Kategórie produktov

Odber noviniek

Cytovital regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

Vhodný najmä na omladnutie pokožky, regeneráciu, na výživu a detoxikáciu buniek pokožky. Používa sa pri silnom poškodení kože (napr. jazvy, rany, odreniny, celulitída, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi a oparmi). Ďalej sa odporúča pri uzlinách v prsiach, počas klimaktéria a pri problémoch s hormonálnym systémom. Podporný pri vitiligu, sklerodermii, cukrovke a pri regenerácii tkanív u ožarovaných onkologických pacientov. Je vhodný na podporu činnosti vaječníkov pri neplodnosti a na podporu správnej činnosti štítnej žľazy. Aplikuje sa zvonka pri cystách a svrbivosti pokožky.

 

Viac detailov

16,80 €

 • 50ml
 • 250ml

Pridať do obľúbených

Skladom do 2 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 52 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 52 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,60 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Cytovital regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Cytovital regeneračný krém 50ml / 250ml Energy

  Vhodný najmä na omladnutie pokožky, regeneráciu, na výživu a detoxikáciu buniek pokožky. Používa sa pri silnom poškodení kože (napr. jazvy, rany, odreniny, celulitída, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi a oparmi). Ďalej sa odporúča pri uzlinách v prsiach, počas klimaktéria a pri problémoch s hormonálnym systémom. Podporný pri vitiligu, sklerodermii, cukrovke a pri regenerácii tkanív u ožarovaných onkologických pacientov. Je vhodný na podporu činnosti vaječníkov pri neplodnosti a na podporu správnej činnosti štítnej žľazy. Aplikuje sa zvonka pri cystách a svrbivosti pokožky.

   

  Názory zákazníkov

 • CYTOVITAL je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Je určený na výživu buniek pokožky a na jej silnú regeneráciu. Ak sa pozrieme, aké látky obsahuje, nenechá to nikoho na pochybách. Cytovital je zdrojom energie pre kožu a pravým prírodným omladzovadlom. Krém má celkový vplyv na hormonálny systém. Cytovital obsahuje 50 % termálnej vody žriedla Podhájska. Táto voda treťohorného mora má vysoký energetický potenciál. Obsahuje kyselinu kremičitú, boritú a množstvo minerálov prospešných pre výživu pokožky. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. V tejto vode sú vymacerované rastliny, ktoré sa vyznačujú omladzujúcimi účinkami na pokožku. Medzi ne patrí i jedna z najznámejších orchideí – vanilka pravá.

  Podľa nových poznatkov je koža niečo podobné ako hormonálna žľaza. Produkuje tri hormóny: kotropín, produkovaný tiež mozgovým príveskom, endorfín a ešte ďalší (melantropný) hormón, na ktorom záleží, ako budeme opálení. Čo dokáže regenerovať hormonálny systém, to dokáže i omladzovať. Aká je naša koža, záleží predovšetkým na správnej funkcii detoxikačných orgánov.

  Túžba vyzerať dobre a mlado je stará ako ľudstvo samo. Už faraóni v starom Egypte si nechávali implantovať jantárové doštičky pod kožu, pretože verili, že majú omladzovacie účinky. O niekoľko tisícročí neskôr vedci zistili u kyseliny jantárovej, ktorú jantár obsahuje, omladzujúce a regeneračné účinky na bunky. Na vynikajúcu schopnosť kyseliny jantárovej omladzovať a regenerovať bunky prišli i laboratóriá Energy Biotechnology.

  Kyselina jantárová je súčasťou každej bunky. Kvôli omladzovacím účinkom je pridávaná aj do ďalších krémov a prípravkov. Ako vidíme, mocní vládci faraóni zistili jej prednosti aj bez supemoderných laboratórií. Faraóni si jantár veľmi cenili, pretože honba za nesmrteľnosťou bola pre nich veľmi dôležitá.

  Z dôb faraónov je známe i používanie myrhy a kadidla ako skvelých balzamovacích a omladzovacích prostriedkov. Cytovital obsahuje i ďalšie dve živice - damar a dračiu krv. Majú silné antiseptické, protiplesňové a protizápalové účinky. Druhá z nich - dračia krv je známa najmä z Kanárskych ostrovov, kde z nej domorodí Guančovia vyrábali hojivé masti. Ide o červenú živicu z druhu Dračinec dračí (Draceana draco), tzv. dračího stromu. I keď sa týmto dracénam hovorí dračie stromy, ide o veľmi zvláštne byliny. Ich vetvy pripomínajú svojím vzhľadom dračie krky. Dračie stromy rastú veľmi pomaly, ale dožívajú sa vysokého veku. Rozvetvujú sa len raz za desať rokov a podľa tohto znaku možno odhadnúť aj ich vek. Najznámejší exemplár dračieho stromu z ostrova Tenerife je starý okolo tisíca rokov. Dračie stromy boli posvätné a do ich vydlabaných kmeňov sa pochovávali len členovia kráľovských rodín. Podľa výskumov možno účinky dračej krvi prirovnať k pôsobeniu Aloe vera. Má silný antioxidačný efekt a posilňuje činnosť imunitného systému a srdca.

