Kategórie produktov

Odber noviniek

Grepofit 135 kapsúl Energy, extrakt z grepových jadierok, prírodné antibiotikum Zväčšiť

Grepofit 135 kapsúl Energy

Grp135k

Unikátna kombinácia extraktu z grapefruitových jadierok, echinacey, ibišteka sudánskeho a šalvie lekárskej na vírusové a bakteriálne infekcie ako sú chrípka, angína, nádcha, aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivizuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Poradí si aj s niektorými gynekologickými problémami, hlavne zápaly a výtoky. Pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Potláča plesne v organizme a na pokožke.

Viac detailov

19,60 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 19 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 19 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,95 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Grepofit 135 kapsúl Energy

  Grepofit 135 kapsúl Energy

  Unikátna kombinácia extraktu z grapefruitových jadierok, echinacey, ibišteka sudánskeho a šalvie lekárskej na vírusové a bakteriálne infekcie ako sú chrípka, angína, nádcha, aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivizuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Poradí si aj s niektorými gynekologickými problémami, hlavne zápaly a výtoky. Pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Potláča plesne v organizme a na pokožke.

  Názory zákazníkov

 • Grepofit je bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou najúčinnejších prírodných antivírusových látok - extrakt z grapefruitových jadierok, echinacey, ibišteka sudánskeho a silicu šalvie lekárskej. Tento unikátny prípravok má skvelé účinky pri vírusových a bakteriálnych infektoch ako sú chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Poradí si aj s niektorými gynekologickými problémami, najmä so zápalmi a výtokmi. Pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Potláča plesne v organizme a na pokožke. Oproti liečbe syntetickými antibiotikami pôsobí tento produkt bez vedľajších nežiadúcich účinkov. Antimikrobiálne pôsobenie je selektívne iba na patogénne mikroorganizmy, takže nežiadúce problematické účinky sa neobjavujú, nenarušuje bakteriálnu flóru prospešnú pre zdravie, ale naopak, pri normálnom dávkovaní brzdí, resp. zastavuje pôsobenie škodlivých črevných baktérií a súčasne neničí bifidobacily. Počet užitočných laktobacilov sa znižuje len bezvýznamne.

  Energetické pôsobenie Grepofitu podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: Ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy sleziny, pľúc, pečene, osrdcovníka a troch ohnísk (žiaričov).

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Zatiaľ čo účinné prírodné látky ovplyvňujú priamo orgány a pochody v tele, informačné zložky pôsobia prostredníctvom biorezonancie na samotnú príčinu ochorenia. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Význam užívania Grepofitu:

  • vírusové a bakteriálne infekcie ako sú chrípka, angína, nádcha
  • obzvlášť vhodný v akútnej fáze infekcie
  • utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia
  • gynekologické problémy, najmä zápaly a výtoky, kvasinkové infekcie
  • infekcie močových ciest, močového mechúra, prostaty
  • žalúdočné a črevné ťažkosti, vredy a zápaly žalúdočnej sliznice
  • je vhodný pri črevných infekciách (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída), hnačkách a plynatosti
  • potláča plesne v organizme a na pokožke

  Zloženie Grepofitu:

  Extrakt z grapefrutiových jadierok: V roku 1980 bola v jadierkach grapefruitu objavená látka s antibiotickým efektom. Táto základná substancia extraktu má silné účinky pri zabraňovaní rozmnožovania baktérií, vírusov a plesní. Spolu s ňou je základom úspechu výťažku z jadierok aj vysoký obsah bioflavonoidov. Prírodné flavonoidy uľahčujú trávenie, čistia organizmus, posilňujú celkovú odolnosť, pomáhajú predchádzať nachladnutiu, infekciám a zápalom, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú obranyschopnosť slizníc. Vyznačujú sa antioxidačnými vlastnosťami, vychytávajú voľné kyslíkové radikály, zvyšujú kvalitu cievnych stien a zabraňujú ich zvýšenej krehkosti, najmä kapilár. Zabraňujú zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín, čím efektívne pôsobia pri prevencii vzniku trombóz a infarktu myokardu. Mechanizmus pôsobenia je teda dvojitý, pričom obe zložky sa dopĺňajú a blahodarne pôsobia na organizmus. Extrakt z grapefruitových jadierok posilňuje imunitný systém a nenarúša bakteriálnu flóru, prospešnú pre zdravie. Naopak, pri normálnom dávkovaní brzdí, resp. zastavuje pôsobenie škodlivých črevných baktérií a súčasne neničí bifidobacily. Počet užitočných laktobacilov sa znižuje len bezvýznamne. To dokazuje, že oproti liečbe prostredníctvom syntetických antibiotík je antimikrobiálne pôsobenie selektívne iba na patogénne mikroorganizmy, takže nežiadúce problematické účinky sa neobjavujú.

