Kategórie produktov

Odber noviniek

BIO Čučoriedkové vločky 120g (15 x 8g) Flakenberries

Cvl12f

Ovocné vločky/drť získané z plodov čučoriedok pestovaných na Slovensku po tom ako sa znich za studena vylisovala šťava. Poskytujú mimoriadny 45 % obsah zdraviu prospešnej rastlinnej vlákniny, ktorou si môžete obohatiť pokrmy ako napríklad ovsennú kašu, smoothie, jogurt alebo aj koláče.

  

Viac detailov

11,90 €

Pridať do obľúbených

Táto verzia produktu je vypredaná

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,55 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Čučoriedkové vločky 120g (15 x 8g) Flakenberries

  BIO Čučoriedkové vločky 120g (15 x 8g) Flakenberries

  Ovocné vločky/drť získané z plodov čučoriedok pestovaných na Slovensku po tom ako sa znich za studena vylisovala šťava. Poskytujú mimoriadny 45 % obsah zdraviu prospešnej rastlinnej vlákniny, ktorou si môžete obohatiť pokrmy ako napríklad ovsennú kašu, smoothie, jogurt alebo aj koláče.

    

  Názory zákazníkov

 • Bobulovité ovocie je drobné, vzácne a pre zdravie je zo všetkých najprospešnejšie. Obsahuje množstvo antioxidantov, vitamínov, minerálov a vlákniny, ktoré chránia organizmus pred chorobami a infekciami. Čučoriedkové ovocné vločky (drť) Flakenberries sa vyrábajú sušením a mletím výliskov z čerstvých plodov čučoriedok. Inými slovami je to pomletá čučoriedková hmota/sušina, ktorá zostala po vylisovaní šťavy za studena z čerstvých bobúl čučoriedok.

  Potešujúci je fakt, že ovocie, z ktorého vznikol tento produkt sa pestuje na slovenských lúkach na úpätí oravskýc hôr bez použitia hnojív a postrekov. Produkt vznikol v rámci rozvíjania bezodpadovej stratégie a zároveň podporuje zdravý životný štýl.

  Čucoriedkové vločky Flakenberries v ovsenej kaši

  Čučoriedkové vločky z našej skúsenosti dodajú pokrmu trošku ovocnej chuti ale nemožno očakávať plnú čučoriedkovú sladkú chuť. Majú mimoriadny obsah vlákniny a tak zdravým spôsobom obohatia jedlo o prospešnú rastlinnú vlákninu ako aj iné živiny ako napríklad antioxidanty.

  Ak túžite po plnohodnotnej sladkej čučoriedkovej chuti odporúčame prášok z mrazom sušených čučoriedok, z ktorých šťava nebola odstránená.

  Porovnanie obsahu vlákniny v ovocí, zelenine a obilninách

  Použitie: do ovsenej kaše, smoothie, jogurtov alebo koláčov na obohatenie zdraviu prospešnou vlákninou, antioxidantmi a inými živinami. 1 porcia dodá približne 3.57 gramov vlákniny.

  Obsah: 100 % BIO sušené mleté čučoriedkové výlisky z odšťavených čerstvých plodov pestovaných na Slovensku bez hnojív a postrekov. 100% produkt v BIO kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom obale. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 425.5 kcal / 1768 kJ, tuky 14.4g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0.65g) sacharidy 38.2g (z toho cukry 13.5g), bielkoviny 13.41g, soľ 0.29g, vláknina 44.69g.

  Krajina pôvodu: Slovensko

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Obsah 120g (15 x 8g)
  Krajina pôvodu Slovensko

1 ďalšie produkty v tej istej kategórii: