Kategórie produktov

Odber noviniek

Candistop 60 kapsúl Topnatur - probiotiká, cesnak, grapefruitový extrakt Zväčšiť

Candistop 60 kapsúl Topnatur

Can60s

10,10 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,50 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Candistop 60 kapsúl Topnatur

  Candistop 60 kapsúl Topnatur

  Názory zákazníkov

 • Probiotiká Candistop je moderný probiotický preparát proti nadmernému rastu kvasinky Candida. Formula 3 v 1 obsahuje špecifické živé kultúry, extrakt cesnaku a extrakt z grapefruitových jadierok. Probiotiká zvyšujú množstvo probiotických a prirodzených laktobacilov, pomáhajú znižovať množstvo kvasinkových organizmov v črevách, ktoré fungujú ako rezervoár pre opakované infekcie. Extrakt z grapefruitu obsahuje bioflavonoidy – aktívne látky pôsobiace proti rozmnožovaniu baktérií. Cesnak je tradičná proti infekčná zložka a pôsobí proti pliesňam, baktériám a vírusom.

  Nespornou výhodou prípravku Candistop je jeho trojnásobný účinok. Jednotlivé zložky sa vo svojom účinku dopĺňajú a vytvárajú tzv. symbiotický efekt. Výťažky z grapefuitových semienok a cesnaku tak znásobujú účinok živých kultúr (probiotík) a vo svojom výsledku dosahuje prípravok Candistop lepších výsledkov.

  Kvasinka Candida albicans sa vyskytuje v ľudskom tele väčšinou ako neškodný organizmus, žijúci v synbióze s ostatnými organizmami. Tisíce kvasinkových buniek sa nachádza predovšetkým v tráviacom ústrojenstve bez akýchkoľvek negatívnych účinkov na naše zdravie. Avšak Candida albicans je tiež hlavným kvasinkovým patogénom v našom organizme. Infekcia sa môže koncentrovať len na učiť mieste, ako vo vagíne či v ústach, v oboch prípadoch môže spôsobovať značné nepríjemnosti. Candida albicans sa môže rozšíriť z tohto miesta lokálnej infekcie do akéhokoľvek orgánu tela. Kandidóza môže byť spojená alebo môže vyvolať ďalšie javy ako chronický únavový syndróm, syndróm dráždivého čreva, artritídu a alergie.

  Infekcia kandidou

  Vagína si vytvára svoje vlastné prostredie a udržuje rovnováhu medzi normálnymi baktériami, ktoré sa tu nachádzajú a hormonálnymi zmenami v ženskom organizme. Infekcia sa môže objaviť, keď sa vaginálny ekosystém zmenil užívaním liekov ako sú antibiotiká, užívaním hormónov, orálna antikoncepcia, antikoncepčných prostriedkov, sprchovaním, užívaním vaginálnych medikamentov a tiež sexuálnym životom, sexuálne prenosnými chorobami, stresom a striedaním sexuálnych partnerov. Mnoho žien trpí znovu sa opakujúcimi infekciami, ktoré ukazujú na to, že v tele ženy musí byť zásoba kvasiniek Candida albicans. Existuje veľká spojitosť medzi výskytom kvasiniek v rekte (konečníku) a vo vagíne, rektum sa preto považuje za rezervoár infekcií kandidou a príčinu opakovaných infekcií vagíny.

  Zloženie Candistopu

  Probiotické živé kultúry:

  • Lactobacillus casei PXN37
  • Lactobacillus rhamnosus PXN54
  • Streptococcus thermophilus PXN66
  • Bifidobacterium breve PXN25
  • Lactobacillus acidophilus PXN35
  • Bifidobacterium longum PXN30
  • Lactobacillus delbrueckii ssp bulgaricus PXN39

  Celkový počet mikroorganizmov 2 x 109 KTJ / 1 kapsulu

  Ostatné zložky v 1 kapsule:

  • FOS (Fruktooligosacharidy) - inulín 248 mg
  • Sušený cesnak 60 mg
  • Extrakt z grapefruitu (min 45% bioflavonoidov) 130 mg
  • Magnéziumstearát 2mg

  Odporúčané dávkovanie: Bežné dávkovanie je 2 kapsuly 1x denne pred jedlom. K posilneniu účinkov sa odporúča v priebehu prvých 14 dňoch užívať 4 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú pred jedlom, vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.

  Výživový doplnok nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodný pre deti. Odporúčaná denna dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu detí, na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Forma kapsule
  Obsah 60 kapsúl

1 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...