  Za zvláštnu pozornosť stojí účinok grapefruitového extraktu proti plesniam. Práve plesne sú totiž podľa posledných výskumov spolupôvodcami mnohých závažných ochorení, ako je reumatizmus, artritída, dna, astma, alergia, gastritída, tuberkulóza a mnoho ďalších chorôb. Podľa mikrobiológov je až tretina populácie v západných krajinách zasiahnutá kvasinkou Candida albicans. Bioflavonoidy a kyselina askorbová z tohto extraktu zabraňujú plesniam pri ich rozmnožovaní.

  Echinacea purpurea: Má množstvo priaznivých účinkov, pri vonkajšej aplikácii hojí rôzne zranenia, ale oveľa významnejší vplyv má pri vnútornom užívaní. Podieľa sa na zvyšovaní nešpecifickej imunity organizmu tak, že aktivuje makrofágy, ktoré sú schopné pohltiť pôvodcu infekcie priamo v organizme. Súčasne podporuje produkciu interferónu, látky, ktorá okrem iného zabraňuje rozmnožovaniu vírusov v bunkách.

  Ibištek sudánsky: Jeho výťažok má vínovočervenú farbu a kyslú chuť, danú vysokým obsahom kyseliny askorbovej alebo vitamínu C. Celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Výťažky z ibišteka dezinfikujú močové cesty a obličky, prispievajú k rozpúšťaniu niektorých typov močových kamienkov, pôsobia diureticky a zmierňujú opuchy. Dezinfekčné antibiotické pôsobenie sa prejavuje voči všetkým bežne rozšíreným patogénnym bakteriálnym kmeňom a vo vyšších dávkach účinkuje aj proti parazitom. Rastlinné farbivá antokyany a flavonoidy spolu s vitamínom C vychytávajú voľné radikály, čím brzdia starnutie a poškodzovanie buniek. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a účinne znižuje horúčku.

  Šalvia lekárska: Silica zo šalvie vykazuje antivírusové, protizápalové, sťahujúce, baktericídne a dezinfekčné účinky. Jej pôsobenie je veľmi široké – znižuje potenie (najmä ak je vegetatívno-nervového pôvodu, ako napr. pri nočnom potení v klimaktériu alebo puberte), pôsobí protizápalovo, baktericídne, mierne močopudne, zvieravo, účinkuje proti hlístam, znižuje sekréciu žliaz vrátane vylučovania materského mlieka. Uplatňuje sa v gynekológii, a to najmä pri ťažkostiach na začiatku menštruácie alebo v prechode. Antibiotické účinky sa využívajú pri liečbe zápalov močových ciest, bolestí v krku, pri angíne, gynekologických zápaloch alebo pri zápaloch zažívacieho ústrojenstva. Zvonka sa dá použiť na zle sa hojace rany alebo ako kloktadlo pri zápale ústnej dutiny, angíne alebo krvácaní ďasien.

  Odporúčané dávkovanie: 2–2–1 kapsule denne, v akútnych prípadoch 1 kapsula každú hodinu (maximálne 9 kapsúl denne).

  Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zvýšte príjem tekutín.

  Obsah balenia: 135 kapsúl

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-20 °C. Chráňte pred mrazom.

10 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...