Kategórie produktov

Odber noviniek

Moringa Caribbean prášok 100g Zväčšiť

Moringa Caribbean prášok 100g

Mcp10c

Prášok zo sušených mletých listov a stoniek moringy, pestovanej ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti na ostrove Svätá Lucia, východný okraj Karibského mora. Karibská moringa má krásnu zelenú farbu, považuje za najkvalitnejšiu na trhu. Prírodná zmes s obsahom dôležitých vitamínov, minerálnych látok, bielkovín a antioxidantov, ktorá prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii.

 

Viac detailov

45,00 €

Pridať do obľúbených

Skladom do 48 hodín

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 45 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 45 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,25 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Moringa Caribbean prášok 100g

  Moringa Caribbean prášok 100g

  Prášok zo sušených mletých listov a stoniek moringy, pestovanej ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti na ostrove Svätá Lucia, východný okraj Karibského mora. Karibská moringa má krásnu zelenú farbu, považuje za najkvalitnejšiu na trhu. Prírodná zmes s obsahom dôležitých vitamínov, minerálnych látok, bielkovín a antioxidantov, ktorá prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii.

   

  Názory zákazníkov

 • Moringa Caribbean prášok sa vyrába mletím sušených lístkov a stoniek stromu Moringa oleifera, ktoré sa pestujú na panenských plantážach sopečného ostrova Svätá Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility. V tradičnej indickej medicíne sa používa už tisíce rokov. Nazývajú ho "zázračný strom" alebo "strom života" vzhľadom na množstvo nutričného obsahu. Ajurvédska medicína spomína až 300 chôrob, na ktoré sa moringa používa. Obsahuje vysokú koncentráciou vitamínov, minerálov, bielkovín a antioxidantov, jej široký nutričný profil podporuje dobré zdravie a pohodu. Tradične sa používa v Indii a Afrike na boj proti podvýžive. Jednoduchý spôsob ako začleniť viac živín do stravy je pridávať moringa prášku do ovocných alebo zeleninových šťiav, smoothies, šalátov alebo iných jedál.

  Výrobca ponúka vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V produktoch udržiava všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, sa používa len veľmi nízka teplota do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie listy moringy, než pri inom spôsobe sušenia.

  Odporúčané dávkovanie: 2g prášku (1 kávová lyžička) 2x denne pridať do 200ml vody, ovocnej šťavy alebo v smoothie, prípadne pridajte do ľubovoľného jedla.

  Obsah: 100g sušených mletých listov a stoniek stromu Moringa (Moringa oleifera), pestované na sopečnom ostrove Svätá Lucia v Karibiku. Produkt bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO. Neobsahuje lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

  Priemerné výživové hodnoty na 100g: Energia 291 kcal / 1216 kJ, bielkoviny 24.2g, tuky 3.55g (z toho nasýtené 0.68g), sacharidy 25g (z toho cukry 10.2g), vláknina 31.4g, soľ (sodík) 0.36g.

  Krajina pôvodu: ostrov Svätá Lucia - Karibik

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma prášok
  Vegan áno
  Obsah 100 g
  Krajina pôvodu ostrov Svätá Lucia (Karibik)

1 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...