Kategórie produktov

Odber noviniek

Znížená cena BIO Chlorella a Spirulina tabletky 300 x 500mg Rainforest Foods Zväčšiť

BIO Chlorella a Spirulina tabletky 300 x 500mg Rainforest Foods

Chs300r

Chlorella a Spirulina prášky v rovnakom pomere stlačené do tabletiek, bez prídavných látok. Obe riasy Chlorella aj Spirulina sú vynikajúcim zdrojom rastlinných bielkovín s obsahom všetkych esenciálnych aminokyselín, predstavujú kompletný zdroj bielkovín. Poskytujú široké spektrum vitamínov, minerálov a enzýmov podporujúcich zdravú črevnú mikroflóru. Spoločne podporujú zdravý imunitný systém.

 

Viac detailov

13,56 €

-20%

16,95 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 31.12.2022, posledný 1 ks

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,65 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Chlorella a Spirulina tabletky 300 x 500mg Rainforest Foods

  BIO Chlorella a Spirulina tabletky 300 x 500mg Rainforest Foods

  Chlorella a Spirulina prášky v rovnakom pomere stlačené do tabletiek, bez prídavných látok. Obe riasy Chlorella aj Spirulina sú vynikajúcim zdrojom rastlinných bielkovín s obsahom všetkych esenciálnych aminokyselín, predstavujú kompletný zdroj bielkovín. Poskytujú široké spektrum vitamínov, minerálov a enzýmov podporujúcich zdravú črevnú mikroflóru. Spoločne podporujú zdravý imunitný systém.

   

  Názory zákazníkov

 • Foto produktu dočasne neaktuálne, nakoľko výrobca zmenil grafický dizajn etikety. Čoskoro zaktualizujeme v eshope.

  Chlorella so Spirulinou sú druhy rias, obe patria medzi najkomplexnejšie „superpotraviny“ na svete. Sú vynikajúcim zdrojom ľahko vstrebateľných rastlinných bielkovín, sacharidov a poskytujú široké spektrum vitamínov, minerálov a enzýmov podporujúcich zdravú črevnú mikroflóru. Chlorella je považovaná za významnú podporu detoxikácie, zatiaľ čo Spirulina má obrovský obsah antioxidantov. Spoločne podporujú zdravý imunitný systém, pomáhajú normalizovať hladinu krvného cukru a zachovať zdravú svalovú a kostnú štruktúru tela. Veľa ľudí dopĺňa svoj jedálny lístok chlorellou a spirulinou, a preto sa spojili obe, prakticky do jednej tablety.

  Obe riasy sú dobre známe ako silné detoxikačné prvky. Sú tiež považované za veľmi užitočné všeobecné potravinové doplnky, ktoré poskytujú širokú podporu zdravej výživy. Sú oprávnene populárne medzi ľuďmi s aktívnym životným štýlom, a to vďaka vysokému obsahu rastlinných bielkovín, ktoré sa ľahko vstrebávajú a pomáhajú budovať, opravovať a udržiavať svalové tkanivo. Chlorella má tiež prvok známy ako Chlorella rastový faktor (CGF) - imunitný systém stimulátor, ktorý upevní našu prirodzenú obranyschopnosť proti chorobám a urýchľuje hojenie poškodeného tkaniva.

  Chlorella a Spirulina spolu obsahujú značný arzenál vitamínov. Vitamín A je dôležitý pre zdravú sietnicu oka a je kľúčový pre správne reprodukčné funkcie u cicavcov. Vitamín C pomáha liečiť rany a regulovať krvný obeh, ale je tiež výborný antioxidant, pomáha v ochrane pred a v rekonvalescencii zo srdcových ochorení, rakoviny, artritídy a predčasnému starnutiu. Vitamín E je antioxidant dôležitý v prevencii ochorení, pomáha hojiť rany, zatiaľ čo vitamín K hrá dôležitú úlohu v zdraví krvi, srdca a kostí. Vitamín B9 (kyselina listová) je tiež veľmi dôležitý, je zásadný pre ženy pred a počas tehotenstva. Tieto potraviny obsahujú komplex vitamínov B, ktoré podporujú správnu funkciu nervového systému a svalov, získavanie energie zo sacharidov a tvorbu zdravých červených krviniek, absorbciu aminokyselín a chemických látok zúčastnených na fungovaní mozgu, a v prípade B12 podporujú takmer každý telesný proces.

  Certifikácia Bio kvality

  Organicky pestované riasy Chlorella a Spirulina Rainforest Foods sú certifikované prísnou, medzinárodne uznávanou britskou autoritou Soil Association. Významnou úlohou certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky výrobky predávané ako BIO spĺňali prísne ekologické podmienky. Táto certifikácia, ekologický audit garantuje, že pri celom výrobnom procese sa dbá na dodržiavanie princípov čistej organickej produkcie - pôvod, pestovanie, spracovanie, export a balenie. Riadi sa britským ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka DEFRA (Department for Environment, Food & Rural Affairs). Všetky BIO certifikované výrobky vo Veľkej Británii majú na obale vyznačený kód GB-ORG-XX (kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal). Soil Association certifikačný kód je GB-ORG-05.

  Spolupráca s charitou Rainforest Concern

  Rainforest Foods spolupracuje s organizáciou Rainforest Concern (charita č. 1028947) za účelom zachovania ohrozených lesov, ochrany ohrozených biotopov, voľne žijúcich živočíchov a domorodých obyvateľov. Za každé predané balenie, Rainforest Foods bude financovať nákup jedného metra štvorcového oblačného lesa v Ekvádore. Bližšie informácie na adrese www.rainforestconcern.org

  Logo Rainforest Foods

  Kliknutím na logo zobrazíte viac produktov Rainforest Foods. Produkty sú bez GMO, umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

  Odporúčané dávkovanie: 6 až 10 tabliet denne, zapiť pohárom vody. Užívať v ideálnom prípade 30 minút pred jedlom.

  Obsah balenia: 150g sušenej mletej riasy Chlorella vulgaris a Spirulina (Arthrospira platensis) v rovnakom pomere 1:1, stlačené do formy tabliet (300 tabliet, 1 tbl = 500mg). Chlorella pred sušením a mletím prešla sprejovým procesom za účelom narušenia pevnej celulózovej bunečnej steny pre lepšie vstrebávanie, využiteľnosť v našom organizme. 100% dvojzložkový produkt v BIO/organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov. Produkt je certifikovaný združením vegánov - the Vegan Society. Informácia pre alergikov: obsahuje prirodzene sa vyskytujúce siričitany.

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 402 kcal / 1686 kJ, bielkoviny 59.1g, sacharidy 5.2g (z toho cukry 1.2g), tuky 13.4g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0.95g), vláknina 12.1g, sodík 50mg, vitamín A 71.5mg, vitamín B2 1.3mg, vit. B3 17.6, vit. B12 60mcg, vit. D 303mcg, vit. E 17.3mg, železo 113.3mg, mangán 4.6mg, fosfor 1076mg, jód 1399mcg, chlorofyl 1866mg, chlorella rastový faktor (CGF) 1266mg, fykocyanín 6399mg.

  Krajina pôvodu: Čína - ostrov v Juhočínskom mori

  Bio certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

  EU certifikáciathe Soil Association certifikáciathe Vegan Society certifikácia

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy, ľudia so zo závažnými chorobami (napr. kardiovaskulárne choroby, pacienti po transplantácii) sa o užívaní produktu poraďte s lekárom. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma tabletky
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Obsah 300 x 500 mg
  Denná dávka - 6 - 10 tabliet
  Krajina pôvodu Čína

3 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...