Kategórie produktov

Odber noviniek

BIO Kakaové maslo dukátiky 250g Green Origins

Kmd25go

8,50 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 8 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 8 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,40 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Kakaové maslo dukátiky 250g Green Origins

  BIO Kakaové maslo dukátiky 250g Green Origins

  Názory zákazníkov

 • Kakaové maslo je prírodný tuk extrahovaný z kakaových bôbov. Má jemnú čokoládovú arómu, používa sa ako prísada pri výrobe čokolády a čoraz viac aj v kozmetických výrobkoch. Kakaové bôby pochádzajúce z Južnej Ameriky sa fermentujú, aby sa zvýšila ich bohatá chuť. Bôby sa potom rozdrvia a pomelú na pastu, ktorá sa potom lisuje aby sa extrahovalo kakaové maslo.

  Bio certifikácia the Soil Association

  Kakaové maslo pochádzaujúce z ekologicky pestovaných kakaových bôbov je certifikované prísnou, medzinárodne uznávanou britskou autoritou Soil Association. Významnou úlohou certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky výrobky predávané ako BIO spĺňali prísne ekologické podmienky. Táto certifikácia, ekologický audit garantuje, že pri celom výrobnom procese sa dbá na dodržiavanie princípov čistej organickej produkcie - pôvod, pestovanie, spracovanie, export a balenie. Riadi sa britským ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka DEFRA (Department for Environment, Food & Rural Affairs). Všetky BIO certifikované výrobky vo Veľkej Británii majú na obale vyznačený kód GB-ORG-XX (kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal). Soil Association certifikačný kód je GB-ORG-05.

  Logo Green Origins

  Kliknutím na logo uvidíte viac produktov Green Origins. Produkty sú bez GMO, umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

  Použitie: do krémov, rôznych dezertov, čokolád, koktejlov, zmrzlín a pečenia. Odporúča sa používať aj na pokožku po každom sprchovaní, aj ako masážny olej.

  Obsah: 250g kakaového masla (tuku) vo forme dukátikov, získaného lisovaním nepražených kakaových bôbov z kakaovníka (lat. Theobroma cacao) z ekologického pestovania. 100% jednozložkový produkt v BIO/organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov, vegánov a vitariánov.

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 896 kcal / 3685 kJ, bielkoviny 0.2g, sacharidy 0g (z toho cukry 0g), tuky 100g (z toho nasýtené 61g, mono-nenasýtené 31g, polynenasýtené 3g), vláknina 0g, soľ 0g.

  Krajina pôvodu: Južná Amerika

  Bio certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

  EU certifikáciathe Soil Association certifikáciathe Vegan Society certifikácia

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma dukátiky
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  RAW áno
  Obsah 250 g
  Krajina pôvodu Južná Amerika

5 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...