Kategórie produktov

Odber noviniek

100% BIO Kokosová voda 1000ml Dr. Antonio Martins Zväčšiť

BIO Kokosová voda 1L Dr. Antonio Martins

Kkvo10c

Prvotriedna kokosová voda z ekologického hospodárstva z mladých zelených kokosových orechov rastúcich v Brazílii, Srí Lanke a Filipínach. Je to prírodný osviežujúci izotonický nápoj s veľkým obsahom draslíka a elektrolytov. Vďaka patentovanému procesu mikrofiltrácie a sterilného plnenia za studena si šťava uchováva čo najviac nutričných látok ako je to len možné.

 

Viac detailov

5,95 €

Pridať do obľúbených

Táto verzia produktu je vypredaná

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 5 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 5 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,25 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Kokosová voda 1L Dr. Antonio Martins

  BIO Kokosová voda 1L Dr. Antonio Martins

  Prvotriedna kokosová voda z ekologického hospodárstva z mladých zelených kokosových orechov rastúcich v Brazílii, Srí Lanke a Filipínach. Je to prírodný osviežujúci izotonický nápoj s veľkým obsahom draslíka a elektrolytov. Vďaka patentovanému procesu mikrofiltrácie a sterilného plnenia za studena si šťava uchováva čo najviac nutričných látok ako je to len možné.

   

  Názory zákazníkov

 • Kokosová voda priamo z mladých zelených kokosových orechov je čisto prírodný izotonický nápoj s vysokým obsahom draslíka a elektrolytov. Tradične sa pije v Ázii, Južnej Amerike a označuje sa za tekutinu života, považuje sa za najzdravšiu tekutinu našej planéty. V odľahlých častiach sveta sa v medicíne pri nedostatku bežných prostriedkov u ťažko chorých pacientov úspešne používala kokosová voda intravenózne (vnútrožilovo). Táto osviežujúca kokosová voda z mladých plodov kokosových paliem rastúcich na plážach a pobrežných oblastiach tropických vôd nám poskytuje množstvo životne dôležitých látok, vrátane vitamínov, sacharidov a minerálnych látok.

  Zelené kokosové orechy na stromeVoda z mladého zeleného kokosového orecha

   Kokosová voda Dr. Antonio Martins - CoCo juiceDr. Antonio Martins narodený v Brazílii (1955) je špecialista v športovom lekárstve, výžive a pediatrii národného i medzinárodného významu a je priekopníkom kokosovej vody. Priniesol ju do Európy pred viac ako 10. rokmi, ešte skôr než američania do USA. Od roku 2002 spoločnosť vyvinula, patentovala komplexný plniaci a výrobný proces aby nám priniesla autentický chuťový zážitok z mladých kokosových orechov, pochádzajúcich zo svetových nespočetných pláží. Výsledkom snahy a intenzívneho vývoja spoločnosti je prvotriedna kvalita a najlepšia možná chuť kokosovej vody.

  Jedinečné spracovanie kokosovej vody

  Najlepšia kokosová šťava pochádza prirodzene priamo z čerstvo otvoreného kokosového orecha. Ale pretože nemôžu rásť v našich zemepisných šírkach, Dr Antonio Martins strávil dlhú dobu vymýšľaním ako zabaliť a dopraviť kokosovú vodu v kvalite čo najbližšej k prírodnému produktu, aby sa zachovalo čo najviac dôležitých látok z čerstvého kokosu. Dr Antonio Martins zrealizoval túto veľkú myšlienku v roku 2002, vytvoril kokosovú vodu, ktorá je jedinečná svojou kvalitou. Zabudnite na UHT pasterizáciu (zohrievanie na ultravysokú teplotu) ako sa používa pri výrobe mlieka a ovocných štiav. Spoločnosť využíva špeciálny patentovaný proces mikrofiltrácie a aseptické/sterilné plnenie za studena. Jediná vec, ktorá sa pridáva do kokosovej vody je trošku vitamínu C (tzv. kyselina askorbová) aby kokosová šťava nezhnedla pod vplyvom kyslíka, je to antioxidant. Vyskúšajte kokosové vody iných  značiek, ochutnaním rýchlo spoznáte ten rozdiel. Nech sa páči, vychutnajte si tento prírodou vytvorený rehydratujúci nápoj.

  Kokosová voda Dr. Antonio Martins - ocenenia

  Kokosová voda Dr. Antonio Martins získala množstvo ocenení: zlatá cena za najlepšiu chuť 2007 (the Best Taste Award in Gold) od Fine Food Guild vo Veľkej Británii, cena the Beverage Innovations 2008, víťaz v nových nápadoch IFE 2007 (the IFE fresh ideas winner Gold), poľská cena produktu roka 2012, finalista najlepšieho organického nápoja 2012 InterBev, ďalšie 2 vyznamenania v roku 2012, cenu za najlepšiu šťavu 2013 Beverage Innovation Awards a ďalšie 2 v roku 2013. Je veľmi potešujúce, že nezávisle zdroje stále potvrdzujú kvalitu kokosovej vody.

  Obsah balenia: 99.9% kokosová voda z mladých zelených kokosových orechov (organicky pestovaných), 0.1% antioxidant vitamín C (kyselina askorbová). 1L balenie obsahom kokosovej vody zodpovedá približne 3 mladým kokosovým orechom. Produkt v BIO / organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív a iných prísad, nie z koncentrátu, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, patentovanom potravinárskom kartóne Pure-Pak® od nórskeho výrobcu Elopak. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov, vegánov a vitariánov.

  Pred použitím pretrepať. Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 2 dní.

  Priemerné výživové hodnoty v 100ml: energia 19kcal / 79kJ, bielkoviny 0.7g, sacharidy 3.7g (z toho cukry 2.6g), tuky 0.1g (z toho nasýtené mastné kyseliny <0.01g), vláknina 0.6g, vitamín B2 0.06mg, sodík 0.011g, vápnik 24mg, horčík 18mg, draslík 250mg.

  Krajina pôvodu: Brazília, Srí Lanka, Filipíny

  Bio certifikácie: EU, USDA

  EU certifikácia

  Vyrobené v Nemecku

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma kokosová voda
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Objem 1L (1000 ml)
  Krajina pôvodu Nemecko

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...