silice majú antimikrobiálne účinky, niektoré majú navyše aj protiplesňové a imunomodulačné vlastnosti.

  Zloženie v 1 tablete:

  • Ibištek sudánsky (extrakt 4:1) 135 mg
  • Vitamín C (kyselina askorbová) 200 mg
  • Stévia sladká (extrakt) 26,6 mg
  • Zmes éterických olejov z eukalyptu, grepu, kardamómu, kopajvy a guajaka 1,35mg

  Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1-2 tablety denne. Deti od 3 do 12 rokov 1/2 tablety denne. Najlepšie pred jedlom.

  Flavocel neobsahuje cukor, takže je vhodný aj pre diabetikov! Po 3 týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

  Obsah balenia: 150 tabliet

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-25°C. Chráňte pred mrazom.

10 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...