Kategórie produktov

Odber noviniek

Cytosan terapeutický šampón 200ml Energy Zväčšiť

Cytosan šampón 200ml Energy

Cyts20e

Terapeutický šampón s obsahom humínových látok určený na regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov. Vlasy aj pokožka sa hĺbkovo čistia a detoxikujú. Používa sa pri kožných problémoch vo vlasovej pokožke, ako sú lupiny, ekzémy, lupienka alebo iné dermatitídy. Je vhodný na mastnejšie a jemné vlasy, dobre ich očistí a spevní.

 

Viac detailov

12,20 €

Pridať do obľúbených

Táto verzia produktu je vypredaná

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,60 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Cytosan šampón 200ml Energy

  Cytosan šampón 200ml Energy

  Terapeutický šampón s obsahom humínových látok určený na regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov. Vlasy aj pokožka sa hĺbkovo čistia a detoxikujú. Používa sa pri kožných problémoch vo vlasovej pokožke, ako sú lupiny, ekzémy, lupienka alebo iné dermatitídy. Je vhodný na mastnejšie a jemné vlasy, dobre ich očistí a spevní.

   

  Názory zákazníkov

 • Cytosan terapeutický šampón je bioinformačný prípravok s obsahom humínových látok určený na regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov. Pri jeho používaní sa vlasy aj pokožka hĺbkovo čistia a detoxikujú. Je veľmi vhodný na mastnejšie a jemné vlasy, ktoré dobre očistí a spevní. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

  Energetické pôsobenie šampónu Cytosanu podľa princípov TČM: Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu prednú strednú, zadnú strednú, žalúdka, sleziny, osrdcovníka (perikardu) a troch ohnísk.

  Pôsobenie humátových látok

  Celkové znečistenie životného prostredia spolu s nevhodnými stravovacími návykmi, nedostatkom spánku, pohybu a prebytkom stresu, prispieva veľkou mierou k tomu, že organizmus sa zanáša toxickými a odpadovými látkami. Schopnosť tela zbavovať sa týchto látok sa zhoršuje. Takáto záťaž predstavuje prirodzenú príčinu starnutia a náchylnosti k chorobám. Je preto vhodné zamerať pozornosť na pravidelnú detoxikáciu tela. Ideálne je kombinovať vnútorné čistenie tela cez tráviace a vylučovacie ústrojenstvo s vonkajším čistením kože pomocou humátov. Koža a hrubé črevo sú vzájomne prepojené orgánové systémy: ak uľahčíme prácu jednému, uľaví sa aj druhému.

  Rašelinové kúpele a ich blahodárne účinky sú známe už stovky rokov. V rašeline sa nachádza množstvo látok prospešných pre telo. Medzi najvýznamnejšie z nich patria humáty, účinné látky obsiahnuté v šampóne Cytosan.

  Humáty, ktoré vznikajú pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Ide o bioaktívne látky s vysokou chemickou reaktivitou, s výnimočnými regeneračnými účinkami na organizmus a jeho energetický systém. Humáty majú schopnosť viazať na seba tzv. chelátovou väzbou predovšetkým ťažké kovy (olovo, ortuť, kadmium), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktoré organizmus vylúči. Okrem toho pôsobia proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele. Prostredníctvom humínových látok sa z pokožky vyplavujú škodlivé usadeniny, a tým sa obnovuje jej prirodzená funkcia. Humínové látky zmierňujú prejavy podráždenej a svrbiacej pokožky a posilňujú ochranný kyslý plášť, vďaka ktorému sa telo lepšie bráni pred chorobami. Nešpecifická imunita organizmu sa zvyšuje.

  Aplikácia šampónu

  Naneste šampón na mokré vlasy, jemne vmasírujte, nechajte 2-3 minúty pôsobiť, potom opláchnite a upravte obvyklým spôsobom.

  Šampón Cytosan bol vyvinutý na terapeutické použitie, a preto ho neodporúčame používať dlhodobo. Dá sa dobre striedať napríklad so šampónom Protektin alebo Artrin. Vhodná je aj kombinácia šampónu s vnútorným užívaním prípravkov Energy. V prípade kožných problémov sa najčastejšie odporúča RegalenCytosan alebo Drags Imun.

  Upozornenie: Vzhľadom na vysoký obsah humátov v šampóne Cytosan treba v prípade svetlých vlasov počítať s možnosťou prechodného sfarbenia do hrdzavého odtieňa. Toto sfarbenie sa vymyje počas 2–3 aplikáciách iného šampónu.

  Objem: 200 ml

  Zloženie: Aqua, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Xylitol, Hydroxyethyl Urea, Ammonium Lactate, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Humic Acids, Potassium Salts, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Phenylpropanol.

4 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...