  Ďalšou zaujímavou látkou je vínny ocot. Ide o prirodzený komplex AHA kyselín s regeneračným účinkom na pokožku. Obnovuje kyslosť povrchu, odstraňuje svrbenie a pôsobí proti plesniam. Nemožno nespomenúť výťažky z  rašeliny s  unikátnymi protizápalovými a antivírusovými účinkami, predovšetkým na vírusy herpes a cytomegalovírusy. Svetový výskum zistil pri výťažkoch z rašeliny tiež určitú protinádorovú aktivitu. Dokážu ochraňonať kožu pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane UV. Preto možno krém využiť preventívne na ochranu kože pri ožarovaní u onkologicky chorých alebo v soláriu. Naviac sú výťažky z rašeliny jedným z najsilnejších antioxidantov. Zo všetkých bioinformačných krémov Energy obsahuje Cytovital najväčšie množstvo tejto prírodnej látky.

  Ochranný vplyv proti rôznym druhom žiarenia majú aj energíny. Jedná sa o špeciálny druh polysacharidov vyvinutých laboratóriami Energy Biotechnology. Tieto celkom výnimočné imunostimulačné látky sa vyskytujú napríklad v niektorých hubách, ktoré sú známe svojimi protirakovinovými účinkami. Energíny majú silný regeneračný vplyv na pokožku.

  Komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií možno využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch s hormonálnym systémom, so srdcom, na regeneráciu a detoxikáciu buniek, pri silnom poškodení kože, napríklad jazvami, reznými ranami, odreninami, celulitídou, rôznym žiarením, ohňom, plesňami, zápalmi, oparmi, podporne tiež pri vitiligu, sklerodermii, cukrovke, pri zlej činnosti nadobličiek a pre onkologicky chorých pri ožarovaní na rýchlejšiu regeneráciu tkanív a pokožky. Odporúčame zvonku na cysty, pri svrbení pokožky a ako antioxidačnú ochranu proti voľným radikálom.

  Preparát je tiež vhodný na podporu činnosti vaječníkov pri neplodnosti a na podporu správnej činnosti štítnej žľazy. Pri odtučňovacej kúre ho súčasne s GYNEX-om aplikujeme zvonku na oblasť štítnej žľazy. Cytovital možno výborne využiť po vyčistení tváre na rýchle oživenie a omladenie unavenej pleti.

  Energetické pôsobenie Cytovitalu podľa princípov TČM - tradičnej čínskej medicíny: Cytovital ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu počatia, pľúc, srdca, žalúdka, sleziny a pankreasu, močového mechúra a dráhu troch žiaričov.

  Význam používania krému Cytovital:

  • regeneruje, hydratuje a omladzuje bunky pokožky, pôsobí proti vzniku vrások
  • je vhodný aj na ošetrenie pigmentových škvŕn, strií, vitiliga, akné, oparov, zápalu ústnych kútikov a drobných odrenín
  • ochraňuje proti účinku UV žiarenia a voľných radikálov
  • pomáha odstraňovať najrôznejšie kožné výrastky, podkožné cysty a lipomy
  • pôsobí proti vzniku celulitídy
  • je vhodný na ošetrenie všetkých hojacich sa rán (chrasty, odreniny ...), obmedzuje vznik jaziev
  • harmonizuje činnosť štítnej žľazy
  • harmonizuje systém žliaz s vnútornou sekréciou, pomáha upravovať nepravidelnú bolestivú menštruáciu
  • osvedčuje sa pri cystách vaječníkov, štítnej žľazy a v prsiach, pri maternicových myómoch a tiež pri liečbe kvasinkových pošvových infekcií, atrofického zápalu pošvového vchodu
  • zvyšuje pravdepodobnosť počatia, zlepšuje stav reprodukčných orgánov
  • má výrazné protirakovinové účinky, aplikáciou na ožarované miesta výrazne chráni kožu proti poškodeniu pri rádioterapii

   

  Použitie z hľadiska psychiky:

  • aplikácia na oblasti spánku, nad očami a medzi obočím podporuje výdrž pri práci (štúdium a tvorivé procesy), zvyšuje reálnosť odhadu (matematika, ekonómia)
  • pomáha zvyšovať istotu v zložitých životných situáciách
  • zvyšuje jasnozrivosť, nežnosť a empatiu, schopnosť vcítiť sa a pomáhať
  • posilňuje ženskú energiu

   

  Bylinné zloženie Cytovitalu:

  Vanilka pravá - obsahuje vanilín. Tobolky obsahujú enzymatické látky s regeneračným účinkom na kožu. Veľmi dobre pôsobí celkovo na hormonálny a centrálny nervový systém.

