Kategórie produktov

Odber noviniek

Cukríky s MGO 400+ Manuka medom a BIO30 propolisom 100g Manuka Health New Zealand Zväčšiť

Cukríky s Manuka medom MGO 400+ a propolisom BIO30 Manuka Health NZ

CMP100NZ

11,00 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,55 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Cukríky s Manuka medom MGO 400+ a propolisom BIO30 Manuka Health NZ

  Cukríky s Manuka medom MGO 400+ a propolisom BIO30 Manuka Health NZ

  Názory zákazníkov

 • Medovo propolisové cukríky so 100% prírodným zložením obsahujú kombináciu vysoko kvalitného novozélandského medu Manuka s ceritifikáciou MGO 400+ a extraktu z propolisu BIO30. Manuka med s označením MGO 400+ garantuje a vyjadruje vysoký obsah účinnej látky methylglyoxal (400mg/kg), ktorá ako potvrdili nemeckí vedci stojí za výnimočnosťou a unikátnou antibakteriálnou silou pravého Manuka medu. Propolis je prírodná látka, ktorú získavajú včely zo živíc a silíc (stromov/kríkov), ktorú okrem utesnenia otvorov používajú na sterilizáciu a ochranu úľu proti infekciám. Novozélandský propolis s certifikáciou BIO30 obsahuje vysokú hladinu bioflavonoidov (min. 30mg/g) a CAPE (Caffeic acid phenethyl ester). Cukríky majú vďaka obsahu propolisu trošku horkejšiu chuť a sú dobrým pomocníkom pri zapálenom hrdle alebo chrípke.

  Zloženie: trstinový cukor, glukózový sirup, MGO 400+ Manuka med (4.5%), voda, extrakt z BIO30 novozélandského propolisu (2%), prírodný citrónový olej, vitamín C. 100% prírodné zloženie bez obsahu umelých farbív a konzervantov.

  Obsah balenia: 100g (20 cukríkov, samostatne zabalených). Odporúčame užívať max. do 10 cukríkov denne. Cukrík nechajte rozpustiť v ústach, nechrúmajte.

  UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 1 roka. Pre nebezpečenstvo vdýchnutia zvážte použitie aj pri starších deťoch. Propolis môže spôsobiť alergické reakcie.

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte pri teplote do 30 °C a mimo dosahu malých detí.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Forma cukríky
  Obsah 20 cukríkov
  Krajina pôvodu Nový Zéland

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...