Kategórie produktov

Odber noviniek

Polyporus extrakt z plodnice 90 kapsúl x 500mg MycoMedica (30% polysacharidov) Zväčšiť

Polyporus extrakt 90kps x 500mg MycoMedica

Po90m

28,50 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 3 dní

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 28 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 28 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,40 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Polyporus extrakt 90kps x 500mg MycoMedica

  Polyporus extrakt 90kps x 500mg MycoMedica

  Názory zákazníkov

 • Medicinálna huba Polyporus (trúdnik klobúčkatý, Zhu Ling) sa používa v tradičnej čínskej medicíne ako prírodné antibiotikum už viac ako 1000 rokov. Jej antibakteriálne účinky sa osvedčili pri použití na dezinfekciu zranenia i na všeobecné posilnenie organizmu. Slávna ľadová múmia Ötzi mala pri sebe trúdnik príbuzný s Polyporom – predpokladá sa, že na ochranu pred infekciami. Táto huba obsahuje diuretické látky, ktoré regulujú prietok lymfy. Na mykoterapiu sa používa časť, ktorá sa nachádza pod povrchom zeme – sklerocium. Účinné látky v ňom obsiahnuté majú mimoriadne vysokú koncentráciu.

  V tradičnej čínskej medicíne je Polyporus vhodná na:

  • podporuje zdravý imunitný systém
  • opuchy, odvodňovanie a prietok lymfy
  • boj s chlamýdiami, kvasinkami
  • regulácia tlaku krvi
  • vlasy, kožu
  • podporuje močenie
  • odstraňuje opuchy
  • odvádza vlhkosť

  Odporúčané dávkovanie: Pri zdravotných problémoch 3-4 kapsule denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s odborníkom na čínsku medicínu). Pri preventívnom užívaní 1-2 kapsule denne (2-3 mesiace v roku). Kapsule užívajte nalačno min. 20 minút pred jedlom, prípadne 30 minút po jedle, zapite pohárom vody alebo slabým čajom. Odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a potom 2 dni vynechať.

  Obsah balenia: 90 HPMC rastlinných kapsúl x 500mg (55,8g) extraktu z mladých plodníc Polyporus (lat. Grifola umbellata, taktiež nazývaná ako Polyporus umbellatus), obsah polysacharidov minimálne 30% (300mg/g). Extrakt sa získava metódou vylúhovania húb Polyporus v horúcej vode, na konci vyzrážanie alkoholom. Produkt neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Vhodný pre celiatikov, vegetariánov, vegánov a vitariánov.

  Krajina pôvodu: Čína

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...