Kategórie produktov

Odber noviniek

Doručenie v  rámci Slovenskej republiky

Slovenská pošta

1. Slovenská pošta - doporučene 1.trieda

Doručenie na nasledujúci alebo druhý pracovný deň odo dňa odoslania. Večer v deň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky cez portál slovenskej pošty.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 49 Eur49 - 99 Eurnad 99 Eur
Dobierka (platba pri doručení)3,30 €1,50 €0,70 €
Platba vopred na účet2,30 €1 €zdarma

V prípade, že poštový doručovateľ vás nezastihne na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na oblastnom uzle Slovenskej pošty a v schránke vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu po dobu 18 kalendárnych dní.

2. Kuriér DHL

Doručenie na nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania. V objednávke je potrebné uviesť telefonický kontakt, na ktorý vás kuriér v deň doručovania bude kontaktovať. Večer v ďeň odoslania obdržíte notifikačný email s odkazom na sledovanie zásielky.

Pri celkovej hodnote tovaru:do 49 Eur49 - 99 Eurnad 99 Eur
Dobierka (platba pri doručení)4,30 €2,30 €0,70 €
Platba vopred na účet3,30 €1,50 €zdarma

Všeobecné výhody kuriéra

 • doručenie do 24 hodín odo dňa odoslania domov alebo do práce
 • v prípade neúspešného doručenia je druhý pokus na ďalší deň v cene
 • v deň doručenia vás kuriér telefonicky kontaktuje

DHL sobotné doručenie na Slovensku

Výhody DHL kuriéra

 • doručenie aj v sobotu
 • e-mailová a SMS komunikácia
 • vodič vás kontaktuje s informáciou o čase doručenia v rozmedzí 2 hodín
 • dobierku môžete uhradiť okrem hotovosti aj platobnou kartou
 • po obdržaní notifikačného emailu môžete zásielku presmerovať do niektorého z DHL ParcelShopov (výdajného miesta)

Osobný odber v DHL ParcelShope je ideálny keď:

 • nechcete sa časovo viazať pri doručení na vašu súkromnú adresu, väčšina ParcelShopov má víkendovú prevádzku
 • Váš zamestnávateľ Vám neumožňuje prevziať balík priamo v zamestnaní
 • najbližšie depo DHL Parcel je pre Vás príliš ďaleko

3. Osobný odber v Prievidzi

Osobný odber je možný len po uhradení objednávky vopred na účet a dohodnutí (telefonicky alebo e-mailom) termínu a miesta prevzatia (pri Kauflande).

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre vašu objednávku sa vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.

1. GP Webpay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP webpay (poskytovateľ Global Payments Europe) je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP webpay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP webpay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP webpay. V platobnej bráne si môžete zvoliť slovenský jazyk v prípade, že sa Vám zobrazuje v anglickom jazyku. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile.

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu cez internetbanking alebo vkladom v banke ČSOB na náš bankový účet číslo 4844844842 / 7500 (IBAN: SK67 7500 0000 0048 4484 4842, SWIFT: CEKOSKBX) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol a číslo účtu.

3. Na dobierku - platba pri doručení

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi/kuriérovi alebo pri prevzatí na príslušnej pobočke Slovenskej pošty na základe ponechaného  oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok v schránke)  v prípade Vašej neprítomnosti na adrese v čase doručenia.


Nové produkty

Najnovšie články