Kategórie produktov

Odber noviniek

BIO Matcha ceremonial prášok 80g Green Origins

Mtc80go

23,90 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,15 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Matcha ceremonial prášok 80g Green Origins

  BIO Matcha ceremonial prášok 80g Green Origins

  Názory zákazníkov

 • Zelený čaj matcha hrá v tradičných japonských čajových obradoch kľúčovú úlohu. Matcha ceremonial od Green Origins sa pestuje v Japonsku rodinou Nakai, ktorá pestuje matchu už 7 generácií, výrábajú najkvalitnejšiu triedu kvality ceremonial. Matcha obsahuje prírodné flavonoidy, prášok má jedinečnú a výraznú chuť.

  Bio certifikácia the Soil Association

  Ekologicky pestovaný čaj matcha je certifikovaný prísnou, medzinárodne uznávanou britskou autoritou Soil Association. Významnou úlohou certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky výrobky predávané ako BIO spĺňali prísne ekologické podmienky. Táto certifikácia, ekologický audit garantuje, že pri celom výrobnom procese sa dbá na dodržiavanie princípov čistej organickej produkcie - pôvod, pestovanie, spracovanie, export a balenie. Riadi sa britským ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka DEFRA (Department for Environment, Food & Rural Affairs). Všetky BIO certifikované výrobky vo Veľkej Británii majú na obale vyznačený kód GB-ORG-XX (kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal). Soil Association certifikačný kód je GB-ORG-05.

  Logo Green Origins

  Kliknutím na logo uvidíte viac produktov Green Origins. Produkty sú bez GMO, umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

  Odporúčané dávkovanie: 2 gramy (1 čaj. lyžička) denne v pohári vody, prípadne do smoothies, RAW dezertov, hotovej polievky a podobne.

  Obsah: 80g sušených mletých lístkov čajovníka čínskeho (Camellia sinensis) z ekologického hospodárstva Japonska, trieda kvality ceremonial. 100% jednozložkový produkt v BIO/organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 329 kcal / 1375 kJ, bielkoviny 29g, sacharidy 28g (z toho cukry 2.3g), tuky 4.7g (z toho nasýtené 1g), vláknina 30g, soľ <0.03g, vitamín A 1500mcg, vitamín B9 (kyselina listová) 100mcg, železo 6.6mg.

  Krajina pôvodu: Japonsko

  Bio certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

  EU certifikáciathe Soil Association certifikáciathe Vegan Society certifikácia

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma prášok
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Obsah 80 g
  Krajina pôvodu Japonsko

1 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...