Kategórie produktov

Odber noviniek

Odporúčací program

Ste spokojný s našim e-shopom a tovarom? Ak áno, odporučte nás aj svojim priateľom či známym a odmeníme Vás aj Vašeho známeho formou 8% zľavy na budúci nákup. Odporúčať náš obchod môžu len registrovaní zákazníci (t.j. vytvorený zákaznícky účet), ktorí u nás zrealizovali aspoň 1 objednávku.

Je to veľmi jednoduché. Stačí keď vo svojom zákazníckom účte v položke „Odporúčací program“, záložke „Sponzorovanie“ vyplníte jednoduchý formulár s menom, priezviskom a e-mailovou adresou jedného alebo viacerých známych. Ak aspoň jeden z nich sa zaregistruje (pri registrácii uvedie emailovú adresu odporúčateľa) a uskutoční aspoň 1 objednávku, zabezpečí sebe aj Vám (sponzor) 8% zľavový kupón, ktorý je možné uplatniť už pri najbližšej objednávke.  Zľava sa týka všetkých i zľavnených produktov, kupón je použiteľný iba 1 krát a jeho platnosť je 1 rok. Čím viac odporúčaní pošlete svojim známym, tým je vyššia pravdepodobnosť, že dostanete viac zľavových kupónov. Sponzorovaný známy sa tiež môže stať odporúčateľom (sponzorom).

Pozor: Aby systém fungoval, Vami pozvaný zákazník musí pri svojej registrácii uviesť na konci stránky dole do príslušného políčka (E-mailová adresa Vášho sponzora) Vašu e-mailovú adresu.

Dôležité upozornenie: E-mailové adresy Vašich známych budú použité iba pre účely nášho odporúčacieho programu. Nikdy nebudú použité na iný účel.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo telefonicky.