Kategórie produktov

Odber noviniek

Odporúčací program

Ste spokojný s našim e-shopom a tovarom? Ak áno, odporučte nás aj svojim priateľom či známym a odmeníme Vás aj Vašeho známeho formou 8% zľavy na budúci nákup. Odporúčať náš obchod môžu len registrovaní zákazníci (t.j. vytvorený zákaznícky účet), ktorí u nás zrealizovali aspoň 1 objednávku.

Je to veľmi jednoduché. Stačí keď vo svojom zákazníckom účte v položke „Odporúčací program“, záložke „Sponzorovanie“ vyplníte jednoduchý formulár s menom, priezviskom a e-mailovou adresou jedného alebo viacerých známych. Ak aspoň jeden z nich sa zaregistruje (pri registrácii uvedie emailovú adresu odporúčateľa) a uskutoční aspoň 1 objednávku, zabezpečí sebe aj Vám (sponzor) 8% zľavový kupón, ktorý je možné uplatniť už pri najbližšej objednávke.  Zľava sa týka všetkých i zľavnených produktov, kupón je použiteľný iba 1 krát a jeho platnosť je 1 rok. Čím viac odporúčaní pošlete svojim známym, tým je vyššia pravdepodobnosť, že dostanete viac zľavových kupónov. Sponzorovaný známy sa tiež môže stať odporúčateľom (sponzorom).

Pozor: Aby systém fungoval, Vami pozvaný zákazník musí pri svojej registrácii uviesť na konci stránky dole do príslušného políčka (E-mailová adresa Vášho sponzora) Vašu e-mailovú adresu.

Dôležité upozornenie: E-mailové adresy Vašich známych budú použité iba pre účely nášho odporúčacieho programu. Nikdy nebudú použité na iný účel.

Ak máte akékoľvek nejasnosti, kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo telefonicky.


Nové produkty

Najnovšie články