Kategórie produktov

Odber noviniek

Probiosan 90 kapsúl Energy, probiotiká s Chlorellou Zväčšiť

Probiosan 90 kapsúl Energy

Prob90e

Originálna kombinácia zelenej riasy chlorela pyrenoidosa, inulínu a probiotické kultúry Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium. Probiosan blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, črevá a ich funkciu, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie, na stimuláciu rastu prospešných baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách a na podporu normálnej peristaltiky. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo hnačku.

 

Viac detailov

15,30 €

Pridať do obľúbených

Skladom / DMT 1.6.2023

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 15 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 15 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,75 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Probiosan 90 kapsúl Energy

  Probiosan 90 kapsúl Energy

  Originálna kombinácia zelenej riasy chlorela pyrenoidosa, inulínu a probiotické kultúry Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium. Probiosan blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, črevá a ich funkciu, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie, na stimuláciu rastu prospešných baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách a na podporu normálnej peristaltiky. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo hnačku.

   

  Názory zákazníkov

 • Foto produktu dočasne neaktuálne, nakoľko výrobca zmenil grafický dizajn balenia. Čoskoro zaktualizujeme v eshope.

  Probiosan je bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenedoisa obohatenú o inulín a účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium. Tento prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie a pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo aj po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Obmedzuje patogénne baktérie spôsobujúce zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku. Má silné detoxikačné účinky a je účinný pri vzdorovaní alergiám a únave.

  Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvoláva sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

  Význam a použitie Probiosanu

  • zlepšuje funkciu čriev, regeneruje črevnú mikroflóru (napr. po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo pri užívaní hormonálnej antikoncepcie)
  • obmedzuje množenie patogénnych baktérií, ktoré spôsobujú zápaly čriev, zápchu alebo hnačku
  • podporuje normálnu črevnú peristaltiku a pravidelné vyprázdňovanie
  • detoxikuje organizmus a zlepšuje funkciu imunitného systému
  • má priaznivý efekt u osôb s neznášanlivosťou laktózy
  • zmierňuje alergie, chronické únavové stavy a preventívne pôsobí proti vzniku nádorových buniek v črevách
  • je vhodný ako výživový doplnok pri diétach, v období rastu, pri zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaži a pri vegetariánskej strave

  Zloženie Probiosanu:

  Probiotický komplex -- obsahuje pol miliardy živých baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v pomere 1:1. Táto dávka zaisťuje účinnú kolonizáciu črevného traktu a zlepšuje schopnosť vstrebávania živín, vitamínov a minerálnych látok v čreve. Enterococcus faecium vytvára v črevách prostredie nepriaznivé pre pôvodcov črevných ochorení, bráni ich rozmnožovaniu a pomáha zníženiu rizika vzniku hnačky a iných črevných ťažkostí, ako je nadúvanie alebo pocit plnosti. Vyznačuje sa schopnosťou priľnúť k črevnej stene a zabudovať sa do kolónií užitočných črevných baktérií, čím bráni úniku baktérií z čreva a pomáha obnoviť rovnováhu v črevnej mikroflóre.

  Chlorella pyrenoidosa - je mikroskopická smaragdovozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím tvarom a veľkosťou pripomína červenú krvinku. Je pravdepodobné, že Chlorella je jedným z najstarších organizmov žijúcich na Zemi. Jej vek sa odhaduje na 2,5–3 miliardy rokov a je možné, že práve táto riasa vyvinula mechanizmus fotosyntézy, bez ktorého by neexistoval život. Vďaka vysokému obsahu hodnotných výživových látok sa môže Chlorella považovať za plnohodnotnú potravinu, a preto sa často nazýva aj koncentrovanou zeleninou.

  Obsahuje biologicky viazané vitamíny (B, C a E), minerály (fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo, mangán a zinok), stopové prvky, aminokyseliny, vlákniny a chlorofyl. Priaznivo stimuluje imunitný systém, znižuje cholesterol v krvi a v pečeni, zlepšuje funkciu čriev a črevné vylučovanie.

  Pri podávaní chlorelly bol vypozorovaný mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív a podporu delenia a rastu buniek. Vďaka tomu pomáha pri liečbe chronických zápalov, ekzémov, popálenín a zle sa hojacich rán. Užitočná je aj pri regenerovaní organizmu vystaveného dlhotrvajúcemu stresu, po akomkoľvek operatívnom zákroku alebo vystavení žiareniu. Za tieto vlastnosti vďačí riasa látke CGF (Chlorella rastový faktor), považovanej za najúčinnejšiu zložku chlorelly. Zo všetkých druhov rias patriacich do rodu Chlorella má práve Chlorella pyrenoidosa najvyšší obsah rastového faktoru (až 14 %). Chlorella je súčasne bohatým zdrojom množstva dôležitých vitamínov a minerálnych látok.

  Inulín - funguje ako nosič účinných látok, zdroj živín a správca prostredia pre probiotický komplex. Okrem iného pomáha predchádzať infekčným hnačkám a pomáha odolnosti nášho tela voči banálnym a nebezpečným infekciám. Má aj priaznivé účinky na metabolizmus cukrov a je vhodný pri cukrovke. Naše črevo chráni aj pred zápalovým, a dokonca nádorovým ochorením.

  Zloženie v 1 kapsule (376 mg)

  • Chlorella pyrenoidosa 250 mg
  • inulín 40 mg
  • Probiotický komplex - mliečne baktérie Lactobacilus acidophilus 50% a Enterococcus faecium 50% (spolu 500 000 000 jednotiek) 10 mg
  • želatína

  Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

  Obsah balenia: 90 kapsúl

  UPOZORNENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote maximálne 20°C, kvôli dlhšej životnosti probiotického komplexu odporúčame uschovať prípravok v chladničke.

9 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...