Kategórie produktov

Odber noviniek

Collagen DuoLife tekutý morský kolagén 750 ml

Cg75dL

Tekutý kolagén s cenným obsahom rastlinných extraktov bohatých na oxid kremičitý (praslička, žihľava, bambus), mangového pyré, kolagénu z morských rýb, glukozamínu z kôrovcov, chondroitinu zo žraloka, extraktu z aceroly (rastlinný vitamín C) a kyseliny hyalurónovej. Jedinečné zloženie aktívnych látok podporujúcich stav pevnosť a pružnosť pokožky, kostí a kĺbov. Rastlinné extrakty s obsahom kremíka pozitívne vplývajú na zdravie vlasov a nechtov.

 

Viac detailov

41,30 €

Pridať do obľúbených

Skladom / min. trvanlivosť 4.5.2025

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 41 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 41 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,05 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Collagen DuoLife tekutý morský kolagén 750 ml

  Collagen DuoLife tekutý morský kolagén 750 ml

  Tekutý kolagén s cenným obsahom rastlinných extraktov bohatých na oxid kremičitý (praslička, žihľava, bambus), mangového pyré, kolagénu z morských rýb, glukozamínu z kôrovcov, chondroitinu zo žraloka, extraktu z aceroly (rastlinný vitamín C) a kyseliny hyalurónovej. Jedinečné zloženie aktívnych látok podporujúcich stav pevnosť a pružnosť pokožky, kostí a kĺbov. Rastlinné extrakty s obsahom kremíka pozitívne vplývajú na zdravie vlasov a nechtov.

   

  Názory zákazníkov

 • Tekutý kolagén DuoLife Collagen obsahuje okrem morského kolagénu, chondroitinu, glukozamín sulfátu a kyseliny hyalurónovej aj cenné rastlinné extrakty bohaté na kremík (extrakty z prasličky, žihľavy, bambusových výhonkov) a rastlinný vitamín C z extraktu z plodov aceroly. Je hustejšej konzistencie, oranžovej farby, ktorú mu dodáva mangové pyré a zároveň spríjemňuje výslednú chuť kolagénu. Napriek tomu, že sa nejedná o plne vegánsky produkt (keďže kolagén sa tvorí len v živočíšnom a ľuďskom organizme, nie v rastlinách), má svoje opodstatnenie a zdravotné benefity pre človeka.

  Elasticita a pružnosť pokožky je základom mladého vzhľadu. Bohužiaľ s vekom sa stav pokožky zhoršuje, objavujú sa prvé príznaky jej starnutia ako sú vrásky a suchosť, ktoré sú okrem iného spojené so znížením množstva kolagénových vlákien. Kolagén a ďalšie zložky spojivového tkaniva ako je kyselina hyalurónová, glukozamín a chondroitín sulfát sú potrebné na správne fungovanie nielen pokožky, ale aj chrupavky a synoviálnej tekutiny a majú tiež pozitívny vplyv na blaho vlasov a nechtov. Suplementácia týchto látok sa odporúča aj počas rekonvalescencie, po zlomeninách kostí alebo poraneniach kĺbov, ako aj pri podpore správneho fungovania kĺbovej chrupavky, väzív a šliach.

  Prírodné zložky sú štandardizované na obsah aktívnych látok. Kolagén obsiahnutý v produkte vystupuje vo forme rozpustného vo vode nízkomolekulového polypeptidového hydrolyzátu (priemerne 2000 Da - daltonov). Je to zdroj aminokyselín vrátane exogénnych a ich di-, tri-peptidov, ktoré sa veľmi dobre absorbujú z tráviaceho traktu. Po vstupe do krvi sa aminokyseliny a peptidy distribuujú do kože, chrupavky a iných štruktúr spojivového tkaniva, kde sú substrátom pre syntézu prírodného kolagénu typu I a II, indukujú syntézu kyseliny hyalurónovej, stimulujú rast a migráciu fibroblastov. Cenná je tiež synergia pôsobenia zložiek obsiahnutých vo výrobku - kolagénu a vitamínu C (je potrebný na syntézu kolagénu v organizme) a preto je spoločná suplementácia týchto zlúčenín prospešná.

  Kolagénový výživový doplnok Collagen od DuoLife je konzervovaný metódou IHHP DuoLife (Innovation High Hydrostatic Process) založený na koncepcii minimálneho spracovania. Výhodou tejto metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými spôsobmi. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote kvôli ochrane aktívnych zložiek a bez použitia konzervačných látok.

  Odporúčané dávkovanie: 25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať.

  Nutričné informácie 25 ml 50 ml
  Kolagén 1250 mg 2500 mg
  Glukozamín sulfát 500 mg 1000 mg
  Chondroitín sulfát 150 mg 300 mg
  Vitamín C 101 mg 202 mg
  Kremík 75 mg 150 mg
  Kyselina hyalurónová 25 mg 50 mg

  Obsah/zloženie: 750 ml v tmavej sklenenej fľaši / pyré z plodov mango, kolagén z koží morských rýb, glukosamín sulfát z kôrovcov, štandardizovaný extrakt z aceroly (vrátane vitamínu C), chondroitín sulfát zo žraloka, žihľavový extrakt (250 mg/50 ml), extrakt z výhonkov bambusa štandardizovaný na obsah kremíka, extrakt z prasličky roľnej štandardizovaný na obsah kremíka (150 mg/50 ml), kyselina hyaluronová. 100% prírodné zloženie bez konzervačných látok, stabilizátorov chuti, pridaného cukru, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén).

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma tekutá
  Objem 750 ml

1 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...