Kategórie produktov

Odber noviniek

Caralotion prírodné telové mlieko 200ml Energy Zväčšiť

Caralotion telové mlieko 200ml Energy

CARA200EN

14,30 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 48 hodín

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 14 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 14 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,70 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Caralotion telové mlieko 200ml Energy

  Caralotion telové mlieko 200ml Energy

  Názory zákazníkov

 • Foto produktu dočasne neaktuálne, nakoľko výrobca zmenil grafický dizajn balenia. Čoskoro zaktualizujeme v eshope.

  Caralotion telové mlieko Energy je bioinformačný hydratačný prípravok s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a rozotiera. Mlieko jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, dosiahneme tak optimálne pôsobenie bioaktívnych látok. Zloženie telového mlieka Caralotion je predovšetkým z bylín, ktoré majú priaznivé účinky na pokožku.

  Komplex viac než šesťdesiatich minerálov a stopových prvkov. Caralotion obsahuje prirodzenú paletu minerálov a solí z treťohornej morskej vody žriedla Podhájska, ktoré pokožku prehrievajú, vyživujú a chránia. Termálna voda má vysoký energetický potenciál a mimoriadnu skladbu s priaznivým pôsobením na bunky pokožky. Ovplyvňuje celý rad kožných problémov.

  Ľudská koža je jedným z najdôležitejších telesných orgánov, navyše je aj významným zmyslovám orgánom. Jej funkcia teda nespočíva iba k vonkajšej ochrane. K základným úlohám kože patria tieto funkcie:

  • obranná (chráni pred poranením, prenikaním mikróbov, vysušením, stratami tekutiny)
  • metabolická (výmena kyslíka, vylučovanie odpadových produktov, vstrebávanie látok z okolia)
  • regulačná (regulácia tepelného hospodárstva, regulácia tekutín)
  • zmyslová (citlivosť na dotyk, teplo, bolesť, tlak či svrbenie)

  Stále častejším javom je sklon k citlivej suchej pokožke. Na vine je znečistenie životného prostredia, nadmiera UV žiarenia, poveternostné vplyvy, výživa a tiež neustále pôsobenie chemických látok. Telové mlieko Caralotion je koncipované pre zrelú a citlivú pokožku, ktorá často trpí nedostatočnou funkciou mazových žliaz a je citlivejšia k týmto agresívnym vonkajším vplyvom. Pokožka sa stáva hrubou, dehydrovanou a jej lamelárna štruktúra lipidov je dezorganizovaná. Výsledkom môže byť jej pnutie, začervenanie, tvorba šupín, až bolestivé praskanie. Caralotion svojím pôsobením pokožku chráni a regeneruje, pomáha obnoviť jej čistiacu funkciu. Účinné látky prenikajú aj do hlbších vrstiev kože, kde môžu efektívne pôsobiť na bunkové štruktúry. Caralotion má ľahkú, dobre sa vstrebávajúcu textúru. Obsiahnuté éterické oleje mu dodávajú príjemnú vôňu.

  Telové mlieko Caralotion je vhodným doplnkom ku krému Protektin - pomáha pokožke obnoviť jej čistiacu fuknciu. Účinné látky sú pomocou nanosfér dopravené i do hlbších vrstiev kože, kde sa môžu pomaly uvolňovať a efektívne pôsobiť na bunkové štruktúry.

  Energetické pôsobenie tel. mlieka Caralotion podľa princípov tradičnej čínskej medicíny: telové mlieko harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny a pankreasu.

  Pôsobenie produktu Caralotion:

  • hydratuje, regeneruje, vyživuje a chráni pleť
  • výborne sa vstrebáva a nezanecháva pleť mastnú
  • je zamerané špeciálne na citlivú pokožku
  • spevňuje a vypína pokožku celého tela
  • má silné antioxidačné a protizápalové účinky
  • obnovuje prirodzenú čistiacu schopnosť kože
  • pôsobí proti svrbivým vyrážkam, atopickým ekzémom, lupienke a akné
  • upokojuje podráždenú pokožku, je ideálne na ošetrenie hrubej šupinatej praskajúcej kože
  • chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia

  Zloženie Caralotion prírodného telového mlieka:

  Pyštek obyčajný: obsahuje kyselinu mravčiu, jablčnú a octovú, hojí hnisavé rany.

  Bôľhoj lekársky: obsiahnuté flavonoidy pôsobia priaznivo na zle sa hojace rany, preležaniny, spáleniny a kožné zápaly.

  Fialka trojfarebná: pre obsah rutínu a ďalších flavonoidov je účinná pri ekzémoch a alergických vyrážkach.

  Kostihoj lekársky: obsahuje alantoín, ktorý prispieva k regenerácii poškodených tkanív a urýchľuje hojenie.

  Sofora japonská: má výrazný účinok pri liečbe psoriázy a alergií.

  Sedmokráska obyčajná: flavonoidy, saponíny, sliz a organické kyseliny majú výrazný efekt najmä v prípadoch lišaje, vyrážok, lupienky a akné.

  Alaptid: ide o originálnu československú patentovanú zlúčeninu polypeptidu so schopnosťou niekoľkonásobne viazať na seba vodu a regenerovať bunky. Vzhľadom na obsah vápnika, rastlinných látok a minerálnych solí sa táto vlastnosť zosilňuje.

  Kyselina azealová: vykazuje protirakovinové účinky a má hojivý efekt. Komplex rastlinných olejov s ceramidmi. Za studena lisované oleje si zachovávajú svoje prirodzené vyživovacie vlastnosti a celkovo majú veľmi pozitívny vplyv na štruktúru kože. Sú tu zastúpené oleje z konope, maku, ľanu a sóje.

  Kyselina jantárová: má silný regeneračný účinok na bunky. Už v starom Egypte si nechávali faraóni zašívať pod kožu jantárové doštičky, pretože verili v ich omladzujúci efekt. Moderný výskum dokázal, že kyselina jantárová má tieto vlastnosti.

  Vermesin a helixin, bioaktívne látky z kalifornských dážďoviek a kaviárového slimáka: priaznivo ovplyvňujú hormonálnu činnosť kože, jej výživu, prekrvenie a regeneráciu.

  Vitamínový komplex A,C,E:  antioxidačné účinky substancií obsiahnutých v Caralotion sa navzájom dopĺňajú a pôsobia proti predčasnému starnutiu pleti. Celkom mimoriadne reagujú proti oxidácii buniek prostredníctvom voľných radikálov špeciálne rastlinné látky, minerály a vitamíny A, C, E. Eliminujú negatívny dopad nadmerného množstva slnečného žiarenia, pomáhajú kolagénovým vláknam v pokožke udržiavať elasticitu. Vitamíny sú v produkte v maximálne účinných formách, v tzv. esteroch.

  Použitie telového mlieka:

  Mlieko jemne vmasírujeme do pokožky, najlepšie po kúpeli, dosiahneme tak optimálne pôsobenie bioaktívnych látok.

   

  Objem balenia:

  200 ml

3 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...