Kategórie produktov

Odber noviniek

BIO Zelený balík č.1 Naturya 600g (Mladý jačmeň 200g + Chlorella 200g + Spirulina 200g) Zväčšiť

BIO Mladý jačmeň 200g + Chlorella 200g + Spirulina 200g Naturya

Jcs60nt

Cenovo výhodný balíček najobľúbenejších zelených superpotravín z ekologického pestovania od spoločnosti Naturya pozostávajúci z 200g prášku mladého zeleného jačmeňa, 200g chlorella prášku a 200g spirulina prášku.

 

Viac detailov

44,50 €

namiesto 49,75 €

Pridať do obľúbených

Vypredané

Nákupom tohto produktu môžete získať vernostné body v počte 44 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 44 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,20 €.


 • Recenzie

  Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

  Napísať názor

  BIO Mladý jačmeň 200g + Chlorella 200g + Spirulina 200g Naturya

  BIO Mladý jačmeň 200g + Chlorella 200g + Spirulina 200g Naturya

  Cenovo výhodný balíček najobľúbenejších zelených superpotravín z ekologického pestovania od spoločnosti Naturya pozostávajúci z 200g prášku mladého zeleného jačmeňa, 200g chlorella prášku a 200g spirulina prášku.

   

  Názory zákazníkov

 • Nutrične bohatý balík obľúbených zelených produktov od Naturye sa skladá z troch najznámejších chlorofylom nabitých zelených superpotravín - Mladý jačmeň, Chlorella a Spirulina za výhodnú cenu. Namiešajte si zdraviu prospešný zelený nápoj a spoznajte silu synergicky pôsobiacich prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu a ďalších fytonutrientov, ktoré príroda ukrýva v týchto zelených svetových superpotravinách.

  Jednotlivé produkty v balíčku

  BIO Mladý jačmeň 200g Naturya - pre viac informácii o produkte kliknite TU.

  BIO Chlorella 200g Naturya - pre viac informácii o produkte kliknite TU.

  BIO Spirulina 200g Naturya - pre viac informácii o produkte kliknite TU.

  Logo značky Naturya

  Kliknutím na logo zobrazíte viac produktov Naturya. Produkty spoločnosti Naturya sú bez GMO, bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad.

  Certifikácia Bio kvality

  Produkty Naturya sú certifikované prísnou, medzinárodne uznávanou britskou autoritou Soil Association. Významnou úlohou certifikačnej spoločnosti Soil Association je zabezpečiť, aby všetky výrobky predávané ako BIO spĺňali prísne ekologické podmienky. Táto certifikácia, ekologický audit garantuje, že pri celom výrobnom procese sa dbá na dodržiavanie princípov čistej organickej produkcie - pôvod, pestovanie, spracovanie, export a balenie. Riadi sa britským ministerstvom životného prostredia, výživy a záležitostí vidieka DEFRA (Department for Environment, Food & Rural Affairs). Všetky BIO certifikované výrobky vo Veľkej Británii majú na obale vyznačený kód GB-ORG-XX (kde XX označuje subjekt, ktorý certifikát vydal). Soil Association certifikačný kód je GB-ORG-05.

  Obsah jednotlivých balení: 200g sušených mletých zelených lístkov mladého jačmeňa (lat. Hordeum vulgare), 200g sušenej mletej sladkovodnej mikroriasy Chlorella (lat. Chlorella vulgaris), 200g sušenej mletej sladkovodnej mikroriasy Spirulina (lat. Arthrospira platensis). 100% jednozložkové produkty v BIO/organickej kvalite bez umelých farbív, plnív, spojív, konzervačných látok a iných prísad, bez GMO, v svetlu nepriepustnom, znovu uzatvárateľnom ZIP obale. Neobsahujú lepok (glutén), vhodný pre celiatikov, vegetariánov a vegánov.

  Krajina pôvodu: Európa  (mladý jačmeň), Čína (chlorella, spirulina)

  Bio certifikácie: EU, the Soil Association, the Vegan Society

  EU certifikáciathe Soil Association certifikáciathe Vegan Society certifikácia

  Produkt nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy, ľudia so zo závažnými chorobami (napr. kardiovaskulárne choroby, pacienti po transplantácii) sa o užívaní produktu poraďte s lekárom. Po užití vytlačte z balenia prebytočný vzduch a skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste.

  UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 • Bez lepku áno
  Bez GMO áno
  Forma prášok
  BIO kvalita áno
  Vegan áno
  Obsah 200g + 200g + 200g
  Krajina pôvodu Európa (jačmeň), Čína (chlorella, spirulina)

Obsah balenia

 • 14,85 € Skladom / DMT 31.7.2022
  1 x

  Sušené mleté zelené lístky, výhonky mladého jačmeňa z ekologického pestovania predstavujú výborný spôsob ako doplniť organizmu široké spektrum živín, z ktorých mnohé majú silné antioxidačné a detoxikačné účinky. Obsahujú zmes enzýmov, aminokyselín (všetkých 9 esenciálnych...

  14,85 € Skladom / DMT 31.7.2022
  Skladom / DMT 31.7.2022

11 ďalšie produkty v tej istej kategórii:

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...