Kategórie produktov

Odber noviniek

Keratín vlasový komplex DuoLife 750 ml

Kt75dL

Keratin prírodný vlasový komplex v tekutej forme obsahuje rastlinné extrakty, šťavy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratín (rozpustný v kvapaline), ktoré organizmu dodávajú cenné vitamíny a aminokyseliny pre udržanie najlepšej kondície vlasov, pokožky a nechtov. Kompozícia patentovaných, štandardizovaných a klinicky testovaných surovín stimuluje rast vlasov a nechtov a podporuje prirodzené funkcie pokožky. Produkt v tmavej sklenenej fľaške bez GMO a konzervačných látok.

 

Viac detailov

49,00 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 49 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 49 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,45 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Keratín vlasový komplex DuoLife 750 ml

  Keratín vlasový komplex DuoLife 750 ml

  Keratin prírodný vlasový komplex v tekutej forme obsahuje rastlinné extrakty, šťavy bohaté na antioxidanty a solubilizovaný keratín (rozpustný v kvapaline), ktoré organizmu dodávajú cenné vitamíny a aminokyseliny pre udržanie najlepšej kondície vlasov, pokožky a nechtov. Kompozícia patentovaných, štandardizovaných a klinicky testovaných surovín stimuluje rast vlasov a nechtov a podporuje prirodzené funkcie pokožky. Produkt v tmavej sklenenej fľaške bez GMO a konzervačných látok.

   

  Názory zákazníkov

 • DuoLife Keratin Hair Complex s obsahom rastlinných extraktov, štiav a rozpustného (solubilizovaného) keratínu pomáha chrániť a obnovovať poškodené vlasy, nechty a pokožku. Posiluje a podporuje rast zdravých vlasov a nechtov, napomáha k zniženiu ich lámavosti, podporuje optimálnu hydratáciu a pružnosť pokožky a pomáha redukovať vrásky. Prírodné zloženie bez GMO a konzervačných látok

  Vlasy nám vypadávajú každý deň a je to prirodzený fyziologický proces. Ak však počet vypadnutých vlasov presiahne 100 za deň a takéto nadmerné vypadávanie vlasov pretrváva viac ako niekoľko týždňov, znamená to, že sa ich stav zhoršil. Existuje mnoho príčin vypadávania vlasov: neadekvátna strava, stres, fajčenie, minulé a súčasné choroby, hormonálne poruchy, anémia, užívané lieky – to sú najčastejšie príčiny plešatosti. Z vyššie uvedených príčin trpia tiež nechty a pokožka; nechtové platničky sú tenké, krehké a lámavé a pokožka stráca svoju pevnosť a imunitu – objavujú sa vrásky, akné je silnejšie, rany sa hoja oveľa horšie. V každom z týchto prípadov môže vhodná, vyvážená strava a správna suplementácia podporovať lepší stav vlasov, pokožky a nechtov.

  Tekutý výživový doplnok DuoLife Keratin Hair Complex sa konzervuje metódou IHHP DuoLife (Innovation High Hydrostatic Process) založený na koncepcii minimálneho spracovania. Výhodou tejto metódy je vysoká zdravotná kvalita a trvanlivosť, ako aj zachovanie prírodných výživových a zmyslových vlastností v porovnaní s výrobkami konzervovanými klasickými spôsobmi. Použitý technologický proces sa vykonáva pri nízkej teplote kvôli ochrane aktívnych zložiek a bez použitia konzervačných látok.

  Keratin Hair Complex DuoLife je určený pre:

  - ľudí, ktorí chcú udržiavať vlasy, pokožku a nechty v dobrom stave

  - ľudí, ktorí majú problémi s vypadávaním vlasov, rovnako muži aj ženy

  - ľudí s tenkými, slabými vlasmi, s rozštiepenými koncami

  - ľudí s krehkými, lámavými nechtami

  - ľudí s kožnými problémami, ako je napríklad akné, rany, ktoré sa ťažko hoja

  Komplexné pôsobenie Keratin vlasového komplexu

  1. krok - Podporuje rast vlasov

  Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. "Baby hair".

  2. krok - Spomaľuje vypadávanie vlasov

  Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.

  3. krok - Pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov

  V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.

  Odporúčané dávkovanie: 25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať.

  Obsah/zloženie: 750 ml v tmavej sklenenej fľaši / pyré z guavového ovocia, šťava z plodov malín, formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov (250mg/50ml), extrakt z ovocia embiliky lekárskej (Amla) štandardizovaný pre obsah vitamínu C, extrakt z organických hrachových výhonkov (100mg/50ml), solubilizovaný keratín (100mg/50ml), extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej (70mg/50ml), extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah polyfenolov (50 mg/50 ml), extrakt z prasličky roľnej (50 mg/50 ml). 100% prírodné zloženie bez konzervačných látok, stabilizátorov chuti, pridaného cukru, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén).

  Vyrobené v Poľsku

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma tekutá
  Objem 750 ml

8 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...