  Levanduľa lekárska - obsahuje látky, ktoré brzdia rast baktérií. Má omladzujúce účinky na bunky a značne urýchľuje regeneráciu poškodenej kože.

  Kokorík mnohokvetý - obsahuje saponíny, sliz a množstvo minerálnych látok. Celkovo pôsobí na hormonálny systém a dobre regeneruje poškodené zjazvené tkanivo.

  Sladkovka hladkoplodá - má vynikajúce protizápalové účinky, obsahuje fytohormóny. Má veľmi pozitívny vplyv na rôzne druhy ekzémov a vyrážok

  Fenikel obyčajný - uvoľňuje kŕče hladkého svalstva, zvyšuje vylučovanie mlieka, uvoľňuje hlieny, pôsobí proti vonkajším a vnútorným parazitom. Zvonku ho možno použiť pri rôznych očných zápaloch.

  Pupečník asijský - zmierňuje napätie a má veľký vplyv na psychiku. Spomaľuje starnutie, posilňuje obličky a centrum reči. Regeneruje bunky a pomáha pri rôznych ochoreniach kože, pri nepravidelnej menštruácii a cukrovke.

  Fagara - má antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Dodáva energiu a má výrazný vplyv na hormonálny a nervový systém, krv, pečeň, pankreas a pľúca. Po všetkých stránkach veľmi pozitívne ovplyvňuje kvalitu pokožky.

  Ďumbier lekársky - obsahuje silicu, fosfor, má silné antibakteriálne účinky. Dodáva energiu a zlepšuje periférne prekrvenie.

  Bedrovník aníz - dobre ovplyvňuje činnosť pľúc, zlepšuje elasticitu pokožky, pôsobí baktériostaticky a má vplyv na hormonálny systém.

  Muira puama - je známe indiánske afrodiziakum. Dodáva energiu, tonizuje organizmus, regeneruje bunky a má pozitívny vplyv na pankreas, CNS a obličky. Spomaľuje starnutie.

  Leuzea žltkastá - ochraňuje pečeň, regeneruje a detoxikuje bunky. Má pozitívny vplyv pri liečbe kožných ochorení.

  Pyštek obyčajný - má protiplesňové účinky a veľmi kladný efekt na kožné problémy. Obsahuje kyselinu jantárovú a regeneruje bunky.

  Šišiak bajkalský - tonizuje organizmus a má väčšie ochranné účinky na pečeň než pestrec mariánsky. Obsahuje steroidné saponíny a organické kyseliny. Má kladný vplyv na CNS a lieči alergie.

  Dračinec dračí (Draceana draco) - obsahuje živicu nazývanú dračia krv, ktorá má podobné účinky ako Aloe vera. Ide o posvätnú rastlinu domorodcov (Guančov), pôsobiacu veľmi dobre protizápalovo. Má celkovo kladný vplyv na regeneráciu silno narušenej pokožky.

  Cytovital ďalej obsahuje rastlinné živice, ako napríklad kadidlo, myrhu, damaru, ktoré sú známe svojimi regeneračnými, protizápalovými a protiplesňovými účinkami, tiež kyselinu jantárovú a špeciálne druhy biologických výťažkov ako je vermezín a helixín. Prítomné sú tiež vitamíny A, E, lecitín, vysoko biologicky aktívne energíny, rastlinné oleje (konopný, podzemnicový, makový, ľanový, sezamový, ricínový), silice (jantárová, gerániová, ďumbierová, kardamomová, levanduľová, tujová, afrikánová), výťažky z rašeliny a bioinformácie z nerastov (olivínu, antimonitu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

  Objem:

  50 ml

  Hlavné miesta aplikácie krému Cytovital

  Zóny pre aplikáciu Cytovitalu - horná pera, spodná časť hrudnej chrbtice, vnútorná oblasť pod obočím, brada, zátylok, ohryzok (oblasť štítnej žľazy), oblasť dekoltu.

  Hlavné miesta aplikácie krému Cytovital Energy

  Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Je ľahko rozotierateľný a zmývateľný vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.

  Pri vážnych zdravotných problémoch sa vždy poraďte s lekárom. Na presné určenie je možné použiť prístroje pracujúce na princípe EAV alebo iné metódy.

  Odporúčame kombináciu s prípravkami GYNEX, KOROLEN a STIMARAL spoločnosti Energy.

 • Forma krém
  Obsah 50ml / 250ml

4 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...