Kategórie produktov

Odber noviniek

Chlorofil DuoLife 750 ml

Ch75dL

Tekutý výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov z chlorelly, zeleného jačmeňa a lucerny, s pridaním chlorofylínu a mätového oleja. Určený pre všetkých, ktorí sa starajú o dobrú kondíciu a mladý vzhľad. Synergická zmes rastlinných extraktov na podporu fungovania imunitného systému, činnosť tráviaceho traktu, srdca a ciev, črevnej mikroflóry, na podporu fyzického a duševného zdravia.

 

Viac detailov

35,60 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 2.11.2024, posledný 1 kus

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 35 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 35 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,75 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Chlorofil DuoLife 750 ml

  Chlorofil DuoLife 750 ml

  Tekutý výživový doplnok s obsahom rastlinných extraktov z chlorelly, zeleného jačmeňa a lucerny, s pridaním chlorofylínu a mätového oleja. Určený pre všetkých, ktorí sa starajú o dobrú kondíciu a mladý vzhľad. Synergická zmes rastlinných extraktov na podporu fungovania imunitného systému, činnosť tráviaceho traktu, srdca a ciev, črevnej mikroflóry, na podporu fyzického a duševného zdravia.

   

  Názory zákazníkov

 • DuoLife Chlorofil obsahuje prospešné rastlinné extrakty z chlorely, zeleného jačmeňa a lucerny. Pridanie mätového oleja a chlorofylínu na synergickom základe podporuje zdravotné účinky rastlinných extraktov. Chlorofylín je derivát chlorofylu, zeleného farbiva rastlín, ktorý im umožňuje vykonávať proces fotosyntézy. Jeho štruktúra je podobná nielen chlorofylu, ale aj molekule hemu - zložke hemoglobínu nachádzajúcej sa v červených krvinkách, ktorá transportuje kyslík.

  Chlorofylín má podobné zdraviu prospešné vlastnosti ako chlorofyl, navyše sa vyznačuje lepšou stabilitou a rozpustnosťou vo vode ako pôvodná zlúčenina. Je cenným antioxidantom, chráni bunky pred oxidačným stresom a predčasným starnutím, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a procesy detoxikácie organizmu. Má schopnosť viazať karcinogény, pomáha tiež chrániť organizmus pred infekciami. Mätový olej je nápomocný pri bakteriálnych, vírusových a plesňových infekciách. Má antioxidačné vlastnosti, prispieva tiež k správnemu fungovaniu žalúdka, čriev, pomáha pri žalúdočných problémoch, nevoľnostiach a kŕčoch.

  V období intenzívnej práce – fyzickej a duševnej námahy, organizmus funguje na zvýšených otáčkach a zvyšuje sa jeho dopyt po živinách. V dôsledku vystavenia sa chronickému stresu môže byť oslabený imunitný systém, čo ovplyvňuje krvné parametre vrátane stavu a počtu bielych a červených krviniek. Unavený organizmus je náchylnejší na bakteriálne, vírusové a plesňové infekcie, rany sa hoja ťažšie, pokožka sa stáva menej pevná. Procesy čistenia, vrátane metabolizmu pečene a vylučovania obličkami, sú narušené. V tejto situácii je vhodné zvýšiť prísun živín a zdraviu prospešných zložiek v strave, a to aj prostredníctvom použitia prípravkov, ktoré posilňujú a podporujú stav organizmu.

  Tekutý výživový doplnok Chlorofil DuoLife sa konzervuje metódou IHHP DuoLife (Innovation High Hydrostatic Process) založený na koncepcii minimálneho spracovania. Výhodou tejto metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými spôsobmi. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote kvôli ochrane aktívnych zložiek a bez použitia konzervačných látok.

  Odporúčané dávkovanie: 10 až 20 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať.

  Obsah/zloženie: 750 ml v tmavej sklenenej fľaši / čistená voda, chlorofylín sodno-meďnatý 20 %, chlorella štandardizovaná na 50 % obsahu bielkovín, extrakt z jačmennej šťavy 25:1, mäta pieporná, extrakt z lucerny (alfalfa) 10:1, rastlinný glycerín (stabilizátor). 100% prírodné zloženie bez konzervačných látok, pridaného cukru, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén).

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma tekutá
  Objem 750 ml

3 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...