Kategórie produktov

Odber noviniek

Power Mins 100 tabliet CaliVita Zväčšiť

Power Mins 100 tabliet CaliVita

Pwm10cl

Výživový doplnok Power Mins od CaliVita International s obsahom 10 najpodstatnejších minerálov, ktoré sú pre činnosť našich buniek denne potrebné - vápnik, horčík, zinok, mangán, železo, meď, jód, selén, chróm, molybdén.

 

Viac detailov

19,80 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 19 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 19 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,95 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  Power Mins 100 tabliet CaliVita

  Power Mins 100 tabliet CaliVita

  Výživový doplnok Power Mins od CaliVita International s obsahom 10 najpodstatnejších minerálov, ktoré sú pre činnosť našich buniek denne potrebné - vápnik, horčík, zinok, mangán, železo, meď, jód, selén, chróm, molybdén.

   

  Názory zákazníkov

 • Výživový doplnok Power Mins od CaliVita International s obsahom 10 najpodstatnejších minerálov, ktoré sú pre činnosť našich buniek denne potrebné. Žiadny proces v našom tele sa neodohráva bez prítomnosti minerálov.

  Odporúčané dávkovanie: 2-4 tablety denne

  UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 14 rokov.

  Zloženie: 1 tableta obsahuje vápnik 250 mg, horčík 150 mg, zinok 7.5 mg, mangán 4 mg, železo 4 mg, meď 0.5 mg, jód 50 mcg, selén 20 mcg, chróm 50 mcg, molybdén 125 mcg. Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza (stabilizátor), kroskarmelóza (protihrudkovacia látka), kyselina stearová (protihrudkovacia látka), hydroxypropylmethylcelulóza (emulgátor), silika (objemové činidlo a protihrudkovacia látka), stearan horečnatý (objemové činidlo a  protihrudkovacia látka), mastenec (protihrudkovacia látka), uhličitan draselný (stabilizátor).

  Priemerné výživové hodnoty v 1 tablete: Energetická hodnota 1 kJ / 0,24 kcal, bielkoviny 0g, tuky 0g, sacharidy 1g.

  Obsah: 100 tabliet

  Krajina pôvodu: USA

  Skladovanie v suchom a chladnom prostredí, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu detí. Počas užívania nevystavujte teplu, ani priamemu slnečnému žiareniu.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

30 ďalšie produkty v tej istej kategórii: