Kategórie produktov

Odber noviniek

Bio Maca prášok 300g s Mladým jačmeňom 200g Naturya Zväčšiť

Balík Bio Maca prášok 300g a Mladý jačmeň 200g Naturya

Mcmj50nt

Výhodný balíček kombinuje 200g prášok z mladého zeleného jačmeňa a 300g maca prášok z ekologického hospodárstva od spoločnosti Naturya. Obe potraviny obohatia váš organizmus o množstvo nutričných látok, dodajú energiu a odolnosť voči negatívnym vplyvom stresu.

 

Viac detailov

28,50 €

namiesto 29,07 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 28 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 28 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,40 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Balík Bio Maca prášok 300g a Mladý jačmeň 200g Naturya

  Balík Bio Maca prášok 300g a Mladý jačmeň 200g Naturya

  Výhodný balíček kombinuje 200g prášok z mladého zeleného jačmeňa a 300g maca prášok z ekologického hospodárstva od spoločnosti Naturya. Obe potraviny obohatia váš organizmus o množstvo nutričných látok, dodajú energiu a odolnosť voči negatívnym vplyvom stresu.

   

  Názory zákazníkov

 • Namiešajte si zdraviu prospešný nápoj a spoznajte silu synergie v podobe sušených mletých zelených lístkov mladého jačmeňa a mletých koreňov maca na doplnenie vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu, antioxidantov, navýšenie energie a odolnosti proti stresu.

  Jednotlivé produkty v balíčku

  BIO Mladý jačmeň prášok Naturya - pre viac informácii o produkte kliknite TU.

  BIO Maca prášok Naturya - pre viac informácii o produkte kliknite TU.

  Logo značky Naturya

  Kliknutím na logo zobrazíte viac produktov Naturya. Produkty spoločnosti Naturya sú bez GMO, bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

  Certifikácia Bio kvality

  Produkty Naturya sú certifikované prísnou, medzinárodne uznávanou britskou autoritou Soil Association. Významnou úlohou certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky výrobky predávané ako BIO spĺňali prísne ekologické podmienky. Táto certifikácia, ekologický audit garantuje, že pri celom výrobnom procese sa dbá na dodržiavanie princípov čistej organickej produkcie - pôvod, pestovanie, spracovanie, export a balenie. Riadi sa britským ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka DEFRA (Department for Environment, Food & Rural Affairs). Všetky BIO certifikované výrobky vo Veľkej Británii majú na obale vyznačený kód GB-ORG-XX (kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal). Soil Association certifikačný kód je GB-ORG-05.

  Obsah jednotlivých balení: 200g sušených mletých zelených lístkov mladého jačmeňa (lat. Hordeum vulgare), 300g sušených koreňov Maca (lat. Lepidium meyenii). 100% jednozložkové produkty v BIO/organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahujú lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov, vegánov a vitariánov.

  Krajina pôvodu: Peru (maca), Európa (mladý jačmeň)

  Bio certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

  EU certifikáciathe Soil Association certifikáciathe Vegan Society certifikácia

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy, ľudia so zo závažnými chorobami (napr. kardiovaskulárne choroby, pacienti po transplantácii) sa o užívaní produktu poraďte s lekárom. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma prášok
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Obsah 300g + 200g
  Krajina pôvodu Peru (maca), Európa (jačmeň)

Obsah balenia

 • 12,62 € 14,85 € -15% Skladom / min. trvanlivosť 31.7.2022
  1 x

  Sušené mleté zelené lístky, výhonky mladého jačmeňa z ekologického pestovania predstavujú výborný spôsob ako doplniť organizmu široké spektrum živín, z ktorých mnohé majú silné antioxidačné a detoxikačné účinky. Obsahujú zmes enzýmov, aminokyselín (všetkých 9 esenciálnych...

  12,62 € 14,85 € -15% Skladom / min. trvanlivosť 31.7.2022
  Znížená cena
  Skladom / min. trvanlivosť 31.7.2022

6 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...